Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26211
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. 1 Bluza z kapturem,na polarze,z mufka,u dołu i przy rękawach ściągacze Dł. 57cm szer.między pachami 52cm Rozmiar S/M CW 8zł 2 Sukienka/nie ma składu materiałowego/ ale byc może jest to poliester z elastanem Dł.87cm szer.między pachami 51cm Rozmiar L CW 6zł 3 Sukienka,tunika,czarna,niewyrazne zdjęcie,ale tylko takie udało mi się zrobić 95% bawełna,5 % elastan, ZARA Dł.78cm szer.miedzy pachami 53cm Rozmiar L CW 12zł Licytuje Kajutek CW 4 Sukienka z trzech falban,dł.87 szer.miedzy pqachami 47cm Rozmiar M CW 6zł 5 Princeska z gubego matariału,raczej na zimę,kolor zupełnie inny niż na zdjęciu,ceglany Dł.83cm szer.między pachami 46cm Rozmiar M/L CW 6zł 6 Dresy,skład materiałowy wycięty bluza dł.56cm szer.miedzy pachami 48cm spodnie, z kieszeniami, dł.95cm w pasie 2 x 38cm Rozmiar M CW 8zł Licytuje Jaaga CW 7 Spodnie skóropodobne,ocieplane ZARA Dł.94cm w pasie 2 x 36cm Rozmiar S CW 10zł 8 Sukienka ocieplana polarkiem,95% poliester,5% spandex Dł.95cm szer.między pachami 56cm Rozmiar XL CW 8zł
  2. elikwpłacone 70zł 17----sukienka----15zł\ 10----piżama-----18zł kajutek wpłacone 25zł 3----sukienka----12zł majowawpłacone 50zł 33-----buty----29zł Jaagawpłacone 71zł 6----dres----8zł 11----pizama---9zł 15---bluzka----8zł 40---serdak----8zł 41----spodnie----7zł 59----torebka----10zł Aldrumkawpłacone 55zł 13-----piżama----12zł 19----szal-----7zł 57---szopka-----10zł 34----kawa----13zł Mazowszanka13wpłacone 50zł kamizelka----`18zł Grażka123wpłacone 50zł 64---magnesy 72----kalendarz----10zł kojawpłacone 5ozł 28----tunika----20zł
  3. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu u Murki i karmę ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji, Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 04.12..2024 do godz.20 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę---kwota dowolna Po wysłaniu paczki powiadamiam na pw lub bazarku o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 15-17zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 16-17złzł Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Kto przebija licytującego na 10 minut przed końcem bazarku jest zobowiązany przelicytowania poprzedniej kwoty o minimum 10,00 zł.
  4. Raz jeszcze..........................
  5. W górę..............................
  6. Fajnie:) Dziekuję za wpłatę 40 zł /z 2 bazarków/ chyba wiem co mam wysłać,ale jeszcze mi przypomnij bo mam zapisany balsam po goleniu z poprzedniego bazarku 10zł i z tego diwei pary spodni: 9zł + 8zł a jeszcze chyba buciki 29zł, lub 30zł....dobrze nie pamietam czy to Ty kupiłaś?
