Jump to content
Dogomania

Cavalierkaa

Deleted
  • Posts

    1364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cavalierkaa

  1. hai co tam u was? u nas fotki - welcome ;p
  2. a jak sie banner i av nowy wam podoba?
  3. [quote name='Ewa&Duffel']Świetne zdjęcia ! A jaki to obiektyw ?[/QUOTE] Dzięki, Dzięki :) Obiektyw 18-55mm. taki najzwyklejszy [quote name='Nikola & Tina']Zdjęcia Piękne, a to słodziutko wyszło :] [url]http://i50.tinypic.com/v9bv8.png[/url][/QUOTE] dziaa. [quote name='wiki4'][URL]http://i50.tinypic.com/4pzi8k.png[/URL] Jakie badyle :evil_lol:[/QUOTE] ja ci dam badyle.
  4. [IMG]http://i50.tinypic.com/v9bv8.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/260wwgk.png[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/ojj8gh.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/4pzi8k.png[/IMG] To są 4 najlepsze ( jak co to "dziecko" to mój brat BuBa :D )
  5. Mam fotki z wczoraj i dzisiaj. Oj duużo. Ale dam te najładniejsze ( peeS są zrobione Nikonem D50 - lustrzanka taty, mówcie jak sie podobają ) Dodam zaraz jak zdążę bo zaraz mamy gości. Acha mamy też nowy bannerek i Avek ( zaraz je wstawię )
  6. [quote name='Ewa&Duffel']Śliczny bannerek,bardzo mi się podoba :) Parametry to znaczy przysłonę, czas otwarcia migawki, ISO itp. ;)[/QUOTE] aaa, no ale ja robiłam zwykłą cyfrówką więc nic nie ustawiałam :)
  7. Cavalierkaa

    Duffel

    o boze jaka cudna!
  8. Happy X-Mas! < 3
  9. No masz! Ok, bedzie sylwestrowy :) Za 20 mint no może za 35 :P
  10. Jak sie podoba nowy Av i Banner? :) Ewa, prezent dla Caprutka leży za nim :P Taka czerwona paczuszka. kawałek widać ;]
  11. [quote name='Ewa&Duffel']bardzo fajne ujęcie :) widzę tam chyba nawet prezent dla Ciebie :diabloti: a Capri jaką ma smutną minkę, czy on leży na swoim prezencie ? ;) PS jakie parametry ustawiasz do zdjęć w pomieszczeniu ?[/QUOTE] No tak, jest tam też coś dla mnie xD Nie to akurat albo dla mamy albo dla taty nie pamiętam oba takie same jagby xDD parametry tzn. gdzie? xD Ja to zrobiłam Cyfrówką mamy na szybko dosłownie 20 min temu ;p a ustawiony miałam Podwodny Tryb Makro ( bo tak ładnie wychodzą fotki ) A Caprutak nie smutny a zmęczony :P
  12. Hellou! Właśnie robie wasz bannerek. By był za 20 minutek tylko.... dałabyś jakąś naprawde ładną fotę świąteczną? macie? :)
  13. Wesołych Świąt! :cool1:
  14. Mam dla was świąteczną fotkę numer1. [IMG]http://i49.tinypic.com/23pl44.png[/IMG] i jak? Przed chwilką zrobiłam :P Tata powiedział ze da mi pofocić jego Nikonem (yeach) Wiec jutro bedą foty z dzisiejszej wigili. Wszystkim fajnych prezentów życzę! :)
  15. Wesołych Świąt Nerusie :)
  16. No hey wszystkim! Dziekujemy za piękne życzenia < 3 Happy X-Mas everyone :)
  17. cześć. Co tam u was
  18. Jeeeej! Jak on cudnie wyszedł na tych fociach < 3
  19. Cavalierkaa

    Tofik ;)

    czeeeeeść :) :0
  20. Cavalierkaa

    Duffel

    Cześć po przerwie :)
  21. Obiecana focia :)
  22. [IMG]http://i47.tinypic.com/2egclqd.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/jj1v8l.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2s7swao.png[/IMG] [U][IMG]http://i45.tinypic.com/f527gm.png[/IMG][/U] [IMG]http://i48.tinypic.com/xgk03a.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/102l5z6.png[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2agp0f7.png[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2mzi88k.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2dik5tu.png[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/308czup.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1zn3i88.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34osbpl.png[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/al5f2e.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/10h37eg.png[/IMG] (Bez koloryzacji, ostrości itp. Tylko zmiejszone są + ramka i podpis xD ) A tu fotka o którą Zuza prosiła. [IMG]http://i46.tinypic.com/10wigdh.png[/IMG]
×
×
  • Create New...