Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. [quote name='Diora']Gdzie się podziała nasza Ola? .[/QUOTE] Mnie tez to niepokoi...mam nadzieje, ze u Oli wszystko w porządku i tylko czas jej sie sfilcował, ale my tutaj czekamy z utesknieniem
  2. Witajcie:loveu: pusto tutaji głucho...dziś piękny, słonecznydzień. M&P pewnie zadowolone jak zawsze zresztą. Dzięki Ula za opiekę nad naszymi dziewczynami. Odezwijcie się. Jak kleszcze w tym roku?:angryy: Ja juz polowałam na Oskarze mimo [I]odkleszczaczy[/I]
  3. Witamy:loveu: Myslałam, ze pojechałaś na dłużej. Taki weekendowy wyjazd nad morze z Rybnika raczej nie wchodzi w grę. Troszkę daleko.. Szkoda, że nie miałaś aparatu, bo zobaczyłabym na Twoich pięknych zdjęciach morze, nasze morze.. Odpocznij teraz po wypoczynku i zadbaj o biedne futrzaki, stęsknione.
  4. Rzeczywiście :shake:ta Dana nie ma umiaru w spacerach :shake:wieje, leje, a biedne psy z powiewającymi uszami muszą czekac na nowe fotograficzne ujęcia :shake: :angryy: :shake: Jak wygląda taki wyjazd z dwoma futrzakami? Chodzi mi o zakwaterowanie.
  5. [quote name='Angel']dziękuje za miłe słowa :) jak tam twój Oskar ze zdrowiem?[/QUOTE] Jak to 13 letni dziadeczek, ale dajemy radę i oby jak najdłużej.
  6. [quote name='Angel'][COLOR=#ff0000][B]za listopad i grudzień też wpisz po 20 zł Rolandowi [/B][/COLOR]napewno są na koncie mojej mamy. Wpłace jeszcze to 40 zł :)[/QUOTE] [B]To wpisze skarbnik Olena. [/B][quote name='Angel']dziękuje :loveu: jaka tam uroczystość.. chciałabym żeby spełniły się marzenia nam wszystkim. KOńczę 18 lat.. wkońcu bedą brali mnie za dojrzałego człowieka :)[/QUOTE] Jestes dojrzałym człowiekiem od dawna. To, co robisz, świadczy o tym.
  7. Dzieki Angel za informację. Musimy uporządkowć finanse, bo darczyńcom jesteśmy winni wyjaśnienie, czy doszły deklarowane pieniążki. Przez zmiane skarbnika zrobiło się nam trochę bałaganu np. czy Roland-De miał jeszcze stare konto do wpłat? Margaret posyłała wszystkim zawiadomenia o zmianie.. [B][COLOR=#ff0000]Angel, [/COLOR][/B]szykujesz się juz do uroczystości?[COLOR=#ff0000][B] Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich Twoich marzen i planów.:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  8. Dzięki za P&M na zywo. Te [I]smutne[/I] psy, to przede wszystkim łakomczuchy. Aż pyski im się smieją do smakołyków. Peggi wachluje się ogonem z boku na bok, az miło spojrzeć, a Meggi ma zwinięty ogon w precelek i tez wyraża nim uciechę.:multi::multi: Tylko musiałam przyjąć jakąś dziwną pozycję- położyć się na podłodze???- by spojrzeć im [I]twarz w twarz, ale to nic. [/I]Ćwiczenie czyni mistrza i następne filmiki będą już mogły być oglądane bez akrobatyki...:evil_lol:
  9. Danuś, wypoczywajcie nad naszym chłodnym i pewnie wietrznym Bałtykiem i wracaj do nas z nowymi, pięknymi zdjeciami z tych wywczasów.
  10. [quote name='_Goldenek2']Odwiedzam P&M :)[/QUOTE] Witamy, witamy i do notorycznych odwiedzin zapraszamy :loveu:
  11. Jak kocha, to poczeka..tak mówi madrość ludowa, a my za nią jak za panią matką...poczekamy, bo kochamy Borysa naszego wirtualnego i jego Panią. Buziaki :loveu:
  12. [quote name='piove']Dziewczynki [B]a ja nie dostałam info o swoich wpłatach od lutego:] [/B]co się z nimi dzieje? Wpłacam regularnie:([/QUOTE] [quote name='winter7'][B]Kochane podliczcie ile w sumie mam do zapłacenia ja i mój TZ i prześlijcie i pw z sumą i aktualny umerem konta,[/B] bo zrobił się mi niezły bałagan. Buziaki dla dwupaczku :) Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Ci ludzie puszczali Megan samopas. Aż włos się na głowie jeży....[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][B]Olu, proszę, podlicz i uaktualnij wpłaty na pierwszej. [/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Niepokoi mnie stan konta Dwupaku...jest połowa kwietnia, a nie ma kompletu deklaracji za marzec...:shake:. A moze tylko nie są uaktualnione wpłaty...chcę tak mysleć.... [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]
  13. Mufina poznaję na zdjęciach, ale ...z zadkiem mam problemy:evil_lol:
  14. A dokąd to Pieguska tak leci? Jak uciekinierka? Są jakieś ślady, namiary na nią?
  15. [quote name='Agula99']Zaglądać, zaglądają, tylko na pisanie czasu nie mają ;)[/QUOTE] O,:multi:cioteczka pisząca:multi: miło :loveu:witamy:multi::multi:
  16. [quote name='piove']Zdjęcia urocze...Meggi ma takie smutne oczęta:([/QUOTE] Witaj piove :loveu: Jakoś ciotki rzadko odwiedają Dwupak :shake: Czyżby poświąteczny odpoczynek ;) Meggi rzeczywiście smutnawo patrzy...
  17. Mocno czekamy, mocno pozdrawiamy:loveu::multi::loveu:
  18. Na czym polegają wczasy nad naszym morzem teraz, gdy tak zimno, mokro...brrrr ja jestem z tych ciepłolubnych, ale nie miałabym nic przeciwko wczasom teraz. Zabierz mnie ze sobą.
  19. Znowu obok Meggi jej nowa chyba przyjaciółka/przyjaciel? Takie maleństwo powinno mieć szybko swój dom...Dobrze, ze jest u Ciebie.
  20. Jesteś :multi: Ogarnij się, odkop i wklejaj ...czekamy
  21. Podlinkować się, podlinkowałam, ale tez zastanawiają mnie te banerki...pomajstruję jeszcze trochę :evil_lol:
  22. Oj, to bardzo Wam współczuję. Najgorsze jest, gdy nie wiemy, czy pies znalazł dom- dobry- czy wałęsa się gdzieś samotnie... Miejmy nadzieję, że psina została przygarnięta przez kogoś, ale dobrze byłoby być tego pewnym. Po reformie na Dogo poznikały mi banerki i linki do tych banerków, które mi się ostały. Nie mam linku do Twoich tymczasów, które miałam w podpisie..nic nie mogę odtwrzyć
  23. Mnie też odlinkowały się i dogo odmówiło mi zamieszczenia drugiego banerka/podpisu, chociaż przed " reformą" wszystko było zgodne z regulaminem...zmieniły się regulaminy..kto to dojdzie????
  24. Wszystko poznikało...zdjęcia, obietnice TZmestudio zrobienia filmików z Pieguską..:evil_lol:..ale my pamiętamy i czekamy...:multi:
×
×
  • Create New...