-
Posts
2659 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by koelka
-
Orzeszek - wrócił do swojego domku !! :) Do zamknięcia.
koelka replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Odwiedziłam dziś Orzeszka:) Nazywa się Tobi - od 7 lat i ma się dobrze;) Właściciele byli po niego w schronisku, ale nie wypatrzyli go w boksie (a on siedział zaraz po prawej stronie na końcu). Dopiero ktoś z rodziny wypatrzył go w internecie i ich powiadomił. Poradziłam ludziom, żeby go zachipowali albo choć adresówkę kupili. Nie miałam niestety aparatu przy sobie, więc nie zrobiłam zdjęcia. Ale dobrze, że ma się dobrze:) -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
koelka replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Trzeba wziąć adres tych ludzi i odwiedzić za jakiś czas Korę. -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Miał karlos szczęście, może go nie opuści i z takiego fachowego DT trafi do domu stałego. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Od Zuza911 wpłynęło 50 zł:) Co z forum niebieskim, ktoś odpisał gryf? Nie rejestrowałam się tam jeszcze i nie poruszałam po tym wątku, ale jak trzeba, to mogę. Tylko gdzie mam szukać wątku? -
Gorzowskie schronisko tonie !!!. Ratujmy psy! GORZÓW
koelka replied to avii's topic in Już w nowym domu
W schronisku pozostały same większe psiaki, bo ludzie biorą chętniej małe. Ja mam wielką nadzieję, że wiele tych psów pozostanie w tymczasach na zawsze, tak jak to miało miejsce rok temu. Tylko że w niedługim czasie zapełni się pewnie nowymi:( -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
koelka replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Może już tam zostanie;) A daleko czy będzie w GW? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Od Gryzipiórki wpłynęła deklaracja jednorazowa - 50 zł. Dziękujemy:) Kajusza po powrocie uzupełni rozliczenia w pierwszym poście. Wciąż nam brakuje deklaracji stałych. -
[quote name='mysza 1']Dziewczyny, czy sunia Marka, biała z tej strony [url]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=4[/url] jest w schronisku? Widziałam ją chyba w reportażu pokazanym w telewizji w ubiegłym tygodniu ( o trudnej sytuacji w związku z wodą :( )[/QUOTE] Raczej jej już nie ma, bo już w sobotę nie było żadnych szczeniaków. Ludzie w pierwszej kolejności zabierają szczeniaki bądż małe psy. A dzisiaj do schroniska nie dało sie wejśc bez gumowców, całe zalane:( Byłam tylko przed bramą po psiaka.
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
koelka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Oto Kuki na domowej kanapie:) Jest u mnie na DT w związku z tragiczną sytuacją w gorzowskim schronisku - zalewa je woda i pilnie potrzebne są DT!!!!! [IMG]http://i56.tinypic.com/15ebfhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/102s308.jpg[/IMG] Kuki jest bardzo ufnym i wesołym psiakiem, już w samochodzie kładł sie na plecy i tulił do mnie, a w domu odrazu usadowił się na kanapie;) Ma teraz kolegę Maksia, bardzo się polubili i tak wariowali całe popołudnie, że teraz oba śpią;) -
Nie miałam jak narazie założyć wątku, nie wiem też jakie psiaki są obecnie w schronisku, tzn. jakie zostały. Sama dzis jednego wzięłąm i troche ludzi chętnych stało w kolejce, ale psiaki ciagle tam są, a wody przybywa:(
-
Wow, szczęście się do suni uśmiecha:)
-
Schronisko jest zalane, sytuacja jest tragiczna:( [URL]http://rmg.fm/2011/01/sytuacja-w-gorzowskim-schronisku-tragiczna/[/URL]
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Od Gryf80 wpłynęły pieniążki dla Dony. Bardzo dziękujemy:) Kto jeszcze pomoże Donie? Sytuacja w gorzowskim schronisku jest tragiczna: [URL]http://rmg.fm/2011/01/sytuacja-w-gorzowskim-schronisku-tragiczna/[/URL] -
[quote name='Kana'][COLOR=red][B]Zbieramy deklaracje na hotel dla Dony. Kogo dopisać? [/B][/COLOR] [B][B]Deklaracje stałe : 1. Zuza911 - 50 zł 2. Gryf80 - 30 zł ______________________ Razem : 80 zł [/B][/B][/QUOTE] 3. Kajusza - 20 zł 4. koelka - 20 zł 5. koleżanka koelki - 20 zł Mamy 140 zł deklaracji stałych - brakuje 260 zł.
-
[quote name='bela51'] Prosilabym, aby stali deklarowicze sie ujawnili.[/QUOTE] Elżbieta W. to ja - wpłaciłam 10 zł (deklaracja stała miesięczna).
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Canaveral-staff'] kto sie zajmuje zbiórką ???[/QUOTE] Mogę zająć się ja. Nr konta podam w pw. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ale super:):):):):) Czyli razem jest 110 zł deklaracji stałych. -
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
koelka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś na krótkim spacerku z Kukim - polubił mojego Maksia od razu, bo bardzo chciał się z nim bawić ;) I w boksie oczywiście mnie obcałował ;) [IMG]http://i54.tinypic.com/244cdvm.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2uhs2o9.jpg[/IMG] A kuruje się w boksie razem z taką przestraszoną sunią :( [IMG]http://i55.tinypic.com/w2dlyu.jpg[/IMG] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Grosiki dla Donki by się przydały. Dzis podkarmiłam ją trochę, wsuwała kiełbaski raz dwa ;) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Dona i inne bezdomniaki w roli głównej proszące o domki: [video=youtube;E8D9agp_yGw]http://www.youtube.com/watch?v=E8D9agp_yGw&feature=player_embedded[/video] -
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
koelka replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Lara, a gdzie dawałaś ogłoszenia Kukiego? Podeślij jeśli możesz linka, to też mu trochę porobię. Fajny psiak z niego, jak mi sie uda, to też go jutro odwiedzę. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']Kajusza: żaden pies nie zostanie w schro,jeżeli będzie zalane... miasto jest przygotowane na takie sytuacje ( jest plan ewakuacji schroniska na tegoroczną ewentualną powódź ) więc damy radę :) i Dona też :)[/QUOTE] A gdzie miasto przeniosłoby psiaki? Bo nie zapytałam dziś w schronie i jestem ciekawa, bo wiosną może być kiepsko. -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
koelka replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Karlos dziś został zabrany przez Pana behawioryste na DT w związku z podtopieniami w schronisku (na ok. 2 tyg.)