[quote name='wiki4']:cool3:
Fajne imię :evil_lol:
U mnie na szczęście lepiej, może nawet z chemii 3 dostane :multi:[/QUOTE]
Ja cudem dzisiaj religie na 4 poprawiłąm ( ustnie ) Masakra, niedość ze gościu jest Filozofem to na dodatek jeszcze gapi sie centralnie w Twoje oczy. Masakrycznie.
No on ma na imie Kuba, i ma 4,5 roku.
Ale ja mówie na niego Buba :)