Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. I czekamy na kogos do wizyty w Bydgoszczy i na Twoją relację z wizyty we Wrocławiu. Kiedy to..? A potem, albo dalej myślimy,albo bez namysłu wysyłamy biedaczynę Peggi w swiat szeroki:shake: Widziałam, że na wątku schroniskowym zgłosiła się już osoba chętna do pomocy z wizytą... nie ma jak dogomaniacy:loveu: Czekamy, trzymamy kciuki za powodzenie Peggi i myślimy, myślimy..;)
  2. Czytam i myślę, myślę i czytam....
  3. Domek dla Peggi?!? :multi:I chciałabym i się boję...po ostatnich doświadczeniach z Meggi. Jakoś przyzwyczaiłam się, ze dwupak jest zadbany i bezpieczny u Uli...wiem, ze tak nie może być, ale serce [B]matki[/B] boli;) Widziałam margaret, ze wpisałaś na wątku bydgoskiego schroniska prośbę o pomoc i wizytę przedadopcyjną. Napisz nam coś więcej o tych potencjalnych domkach. Moze będziesz miała Peggi na wyciągnięcie ręki, bo do Bydgoszczy jednak kawał drogi:shake:
  4. [quote name='wapiszon']Danusiu, wysyłam Reksa z zapachami czeremchy. I dodaję pyłki z kwitnącej sosny ;) A czego uczysz Danusiu? Ja uczyłam matematyki.[/QUOTE] Dziękuję za przesyłkę. Matematyka to nie moja specjalność...jestem panią od polskiego:shake:
  5. Wapiszonku, przyślij mi trochę zapachu czeremchy. Z papierzyskami - teraz i tak łatwiej w dobie komputerów- męczę się ponad 20 lat i to grubo, ale nie będę pisać ile, by Was nie straszyć.:angryy: I to pewnie nałóg i uzaleznienie, bo mimo wszystko lubię te męki:evil_lol:
  6. [quote name='ULKA12']Niestety z postrzyżyn Peggy wyszły nici. Muszę ją najpierw wyprać, a pogoda niezbyt nam sprzyja, jest zimno i nie chcę ryzykować przeziębienia psicy. Megan w kłębie ma 55 cm, natomiast Peggy 45/50, nie mogłam zmierzyć dokładnie ponieważ się bardzo wierciła.[/QUOTE] [quote name='margaret']jest jeszcze jeden dom zainteresowany Peggi, tym razem z Bydgoszczy, kciuki trzymacie???[/QUOTE] Trzymamy za pogodę, kąpiel naszych brudasów, postrzyżyny Peggi i domy dla obu psic. Lenimy się, bo zaciśnięte kciuki nie pozwalają na żadną aktywność, ale dla Dwupaku- wszystko!!!
  7. Oczywiście, że nie oddamy naszego skarbu tylko ze względu na podobieństwo do poprzednika, chociaż do końca i tak nigdy nie wiadomo, jak będzie...patrz: adopcja Meggi:shake::shake:
  8. Raczej nic. Dostałam odpowiedź, że piesek inny niż ten ukochany i zdjęcie psinki nieodżałowanej.
  9. [quote name='margaret'][B]Oleno[/B] -[B] prosimy o informację ekspercką dla winter7[/B]! [B]Ulka[/B] - [B]proszę o info centymetrowe o P i M [/B][/QUOTE] Prosimy skarbnika o informacje finansowe i najbliższą Dwupakowi Ulę -o informacje cyfrowe i ...zdjęcia z dzisiejszej akcji. Ja [I]popisywałam [/I]z Panią, która szukała pieska po odejściu poprzedniego...Peggi wydawała mi się podobna do tego, który odszedł.
  10. [quote name='mestudio']Pomiędzy banerkami nie może być "entera". One MUSZĄ być obok siebie. Tak jak u nas :-D TZmestudio[/QUOTE] Na litość boską, jakiego entera!!!! Ratunku!!!
  11. [quote name='jola_li']I banerków też ;). Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że nie można ustawiać ich piętrowo, kilkakrotnie widziałam w miejscu sygnatury napis, że została usunięta z uwagi na wysokość. Ale niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie, bo może niepotrzebnie straszę :).[/QUOTE] Banerki liczę.Są dwa;) o ile mnie [I]matematyka wyższa [/I]nie zawiodła;) A na piętrowym ustawieniu znam się tyle, co poloniście wystarczy. Niech się rzeczywiście mądrzejsi wypowiedzą, bo juz się boję:evil_lol:
  12. [quote name='wilczy zew']:hmmmm: to chyba jutro :grins:[/QUOTE] Rzeczywiście...szczęśliwi czasu nie liczą :evil_lol:
  13. [quote name='ULKA12']Może w najbliższą niedzielę się uda bo do okiełznania Peggy pewnie będzie potrzebna dodatkowa para rąk :-)[/QUOTE] Czy dziś będzie [I]kiełzanie [/I]Peguleńca?? [quote name='Agula99']To trzymam kciuki żeby ten front był pozytywny choć dla jednej ślicznej :)[/QUOTE] Co na froncie? Frontem do Meggi czy do Peggi?
