Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
  • Posts

    9819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka4u1

  1. Dobranoc Rudasku, kiedy odmieni się Twój los? Tyle dobrych i wrażliwych serc przybyło do Ciecie. Musisz być szybciutko w swoim domku.
  2. Olinku, wpadłam na momencik do Ciebie, a tu takie dobre wiadomości. Jedź już kochany do domku i pokaż nam potem swój szczęśliwy pychol ! Może to już Twoja ostatnia noc " poza domem"
  3. Cykorku, spraw nam trochę radości i POKAŻ PYSIACZKA ! MonAmiPet, jest to możliwe?
  4. Kochane myszki- jedna duża futrzasta, druga- Morusinka maleńka moja. Buziaczki, Reniu.
  5. Hehehe:angryy: :shake: :angryy: [U]starowinka[/U] :shake:Kajtuś szleje jak młody bóg, warczy, atakuje zabawki...jakbym widziała swojego psa; tylko mój pewnie zażarłby Opali na wstepie, ale dużo maja wspólnego- ten " zapał" w szrpaniu zabawek, warczenie i żywotność czyli ADHD:diabloti:
  6. Dzięki, dzięki Reniu za zdjęcia i wiadomości. Wiesz, że Morusek to mój starutek wirtualny...nie obrażając i nnych psiaków- Naj, najukochańsza starowinka. Tak jakoś już mam, że biedni, starzy, chorzy i bezbronni najbardziej " leżą mi na sercu", ale wiem, że Morusiątko ma u Ciebie raj. Cieplutkie posłanko dla starowinki, pełaa miseczke- dobrze, że ma apetyt- a nawet królik do spanka jako przytulanka. Ech, gdybuy więcej było takich osób jak Tyz sercem i anielską cierpliwościa. Pozdrawiam Was serdecznie; bywam teraz rzadziej, bo internet do......wiadomo czego i trochę pracy w związku z wyjazdem w rodzinne strony, ale myslami jestem cały czas z Wami.
  7. [quote name='zeberka4']Angel a dzwoniłas do Pana??? mogłabyś poprosić o zdjecia myslę ze nie odmówi[/QUOTE] Odmówić pewnie nie odmówi, tylko chęci jakieś nie te:shake::shake: Dzięki dziewczyny za wszystkie starania. Mamy nadzieję, że Karuś jest zadbany i szczęsliwy.
  8. Opalisiu, rzadko teraz bywam na dogo, bo i net mi zwariował i sprawy życiowe..wymagające maksimum starania i pracy...ale myślami jestem z Toba i Twoją Panią. Dobranoa
  9. Parys- dzielny " łowny psie", byłam u Ciebie, bo internet dziś łaskawszy:multi: Dobranoc...i zapamiętaj: sarenka to nie kot:shake:
  10. [quote name='coronaaj']Ja tez poprosze o numer konta , dane do przelewu i [U]gdzie jest[/U] [U]podlinkowany banerek Rudej?[/U] Trzeba ja rozleklamowac wiecej...i ciotki sciagnac...[/QUOTE] Ja wprawdzie jestem z doskoku, ale trochę spokojniejsza o los Rudaska, bo zrobił się ruch na wątku- tyle gorących serc zbiegło się do psiny. Podlinkowany banerek mam ja i inni też. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Pieniążki poszły- tylko 20 zł, ale może .... Plakaciki dalej wieszam; teraz w innej częsci kraju niż " głosi" miejscowość pod avatarem.
  11. Olinku,myślę i myślę o Tobie. Tyle już biedaku przeszedłeś...jedź do domku; juz niedługo. Mam problemy netem i nie mogę bywać tutaj tak często, jak chciałabym, ale staram się byc spokojna, bo wiem, że nie jesteś sam. Tyle tutaj goracych serc. Pozdrawiam Was wszystkich, a dla Ciebie Olinku- spokojnej nocy.
  12. [quote name='leni356']O zdjęcia to nie pytanie do mnie, tylko do osoby wyadoptowującej[/QUOTE] Ależ leni365, pytam nie Ciebie, tylo osoby ,które [U]od poczatku były aktywne na watku i ofiarnie walczyły[/U] [U]o los Sajmonka.[/U] Cieszymy się , że ma DOM i nic w tym chyba zdrożnego, że pytamy o zdjęcia. [U]Takie bywają dobre zwyczaje na dogo i zwyczajna ludzka wdzięczność[/U] wobec tych, którzy kibicowali, pomagali, myśleli , starali się doradzać osobom, majacym bezposredni kontakt z psem. Każdy pomagał na miarę swoich możliwości- a często i ponad te możliwości- i [COLOR=magenta]WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY.[/COLOR]
  13. [quote name='zeberka4']Dla Rudej wszystko co najlepsze :D Mam nadzieję ze uda się znaleźc jej dom![/QUOTE] Zeberka, podaj mi na pw nr konta i dane do przelewu; postaram się wpłacić pieniążek dla Rudaska na ogłoszenia. nie mogę być z Wami , bo internet mi szaleje i prawie nie dziala, ale myślami jestem. Los Rudej bardzo mi leży na sercu.
