Jump to content
Dogomania

koelka

Members
  • Posts

    2659
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koelka

  1. Super, że nie musi już marznąć w budzie:)
  2. Ale psiaki miały raj na śniegu:) A białasek jaki przy człowieku szczęśliwy...
  3. Kolejna spanielka w domu:):):) Sonia ponoć super, bardzo posłuszna, grzeczna, ludzie zadowoleni - taki anioł jak Maja:)
  4. Jak ja się cieszek, że Florek już nie marznie:) Szkoda, że nie zdążyłam się z nim w sobotę pożegnać;( Teraz kolejny bidulek czeka na pomoc.
  5. Niestety plany sie u nas zmieniły i wyjazd do Poznania odpadł:( Więc pilnie szukamy transportu, skoro hotelik czeka!!!
  6. Super:):):) Tylko dziewczyny, czy kwestią finansową w takim razie nie musimy się martwić? I od kiedy i gdzie jest miejsce dla naszej chudzinki?
  7. Tak sobie cichutko podczytuję ten wątek i buzia mi się ciszy z wieści od Ani:):):) Super, że ten niekochany i niechciany maluch, znalazł miejsce w domu i sercu dobrego człowieka dzięki innym dobrym ludziom, czyli Wam:)
  8. Dona po sterylce zaraz trafi do boksu i będzie marzła bidulka :(
  9. Transport jakoś by się zorganizowało, gdyby było miejsce ;)
  10. Ja akurat jutro jadę do Poznania, ale wyruszam o 5 rano.
  11. Jestem - miałam problem z komputerem. Dziś ok. 16 miał wet schroniskowy zabrać naszego Florka do kilniki i tam fachowo zająć się jego ząbkami. Zobaczymy, jaki będzie efekt. Ja niestety nie będę mogła wybrać się w weekend i go zobaczyć, dlatego daj znać sundayrose, jak tam się miewa staruszek.
  12. Jestem u naszej chudzinki. Mnie rozczulił bardzo jego widok, kiedy tak spał skulony w usłanym przez siebie posłaniu:(
  13. Może jeszcze takie, trochę bardziej zbliżone: [IMG]http://i55.tinypic.com/n5t0er.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/bimhrm.jpg[/IMG]
  14. Nie mam niestety zdjęć drugiego jamnikowatego. A nasz staruszek nie ma jeszcze ogłoszeń, trzeba jakiś tekst mu wymyślić. A zdjęcia mam tylko takie, jak na 1 stronie + jeszcze jedno: [IMG]http://i52.tinypic.com/167jvpy.jpg[/IMG] Jeśli zabiorę go do weta, to postaram się zrobić lepsze. A psiak kiedy jest sam zachowuje się spokojnie, zaczyna hałaśliwie szczekać, kiedy ktoś podchodzi. Nawet ciężko go upiąć na smycz, bo ze strachu obszczekuje i ucieka, ale na spacerze bardzo się uspokaja. Ale żywiołowy to on jest, więc może nie tak bardzo stary.
  15. To oby Azie poszczęściło się już na dobre. U nas miałaby marne szanse na adopcję.
  16. Widać, że Brunkowi śnieg się podoba :)
  17. [quote name='szczecinianka']Zrobione Dziewczyny, czekamy na wieści od weta. Przydałyby się lepsze zdjęcia i bierzemy się za ogłaszanie.[/QUOTE] Ja mogę w piątek po południu go zabrać, ale dziś Kajusza rozmawiała z administratorem schroniska i może załatwi, żeby schroniskowy weterynarz się nim zajął. Zapytam o to w piątek, jeśli nie, to zabieram go na wizytę.
  18. To czekamy na fotki "śnieżnego" Brunka... A nie marźnie już, udało się skończyć remont?
  19. 3 lata czekania... ehhh, płakać się chce:(
  20. Biedaczek... w sobotę szczekał nadal w schronisku:(
  21. Ponoć byli w schronisku, ale go nie znaleźli... nie wiem, może w budzie schowany siedział. Ważne, że przed mrozami wrócił do swojego domku:) A Luiza wszystko sprawdzi.
  22. Dałam dziś na Szerloku ogłoszenie Soni i jacyś ludzie sie odezwali - ale zobaczymy, co z tego wyniknie. Szkoda, że u Karlosa i Dony cisza :( A to takie fajne psiaki.
  23. [quote name='danka1234']wezcie go na ta wizyte,pisalam juz ze oplacimy koszty.[/QUOTE] Ok, dzięki! Zabierzemy go na wizyte (dopiero niestety w weekend chyba) i niech weterynarz zobaczy, co z tymi ząbkami i jakie koszty.
  24. [quote name='Kajusza']Koelka - a zmień może tytuł, co?? :-)[/QUOTE] Faktycznie;) już zmieniłam. I trzeba chyba przenieść wątek do działu "Już w nowym domu". Trzeba w tej sprawie do moderatora napisać? A oto nasz Maja, tzn. Daffi ;) Zdjęcie trochę niewyraźne, bo robione komórka, ale nowi właściciele obiecali wysłać więcej:) [IMG]http://i51.tinypic.com/307wwwk.jpg[/IMG]
  25. A możemy prosić o jakieś nowe zimowe fotki Bruna? Ciekawe, czy mu sie śnieg podoba ;)
×
×
  • Create New...