Jump to content
Dogomania

koelka

Members
  • Posts

    2659
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koelka

  1. Odwiedziłam dziś Orzeszka:) Nazywa się Tobi - od 7 lat i ma się dobrze;) Właściciele byli po niego w schronisku, ale nie wypatrzyli go w boksie (a on siedział zaraz po prawej stronie na końcu). Dopiero ktoś z rodziny wypatrzył go w internecie i ich powiadomił. Poradziłam ludziom, żeby go zachipowali albo choć adresówkę kupili. Nie miałam niestety aparatu przy sobie, więc nie zrobiłam zdjęcia. Ale dobrze, że ma się dobrze:)
  2. Trzeba wziąć adres tych ludzi i odwiedzić za jakiś czas Korę.
  3. Miał karlos szczęście, może go nie opuści i z takiego fachowego DT trafi do domu stałego.
  4. Od Zuza911 wpłynęło 50 zł:) Co z forum niebieskim, ktoś odpisał gryf? Nie rejestrowałam się tam jeszcze i nie poruszałam po tym wątku, ale jak trzeba, to mogę. Tylko gdzie mam szukać wątku?
  5. W schronisku pozostały same większe psiaki, bo ludzie biorą chętniej małe. Ja mam wielką nadzieję, że wiele tych psów pozostanie w tymczasach na zawsze, tak jak to miało miejsce rok temu. Tylko że w niedługim czasie zapełni się pewnie nowymi:(
  6. Jestem juz po wizycie przedadopcyjnej u Państwa z Gorzowa Wlkp. (wyrobiłam się wcześniej i Pani też pasowało). Ja byłabym jak najbardziej za:) Państwo mieli mix-terierka przez 14 lat - odszedł parę miesięcy temu. Dzwoniłam do Budrysek, ale ma wyłączony telefon.
  7. Jestem umowiona na wizyte dziś o 19, dam znać zaraz po. Też trzymam kciuki, przez telefon Pani bardzo sympatyczna:)
  8. Może już tam zostanie;) A daleko czy będzie w GW?
  9. Od Gryzipiórki wpłynęła deklaracja jednorazowa - 50 zł. Dziękujemy:) Kajusza po powrocie uzupełni rozliczenia w pierwszym poście. Wciąż nam brakuje deklaracji stałych.
  10. [quote name='mysza 1']Dziewczyny, czy sunia Marka, biała z tej strony [url]http://sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=&pageSize=&Page=4[/url] jest w schronisku? Widziałam ją chyba w reportażu pokazanym w telewizji w ubiegłym tygodniu ( o trudnej sytuacji w związku z wodą :( )[/QUOTE] Raczej jej już nie ma, bo już w sobotę nie było żadnych szczeniaków. Ludzie w pierwszej kolejności zabierają szczeniaki bądż małe psy. A dzisiaj do schroniska nie dało sie wejśc bez gumowców, całe zalane:( Byłam tylko przed bramą po psiaka.
  11. Oto Kuki na domowej kanapie:) Jest u mnie na DT w związku z tragiczną sytuacją w gorzowskim schronisku - zalewa je woda i pilnie potrzebne są DT!!!!! [IMG]http://i56.tinypic.com/15ebfhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/102s308.jpg[/IMG] Kuki jest bardzo ufnym i wesołym psiakiem, już w samochodzie kładł sie na plecy i tulił do mnie, a w domu odrazu usadowił się na kanapie;) Ma teraz kolegę Maksia, bardzo się polubili i tak wariowali całe popołudnie, że teraz oba śpią;)
  12. Nie miałam jak narazie założyć wątku, nie wiem też jakie psiaki są obecnie w schronisku, tzn. jakie zostały. Sama dzis jednego wzięłąm i troche ludzi chętnych stało w kolejce, ale psiaki ciagle tam są, a wody przybywa:(
  13. Wow, szczęście się do suni uśmiecha:)
  14. Schronisko jest zalane, sytuacja jest tragiczna:( [URL]http://rmg.fm/2011/01/sytuacja-w-gorzowskim-schronisku-tragiczna/[/URL]
  15. Od Gryf80 wpłynęły pieniążki dla Dony. Bardzo dziękujemy:) Kto jeszcze pomoże Donie? Sytuacja w gorzowskim schronisku jest tragiczna: [URL]http://rmg.fm/2011/01/sytuacja-w-gorzowskim-schronisku-tragiczna/[/URL]
  16. [quote name='Kana'][COLOR=red][B]Zbieramy deklaracje na hotel dla Dony. Kogo dopisać? [/B][/COLOR] [B][B]Deklaracje stałe : 1. Zuza911 - 50 zł 2. Gryf80 - 30 zł ______________________ Razem : 80 zł [/B][/B][/QUOTE] 3. Kajusza - 20 zł 4. koelka - 20 zł 5. koleżanka koelki - 20 zł Mamy 140 zł deklaracji stałych - brakuje 260 zł.
  17. [quote name='bela51'] Prosilabym, aby stali deklarowicze sie ujawnili.[/QUOTE] Elżbieta W. to ja - wpłaciłam 10 zł (deklaracja stała miesięczna).
  18. [quote name='Canaveral-staff'] kto sie zajmuje zbiórką ???[/QUOTE] Mogę zająć się ja. Nr konta podam w pw.
  19. Ale super:):):):):) Czyli razem jest 110 zł deklaracji stałych.
  20. Byłam dziś na krótkim spacerku z Kukim - polubił mojego Maksia od razu, bo bardzo chciał się z nim bawić ;) I w boksie oczywiście mnie obcałował ;) [IMG]http://i54.tinypic.com/244cdvm.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2uhs2o9.jpg[/IMG] A kuruje się w boksie razem z taką przestraszoną sunią :( [IMG]http://i55.tinypic.com/w2dlyu.jpg[/IMG]
  21. Grosiki dla Donki by się przydały. Dzis podkarmiłam ją trochę, wsuwała kiełbaski raz dwa ;)
  22. Dona i inne bezdomniaki w roli głównej proszące o domki: [video=youtube;E8D9agp_yGw]http://www.youtube.com/watch?v=E8D9agp_yGw&feature=player_embedded[/video]
  23. Lara, a gdzie dawałaś ogłoszenia Kukiego? Podeślij jeśli możesz linka, to też mu trochę porobię. Fajny psiak z niego, jak mi sie uda, to też go jutro odwiedzę.
  24. [quote name='czikusiowa']Kajusza: żaden pies nie zostanie w schro,jeżeli będzie zalane... miasto jest przygotowane na takie sytuacje ( jest plan ewakuacji schroniska na tegoroczną ewentualną powódź ) więc damy radę :) i Dona też :)[/QUOTE] A gdzie miasto przeniosłoby psiaki? Bo nie zapytałam dziś w schronie i jestem ciekawa, bo wiosną może być kiepsko.
  25. Karlos dziś został zabrany przez Pana behawioryste na DT w związku z podtopieniami w schronisku (na ok. 2 tyg.)
×
×
  • Create New...