Jump to content
Dogomania

Caragh

Members
  • Posts

    1788
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Caragh

  1. [color=#800000][size=4][i][b]Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! Zycza Rex, Kitek i Monika [/b][/i][/size][/color] [IMG]http://images45.fotosik.pl/485/4bcf62f177bb3d62med.jpg[/IMG]
  2. [color=#800000][size=4][i][b]Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! Zycza Rex, Kitek i Monika [/b][/i][/size][/color] [IMG]http://images45.fotosik.pl/485/4bcf62f177bb3d62med.jpg[/IMG]
  3. Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! Zycza Rex, Kitek i Monika
  4. Do gory :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  5. Ehhh biedulki. I kolezanka biedna :roll: Tym bardziej szacun, ze caly czas im pomaga :loveu:
  6. Po domki, hop! :thumbs:
  7. Dzien doberek :)
  8. Niestety czesto ludzie mowia "obojetnie jakiego byle nie czarny" A czarne przeciez najpiekniejsze sa :lol: A w ogole musze sie pochwalic, jak zwierzaki mnie ostatnio rozczulily, jak zobaczylam, ze spia razem na Rexa wyrku :) [IMG]http://images45.fotosik.pl/459/b24bb6c1c139e034med.jpg[/IMG] I jeszcze pare fotek Czarnej Bestyjki :diabloti: [IMG]http://images43.fotosik.pl/462/375ba0bd36b47474med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/459/018dd90b8f8bc574med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/411/a996dbf3246e8812med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/405/ca21de534701172dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/390/40dd08a0bc92e4a5med.jpg[/IMG]
  9. Do gory, po domki :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  10. :o Co ja tu pieknego widze :) :) :) Szansa na domek :multi: Trzymamy wiec :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  11. Maniek z Rysiem: [img]http://images41.fotosik.pl/464/c0d17aa17ce613c6.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/444/d6da2a46f37267a2.jpg[/img] Dokarmiane golebie: [img]http://images37.fotosik.pl/444/df97cfd3fc7b0aa5.jpg[/img]
  12. Dwa placuszki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Myszunia... :cry: Trzymaj sie Skarbenku :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: Fibiczek :laugh2_2: :loveu:
  13. Hura! Dogo mi raczy dzialac! Wiec czym predzej sie u psiakow melduje! Do gory, maluchy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  14. Do gory psiaki!! :lol:
  15. Za Matyldzie, Ozziego i Eustaszka :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  16. Domki, meldowac sie :lol:
  17. [b]Myszeczka z Fibim :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Rozczulajace na amen :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [img]http://images45.fotosik.pl/464/48507824bd26c58b.jpg[/img] Elegancik Eustachiusz: [img]http://images50.fotosik.pl/463/58eab674aa599077.jpg[/img][/b]
  18. Myszeczka z Fibim :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Rozczulajace na amen :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  19. Matyldziu :thumbs: :thumbs: :thumbs: Rysieczku :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  20. Nie, nie wybiera sie. Nie potrafi wytrzymac w klatce nawet 5 minut. Poza tym bardzo boi sie, jak juz nie raz pisalam facetow. Nie wyobrazam go sobie w SCC z tym ogromem obcych ludzi...
  21. Domki, gdzie jestescie??
  22. Ja w weekendy malo na necie jestem, ale juz wstawiam nowe fotki: Krowki: [IMG]http://images47.fotosik.pl/456/dea418c83c46a374.jpg[/IMG] Matylda: [IMG]http://images43.fotosik.pl/456/94ee2d58e9a0a5ff.jpg[/IMG]
  23. Jeee, dogo dziala :jupi: To szybciutko podrzucam do gory, po domki :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  24. Za domki mocne :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  25. [img]http://images50.fotosik.pl/451/683ec81f2a3cf830.jpg[/img] Ozzy: [img]http://images46.fotosik.pl/431/838b17d317b4e0e6.jpg[/img]
×
×
  • Create New...