Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. hello. Ja w sprawie zamówienia. Możesz dać z jakieś 2 może 4 najlepsze twoim zdaniem fotki na ten nagłówek? i jaka ta kolorytkya? Bo ja od twojego zamóienia zmieniałam bannera i nie pamietam jaki był xD
  2. a no i moge sie pochwalić ze zdjecie Capciaka z bannera to mojej ( lustrzankowej ) roboty :) A jednak dam fotki ale takie inne... Mój "top" najlepsze :)
  3. Ja teraz już mam czape - a raczej buba ( brat ) ale on ma taką dziadową :P Mało... puszystą i ma na tym białym "pasku" świecące gwiazdki ;/ Taki kicz
  4. Cavalierkaa

    Ares...

    Hellou :) Zajebiaszcze fotencje ( jak zawsze )
  5. Czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść! :*:*:*
  6. [quote name='Cavy']Świetnie wyszło! :O[/QUOTE] dzięki dzięki:) Nie mieliśmy czapy mikołaja wiec dlatemu fotomontaż :)
  7. hej po naszej długiej nie obeceności :P
  8. WItamy sie po długiej nieobecności :)
  9. Mam coś dla was :) Taki mały... fotomontarz :P [IMG]http://i45.tinypic.com/2a4z8m9.png[/IMG]
  10. ochocoh :) Niestety tego narazie nie bedzie. Od pewnego czasu focę tylko tym "moim" lustrem na film. Ostatnio wywołałam jeden ale tata zapomniał poprosić też o zdjęcia zgrane na płytke wiec fot nie ma. Może dad pozwoli mi jutro( na wigili) jego cyfrowym lustrem pofocić to coś wstawię :) Narazie wezeme sie za odpowiadanie w galeriach no i zamówienia :)
  11. AHAHAH! Koniec szlaabanu. W końcu! xDD No jesteśmy! w końcu ;p Zaraz dodam nasz nowy bannerek i wgl. zmieniamy też nazwę Graficznego tematu.
  12. hahah. Placka :)) Ja na mikołajki wylosowałam zajebiste kapcie "ślimaki" Capek je sobie przywłaszczył jako dwie identyczne nowe zabawki ;]
  13. Cavalierkaa

    Tofik ;)

    siemanko beaglowate :)
  14. hahah. Śmiechowa qumpela ;d
  15. siemacie :0
  16. [quote name='Infortune.'][url]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/AA023A.jpg[/url] Rozkoszny :loveu: A jaka to lustrzanka? :razz:[/QUOTE] aamm Nikon F60 wiem, wiem fotki są masakryczne i wyglądają gorzej niż z cyfrówki :(
  17. [quote name='wiki4']Na mnie się tak patrzy baba z gegry :evil_lol: Słodziutki :loveu: A tak przy okazji, co robicie w Sylwka ? :cool3:[/QUOTE] Nie wiem szczerze... może wbije do psiapsiuły :] a wy?
  18. [quote name='wiki4']:cool3: Fajne imię :evil_lol: U mnie na szczęście lepiej, może nawet z chemii 3 dostane :multi:[/QUOTE] Ja cudem dzisiaj religie na 4 poprawiłąm ( ustnie ) Masakra, niedość ze gościu jest Filozofem to na dodatek jeszcze gapi sie centralnie w Twoje oczy. Masakrycznie. No on ma na imie Kuba, i ma 4,5 roku. Ale ja mówie na niego Buba :)
  19. Cavalierkaa

    Duffel

    siemacie :)
  20. [quote name='wiki4'][URL]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/AA007A.jpg[/URL] Słodziutkie :loveu:[/QUOTE] Dziaa, Dziaa < 3
  21. heyo. Super focie < 3
×
×
  • Create New...