Jump to content
Dogomania

8Halina8

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About 8Halina8

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 07/04/1979

Converted

 • Location
  Kraków
 • Interests
  zwierzęta, literatura
 • Occupation
  lekarz
 1. "A pani to tu ma na tej smyczy starego psa, czy starego mopa??" "Jakie szczęście, że pani od tego psa ładniejsza"- nie wiem, czy to był bardziej komentarz do psa, czy do mnie:evil_lol: "GDZIE ON MA TYŁEK, A GDZIE GŁOWĘ, JAK PANI ROZRÓŻNIA?" Ludzie to bezczelni są. Ale ja wiem, że mój pies jest tak brzydki, że aż ładny;)
 2. 8Halina8

  linki do sprawdzonych księgarni internetowych

  Witam, kupuję w księgarniach, o których piszecie, więc się nie będę powtarzać:) Polecam też księgarnię z pozycjami autentycznie "z wyższej półki":) [URL="http://www.medibooks.pl"]MediBooks.pl[/URL] znajdziecie tam książki przede wszystkim specjalistyczne, dotyczące tematyki zwierząt. Myślę, że warto mieć kilka takich książek, bo zawsze to fachowa informacja w zasięgu ręki. Wracając do księgarni- ujęła mnie przede wszystkim fachową obsługą.
 3. 8Halina8

  Literatura, która uczy jak odczytywać język psów

  Witam, wprawdzie nie przyda się to bezpośrednio osobie, która pytała, ale może ktoś zainteresowany tematem będzie miał korzyść z mojego posta:razz: Otóż polecam książkę [URL="http://www.medibooks.pl/shop,show,15454"]Dog Behaviour[/URL]A. Miklosi. Pisana wprawdzie po angielsku, ale zawiera wiele ciekawych informacji, m.in. wyjaśnia zachowania naszych pupilów w odniesieniu do ewolucji, sama w sobie jest też informacją na temat innych książek tego typu, bo po każdym rozdziale zawiera tytuły, które warto przeczytać, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Polecam:p
 4. Witam, ja również się zgadzam:) Twój pies nie musi używać tylko ogona, żeby coś wyrazić, tak samo jak Ty nie musisz koniecznie machać ręką, żeby powiedzieć "cześć":) Miałam kiedyś pieska, który w ogóle nie szczekał!:) Jedyne dźwięki, jakie wydawał, to skomlenie albo... jak by to nazwać... charczenie:) Ale i tak wiadomo było, o co mu chodzi. Trzeba patrzeć całościowo, jak to już wyżej zostało powiedziane. Pozdrawiam.
×