  7. Dziekuje AlfaLS mam do wysłania do Ciebie rzeczy z 3 bazarków chciałam juz wysłać
  8. Dziekuję spodnie 21 guzik po lewej stronie,więc nie wiem,ale chyba damskie
  9. Raz jeszcze....w górę....
  10. 26 Kawa rozpuszczlana 100g data gwarancji 30.04.2026 CW 13zł Nesiowata CW 27 Kremy Nivea,2szt CW 4zł jeden Grażka123 CW 28 Szaliczek z frędzelkiami CW 3zł Grażka123 CW
  11. Próbki prerfum wysłałam do mila-ada już miesiąc temu,niestety napisała,że nie doszły wysłałam w kopercie priorytetem zaproponowałam mila-ada inne perfumki,bo coż mogę zrobić w takiej sytuacji chciałam,zeby było taniej z przesyłką,gdyby to była paczka nie byłoby takiej sytuacji
  12. 18 Spodnie dresowe,nowe,z metką,60%bawełna,40%poliester Dł.94cm w pasie 2 x 43cm Rozmiar 40/42 CW 16zł Sara 2011 CW 19 Koszula męska bawełniana,nowa,z metką,WILLIAM HUNT,rozmiar kołnierzyka 41cm,kolor ciemno szary CW 14zł majowa CW 20 Sweter męski GAP ,czarny,bawełniany,na zdjęciu wygląda jak wyblaknięty,ale taki aparat fot Dł.70cm szer.miedzy pachami 58cm Rozmiar L CW 8zł Agat21 CW 21 Dżinsy GERRY WEBER,dł.98cm w pasie 2 x 43cm CW 9zł AlfaLS CW majowa 15zł 22 Dżinsy ORSAY ,dł.93cm w pasie 2 x 46cm Rozmiar 42 CW 8zł AlfaLS CW 23 Serwetki,ręczne robótki 4szt CW 2zł jedna 25 Chusteczki nawilżane dla psiaków i kotków,są dwa opakowania CW 8zł jedno opakowanie Agat21 CW
  13. 15 Rolka do ściągania włosów lub sierści, + dwa wkłady CW 14zł 16 Getry 95% bawełna 5% elasatane Dł. 84cm w pasie 2 x 35cm Rozmiar S CW 5zł 17 Zasłony z falbaną 2 szt Dł192cm szer.168cm CW 18 zł za dwie Nesiowata CW
  14. Dla Zuzki i wszystkich Dogomaniaczek,które odeszły szkoda,że odchodzą dobrzy ludzie,których jest coraz mniej
  15. Dziekuję za info:) w płatę na konto 80zł/dziekuję za nadpłatę:)/
  16. 12 Kalendarz książkowy CW 10zł Jo37----12zł 13 Kalendarz ksiązkowy CW 10zł Grażka123 CW 14 Jerzy Sthur od A do Z CW 4zł
  17. 9 Szal 65%akryl,35%poliester Dł.184cm szer.64cm CW 9zł 10 Rękawiczki CW 5zł Agat21 CW 11 Stephen King "Lśnienie" CW9zł 11
  18. 1 Szal dł. 190cm szer.60cm CW 4zł Nesiowata CW 2 Szaliczek z frędZelkami ,kolor troszkę ciemniejszy niz na zdjęciu,cieniutki,raczej na jesień Dł.168cm szer.56cm CW 4zł 3 Dwie zasłonki,dł.198cm szer. 118cm CW 10zł za dwie Grażka123 CW 4 Spodnie granatowe SPRINGFELD ,dł. 110cm w pasie 2 x 44cm Rozmiar 32 175/80A CW 8zł Licytuje AlfaLS CW 5 Cienka kurteczka zapinana na suwak,dł. 57cm szer.między pachami 53cm,kolor deczko ciemniejszy niż na zdjęciu Rozmiar M CW 9zł 6 Sukienka z viskozy,kolor ciemniejszy niz na zdjęciu,dł. 105cm szer.między pachami 53cm Rozmiar M/L CW 9zł Agat21 CW 7 Serdaczek ,zapinany na suwak,dł.57cm szer.między pachami 51cm Rozmiar S/M CW 10zł Nesiowata CW 8 Szal,20%wełna,80%viskoza,bardzo cieplutki Dł. 134cm szer.140cm Cw 9zł
  19. majowawpłacone 45zł 19----koszula męska-----14zł 21-----dżinsy---15zł Jo37wpłacone 20zł 12----kalendarz----12zł Grażka123wpłacone 50zł 3---zasłonki niebieskie----10zł 13 kalendarz---10zł 27---kremy Nivea---8zł 28----szalik----3zł AlfaLwpłacone 40zł 22---spodnie----8zł agat21wpłacone 45zł 6----sukienka----9zł 10----rękawiczki----5zł 20----swter----8zł 25---chusteczki 2 x 8zł Nesiowatawpłacone 36zł szalik 4zł serdak 10zł zasłony 18zł kawa----13zł Sara2011wpłacone 50zł spodnie 16zł/ koszt wysyłki 15zł,odesłania paczki z powrotem 15zł,kolejne wysłanie paczki 15zł/ niestety Sara 2011 nie odebrała paczki i po raz kolejny musiałam zapłacić za zwrot 15zł a w 1 poście wyraznie napisałam,zeby odbierać paczki,bo pózniej trzba płacić za zwrot
  20. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu u Murki i karmę ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji, Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 15-17zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 16-17złzł Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Kto przebija licytującego na 10 minut przed końcem bazarku jest zobowiązany przelicytowania poprzedniej kwoty o minimum 10,00 zł. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 13...2024 do godz.22 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę---kwota dowolna
×
×
  • Create New...