  14. Witaj Danusiu, jestem!:multi:! Wprawdzie pomiędzy domowymi robótkami, które czekają i czekają na leniwą dankę4u1..i nabrały w końcu mocy prawnej do zrobienia ;) - a szkolnymi papierzyskami, ale nie mogłam sobie odmówić przyjemności zajrzenia do Twoich [I]krówek [/I]i do Ciebie. Czy Bari i Murzynek dają tez mleczko po tej smacznej, ekologicznej trawce? W Twoich okolicach jest pewnie wszystko możliwe. Bociany, zajączki i krówki psie...:evil_lol: Do fryzjera wybieram się zaraz do swojego domowego SPA, a efekt może być różny... Oskar też zażyje jutro kąpieli w domowym SPA.
  15. [quote name='panbazyl']szykuje dzień dziecka ;)[/QUOTE] No to czekamy na fotorelację :multi:
  16. Moja[I] krówka [/I]pasie się namiętnie trawą, co dla mnie jest znakiem, że cos nie w porządku z brzuszkiem...potem zwraca trawę uwitą w postaci niby gniazdka. Poza tym żadnych objawów niepokojących. Danuś, to zdjęcie lasku z czeremchami pachnie mi nawet przez monitor i napawa mnie totalnym lenistwem. Pewnie zbliżaja się wakacje...
  17. No to czekamy na wiadomości z frontu...Wrocław byłby niezły, bo nieco bliżej i wgląd w sytuację Meggi? Peggi? mozliwy na bieżąco. Oby pani spodobały się parametry psicy......której?
  18. [quote name='jola_li']Ja tam lubię kudłatki w wersji naturalnej, ale strzyżenie i ze względu na higienę i na nadchodzące letnie temperatury jak najbardziej wskazane :).[/QUOTE] Ależ Jolu, Peggi będzie bez względu na higienę i temperaturę [I]naturalnie ostrzyżonym [/I]kudłatkiem :evil_lol:
  19. [quote name='ULKA12']Może w najbliższą niedzielę się uda bo do okiełznania Peggy pewnie będzie potrzebna dodatkowa para rąk :-)[/QUOTE]Tzn rąk malawaszki, jak pisałaś? Co zrobiłybyśmy [I]bez tych rąk,[/I] które tez nam zamieszczały tutaj zdjęcia Dwupaku :loveu: [COLOR=#0000cd][B]Dziewczyny, częstujcie się nowym banerkiem dla Dwupaku. Niech psiny biegają z nami po Dogo[/B][/COLOR]
  20. [quote name='mestudio']I jak ten fryzjer?? TZmestudio[/QUOTE] Nic nie wiadomo. Może u mistrza nozyczek długa kolejka? Wszystkie[I] kobiety [/I]chcą poprawić sobie urodę. Czyżby wszystkie do plakatowania i do adopcji??:evil_lol:
  21. Danuś, to prawda, że są takie czarodziejskie krainy, gdzie kicają zajączki pod domem, żabyw [I]nienaruszonej [/I]postaci- żaden królewicz!- gnieżdżą się pod doniczkami lub wręcz w budowanych dla nich domkach...? Powiedz, że to nie fotomontaż! Gdzie ja żyję:shake: Blonynką jestem od urodzenia.Od pewnego czasu dla poprawy [I]urody [/I]i samopoczucia dorzucam sobie trochę chemicznego blondu :evil_lol: Idź spokojnie do fryzjera, nie zaszkodzi na intelekt..:evil_lol: Szparagi nadal w sklepie, a ja nie mam czasu na sklepy i gotowania. Musi poczekać na sobotę:shake: Prosimy o zdjęcia Murzynka + zajączka w akcji typu: Co mi zrobisz, jak cię złapię?
  22. Piszesz sobie, co Ci wpadnie do głowy, zaznaczasz napisany tekst, kopiujesz link do tego, co napisałaś np link do wątku, wklejasz do okienka powyżej postu-pisze tam link- klikasz na pole tekstowe i...gotowe. Przynajmniej u mnie... [URL="http://www.facebook.com/"]TUTAJ JESTEM[/URL]
  23. [quote name='mestudio']Mogę w wolnej chwili zerknąć na plakaty i ew. coś zaproponować. Ale nie umiem powiedzieć kiedy. Jakby co to resztę na pw. TZmestudio[/QUOTE] [quote name='jola_li']Teraz nie dam rady, ale w drugiej połowie czerwca spróbuję coś zrobić, jak nikt zdolniejszy do tego czasu się nie zgłosi :).[/QUOTE] Dobrze, ze jestescie tutaj.:loveu: Myslę, ze plakaty byłyby potrzebne, jak Peggi będzie miała nowa fryzurę...
  24. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204199-MURZYNEK-AGAT-wychudzony-maluch-jest-już-wreszcie-w-swoim-domku?p=19157062#post19157062"]KLIK[/URL] o coś takiego Ci chodzi?
×
×
  • Create New...