Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. [b]Wiecznie glodny Maniek zlizuje lod z zamrazalnika :lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cdff27b1bf4d751.html][img]http://images38.fotosik.pl/577/3cdff27b1bf4d751m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01d0f5249b274173.html][img]http://images45.fotosik.pl/586/01d0f5249b274173m.jpg[/img][/url] Maniek nie miesci sie w legowisku :lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb9beab1e016fffa.html][img]http://images41.fotosik.pl/579/fb9beab1e016fffam.jpg[/img][/url] Sjesta poobiednia :lol: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12e3176af1105cb8.html][img]http://images43.fotosik.pl/585/12e3176af1105cb8m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/882c9bd5fda67cb6.html][img]http://images39.fotosik.pl/579/882c9bd5fda67cb6m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e34d05ad22ae470c.html][img]http://images47.fotosik.pl/585/e34d05ad22ae470cm.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6ef092d4d22dd11.html][img]http://images41.fotosik.pl/579/e6ef092d4d22dd11m.jpg[/img][/url] Edi: [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a529b407f89be14.html][img]http://images39.fotosik.pl/579/8a529b407f89be14m.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4815793b63d10c3d.html][img]http://images45.fotosik.pl/586/4815793b63d10c3dm.jpg[/img][/url] [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a568916b76623ec.html][img]http://images38.fotosik.pl/577/6a568916b76623ecm.jpg[/img][/url][/b]
  2. Heh, zdjecia, zdjecia, zdjecia ...
  3. Domki, gdzie jestescie?
  4. [quote name='bulba']Domeczki, gdzie jesteście? Pieseczki czekają...[/QUOTE] No wlasnie... :roll: Pokazywac sie! :razz:
  5. Maluchy, po domki :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  6. Wszyscy maja sie dobrze :) [quote]Justa dokarmia kotke o imieniu Plamka. Wolnozyjaca kotka. Ta kicia co chwile ma male, a zlapac ja na sterylke jest bardzo trudno. Dzis udalo sie wylapac 3 jej malenstw, prawdopodobnie wiecej kociat nie ma. To pingwinki. Jutro jada na kontrole do weta, jak beda zdrowe, to beda tymczasowaly u kolezanki Jesli ktos choc na godzine, dwie moglby w ktorys dzien pomoc w lapaniu Plamki na sterylke... Justa sama nie da rady...[/quote]
  7. Nie mam zielonego pojecia :roll: Przypuszczam, ze zle ocenil swoje mozliwosci spadajac z oparcia krzesla. Bo jak spada to sie zawsze za wszelka cene chce na nim utrzymac, no i masz... :roll:
  8. Wlasnie wrocilismy z czarnuszkiem od weterynarza. Koszt wizyty - 40zl :/ A co sie stalo? Pazurek mu sie zlamal. Krew sie lala, kocyk caly w niej, tak sie wykrzywil caly, wetka wyrwala te nadlamane, popsikala, dostal antybiotyk i srodki przeciwbolowe. Przy okazji zostal zważony :D Wazy 4,7kg :D
  9. Cisza grobowa. Ani jednego telefonu :roll: [img]http://images8.fotosik.pl/974/647e483c7cd340f0med.jpg[/img]
  10. [quote name='Iljova']Hei kocurku, jak się miewasz?[/QUOTE] Jakbys TY nie wiedziala :laugh2_2: Kocurek ma sie bardzo dobrze :) Dzisiaj go energia rozpierala :D Jego ulubiona nowa zabawka: Pilka Rexa :laugh2_2:
  11. Mruczki nie moga pisac, bo Juscie padl router i nie ma internetu :/ Ale wszystko jestu nich ok :) Ozzinek jedynie tak srednio
  12. :cry::cry::cry: Lady, biegaj juz szczesliwa za TM
  13. Witam sie u Nero :) Wiecej zdjec! Zdecydowanie :razz:
  14. Nareszcie Was Skarby znalazlam :loveu: Straciliscie sie mi w gaszczu watkow :roll:
  15. [img]http://images8.fotosik.pl/909/d098eed83713a640.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/909/e79caae67acc3235.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/909/062cbe82b93a6be4.jpg[/img] Dwa czarne rogaliki :loveu: :loveu: :loveu: [img]http://images8.fotosik.pl/909/bcb3bcca12c5e6d1.jpg[/img] Dwa rude rogaliki :loveu: :loveu: :loveu: [img]http://images8.fotosik.pl/909/f246225953e21172.jpg[/img]
  16. Fibisiu :loveu: :loveu: :loveu: a co Ty za zabaweczke masz? :lol: [img]http://images8.fotosik.pl/909/347f49a600c14d4e.jpg[/img]
  17. Myszeczka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [img]http://images8.fotosik.pl/898/67e7132fb979a5bf.jpg[/img] Ten guz ogromny jest :cry:
  18. Myszeczka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ten guz ogromny jest :cry:
  19. I po domki, hop !
  20. Po domki !! :thumbs:
  21. Zalegle mmsy: [img]http://images8.fotosik.pl/850/913c0df3370a41a4.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/850/16647a2820027492.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/850/14b7128d733e9796.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/850/1b0b33410b7f8a55.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/850/46a1ae6d787ac1c5.jpg[/img]
  22. [img]http://images8.fotosik.pl/850/c0a5cf220de4311d.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/850/4190a57be7751c73.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/850/6424d16743ea555a.jpg[/img] [img]http://images8.fotosik.pl/852/1f5b195bd652ea25.jpg[/img]
  23. [color=#800000][size=4][i][b]Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! Zycza Rex, Kitek i Monika [/b][/i][/size][/color] [IMG]http://images45.fotosik.pl/485/4bcf62f177bb3d62med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...