Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. Hopsasa po domki !
  2. Watek Pedrusia: http://www.dogomania.pl/threads/136026-5-KG-po-potrąceniu-MIESZANIEC-Miiniaturka-Owczarek-Niemiecki-(mix)-MA-DOM
  3. Dzien dobry psiaczki :loveu:
  4. Nie obijamy sie ;) po domki, na gore :thumbs:
  5. Po domki maluchy :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  6. Do gory piekne psiaki! Komu szczeniaczka cudownego? :D
  7. Mocne kciuki za domki caly czas sa :thumbs:
  8. Witam sie i ja :loveu: I porcja kciukow za domki :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  9. Myszuniu kochana :( Buziaczki w ten cudowny pysio i nieustanne kciuki za Ciebie :loveu:
  10. Czorcik :diabloti: Badz choc raz dobrym kotkiem i nie rob Juscie krzywdy :roll: Rysieczku, PP przeszles, to co to dla Ciebie kk, prawda? :thumbs: Zdrowka dzielny maluchu :thumbs: :thumbs: :thumbs Myszuniu kochana :( Buziaczki w ten cudowny pysio i nieustanne kciuki za Ciebie :loveu: Ozzi, Fibisiu jak dobrze, ze Wam lepiej :thumbs: Oby tak dalej :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  11. Dobranoc psiaczki :loveu: Znajdziecie najlepsze domki! Zobaczycie!
  12. Dzien dobry sliczne psiaki :loveu:
  13. Czort, spokoj ! ;) Eustaszku nieustanne kciuki za Twoje zdrowko :thumbs: :thumbs: I za reszte chorych kociakow :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  14. Dobrej nocy psiaczki :loveu: Jutro robie Wasze ogloszenia :D (Mam nadzieje :D )
  15. Do gory, po domki psiaki :thumbs:
  16. Dzien dobry psiaczki :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  17. Dobranoc psiaczki :loveu: Mam nadzieje, ze jutro bede mogla zaczac robic Wasze ogloszenia :thumbs:
  18. Psiule, do gory :thumbs:
  19. I dzien dobry :)
  20. Dobrej nocy psiaczki :loveu:
  21. Tutaj wiadomosc Bulby: [quote name='"bulba"'] Mama raczej z tych większych psów. Tata - nie wiadomo :roll: Jedzą grzecznie w zasadzie wszystko. U koleżanki się [i]nie przelewa[/i], więc nie kupuje im dobrej karmy dla psów, ale daje proste [i]jedzenie domowe[/i]. Pieski są absolutnie niewybredne. Co do uczenia się zachowania czystości i chodzenia na smyczce, to muszę się jeszcze dopytać.[/quote]
  22. Bulba ma problem z zalogowaniem sie na dogo, wiec pozwole sobie ja odpowiedziec ;) Ogloszen na dzien dzisiejszy nie maja. Dziewczyny beda sie starac o lepsze zdjecia, takie bardziej ogloszeniowe i ruszamy pelna para :thumbs: Deklarowalam zrobic pakiet 70ogloszen i taki zrobie :thumbs: Psiaki sa w Otwocku kolo Warszawy. Dziekujemy za wizyty na watku :) :) :)
  23. Dzien dobry psiaki :loveu:
  24. I jeszcze nocnie podrzuce, moze jakis nocny marek psiaki wypatrzy :thumbs:
  25. Do gory psiaki :thumbs: Nie obijac sie ;)
×
×
  • Create New...