  14. Jestem na tym wątku od pewnego czasu; nie piszę, bo co można dodać do takiego ogromu miłości i tęsknoty? Znam te uczucia..
  15. Rzeczywiście serce to Ty masz gorące. Szkoda, że mam problemy z czasem i dodatkowo z kompem, bo zilustrowałabym temperaturę Twojego serducha. Buziaki dla " jutrzejszego" Edusia od ciotki Danki.
  16. Zuzia, następnym razem za aparat....i za sarenką i Paryskiem !!!!
  17. [quote name='mestudio']Danusiu, u nas o tej porze to słychać jedynie cykanie świerszczy i to takie zbiorowe, chóralne. Jak wyjdę przed dom to słychać też żaby i ropuchy - ich kumkanie. Jest tu bardzo cicho i spokojnie, średnio raz na 10-15 minut przejeżdża samochód. Ale dom stoi jakieś 40 metrów od ulicy w głębi działki więc to nie denerwuje za bardzo. Cisza i spokój, brak sąsiadów w pobliżu. Najbliższy dom jest jakieś 200, 300 metrów od nas.[/QUOTE] Mestudio, Ty mnie nie prowokuj tymi opisami sielankowymi...rzucę to wszystko w ....:evil_lol: i jadę słuchać tego cykania świerszczy i...śpiewów Lisia o brzasku. Teraz dobranoc, bo u nas zaraz zacznie się ruch samochodów, samochodów, autobusów hamujących z piskiem i innymi efektami akustycznymi. Spokojnej i cichej nocy.
  18. [quote name='leni356']Ja stwierdziłam że wolę się nie wypowiadać,:evil_lol: [U]niech ludzie trochę[/U] [U]doświadczenia zdobędą[/U].:evil_lol:. Ja się cieszę że Sajmonek ma domek[/QUOTE] Czy możemy spodziewać się , że nasza radość będzie jeszcze większa, gdy zobaczymy zdjęcia szczęśliwego psiaka we WŁASNYM DOMKU?
  19. Olinku, tak mi się składa, że dopiero dziś mogłam do Ciebie dostać się:lol: wiadomości dobre, ale biedaku czekasz i czekasz na ten transport, a my z Tobą.:shake: Chciałoby się zobaczyć już szczęśliwego psa w swoim domku. nie jesteś sam; wszyscy tutaj myślimy o Tobie.
  20. Pieguska- zajączek brykający, Lisio- konik pociągowy ! Mestudio, piszesz krótko, ale tak treściwie i OBRAZOWO. Trzymajcie się; rzeczywiście jest duszno nie do wytrzymania, chociaż u Was na pewno lepiej niz w mieście.
  21. Morusiątko moje, starutkie i kochane. Pokaż nam pysia. Myślę o Tobie cały czas.
  22. Myślę, że masz " trochę" pracy z tym całym:evil_lol: chimerycznym zwierzyńcem:evil_lol:- ale KOCHANYM- ale koło północy z reguły nic nie zamieszczasz już... Proszę, [U]nie padaj nam i zwłaszcza ZWIERZAKOM.[/U] My tutaj cieplutko o Was myślimy:multi: I chyba dobrze, bo jest chłodnp, deszczowo...:shake: Buziaczki :multi:
  23. Reniu, jadę " plakatować" Kajtka w DWÓCH województwach:evil_lol:. Może być? Jam uparta babina :evil_lol: :evil_lol: buziaczki
  24. [quote name='MonAmiPet']Muszę się przyznać, że narazie nie mogę spać, bo też się denerwuję, czy napewno dobrze postąpiliśmy wyciągając go po tylu latach z" jego domu", ale jak na niego patrzę to wierzę, że będzie dobrze. Musi być!![/QUOTE] [U]Kochana, jesteś wielka!:multi:[/U][COLOR=red] Cykorek JEST W SWOIM DOMKU[/COLOR] :multi:! Schron trudno nazwać domem. Życzę Agatce i Cykusiowi tylko miłych chwil spędzonych RAZEM i dużo szczęścia. [COLOR=red][U]DZIĘKUJEMY.[/U][/COLOR]
  25. [quote name='mestudio']Wróciliśmy z ostatniego spacerku, Lisio szczekaniem sygnalizował chęć wyjścia więc zrobiliśmy obchód włości. Teraz już psiaki poszły spać.[/QUOTE] Chcesz, żebym padła na zawał z drugiej strony monitora?:evil_lol: Jak Cię zobaczyłam o [U]TEJ PORZE,[/U] pomyślałam....DOBRANOC :lol:
×
×
  • Create New...