Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Wpłata z bazarku od jola&tina 172zł/bardzo dziękuję:)/ Na chwilę obecną nie ma długu. Kwotę 145zł /od lipsik i jola&tina wpłacę na konto wetki z Izbicy/ Bardzo dziękuję:)
  2. Bardzo dziękuję:) Część pieniążków pójdzie na dług,reszta razem z wpłatą lipsik 100zł/bardzo dziękuję:)/ do lecznicy,również na dług.
  3. Dla Rexa na koncie mdk8 jest wpłata 50zł.Potwierdzenie przez mdk8 na watku Rexa. Bardzo dziękuję:) I na moim koncie jest wpłata 100zł. Bardzo dziękuję za pomoc bezdomniakom:)
  4. Bardzo dziękujemy:) Pózniej przez okres świateczny nie potrzeba wyróżniać,do końca roku raczej nie będzie adopcji.
  5. Sue dopisz jeszcze,że obowiązuje umowa adopcyjna,bo będziesz miała dużo niepotrzebnych telefonów.
  6. Rozi faktury za karmę i budki są na stronie 588 i 587.........możesz sprawdzić również faktura za budki malowane i paragon za pleksę faktury za białe budki nie ma,zamawiała je na allegro sue...może potwierdzić,budki mi przyniosła,zdjęcie budek wstawiła na bazarek
  7. Sue,możesz wstawic z tego albumiku na wątek zdjęcia rudo-białej koteczki i jej synka rudaska? Chciałam zrobic dodatkowe ogłoszenia,a nie umiem wstawic z tego albumu na olx
  8. Jeszcze raz wpiszę co zostało zakupione z Twojego bazarku: Karma----169zł karma----120zł dwie budki dla kotków malowane------120zł trzy budki białe--------130zł materiały do budek/pleksa+ taśma/paragon na wątku/---29zł zostało mi 52zł ----------------------------------------------------------------------------------------Do rozliczenia z tego bazarku 619zł /chyba jednak zle obliczyłam i zostało jeszcze 9zł.
  9. Z Twojego bazarku zostało 52zł Dług,który wisiał wynosił 142zł Z Twojego bazarku rozliczenie jest wyżej: dwie faktury za karmę,5 budek dla kotków,materiały/pleksa...tylko jedna,chociaż jeszcze potrzebuję.....i taśma........po rozliczeniu zostało 52zł Teraz zakupiłam karmę dla kotków/faktura na wątku/ 144zł. Od kwoty 144zł odjęłam 52zł,więc zostało do zapłaty 92zł Dodałam to do wcześniejszego długu 142zł + 92zł.Wyszło 234zł. Pieniądze z Twojego bazarku poszły na bieżące faktury.Napewno są wstawione na wątku.A dług został. Nie jestem dobra z rachunków,można to sprawdzic na watku czy wszysko jest ok.
  10. Rozliczenie: 120zł za hotelikowanie 25zł---odrobaczanie 60zł ----karma /załapie grudzień/ Razem:205zł
  11. Wczoraj dzwoniłam do Rafała i poprosiłam o wysłanie fotek do Tyśki.Tak będzie najlepiej,bo zdjęcie ,które wysłałam nie dotarły ani do sue,ani do bakusiowej będzie też rozliczenie do końca miesiąca,za hotelikowanie,karmę i odrobaczanie
  12. Dzisiaj mija rok odkąd nie ma Tyczuni.....pamiętam....Pani Ewa,która opiekowała sie sunia również........
  13. Dochodzi kolejna faktura za karmę 144zł/ minus 52zł z bazarku rozi/ zostaje za ostania fakturę 92zł Razem dług wynosi 234zł
  14. minus 29zł materiały do budek/paragon str.590/ część faktury za karmę----52zł --------------------------------------------------------------------------- Rozliczony, Bardzo dziękuję rozi za ten bazarek:)
  15. Dziękuję ali123 za zorganizowanie sesji zdjęciowej dla kotków:) sharce bardzo dziekuje za karme dla kotków Piotrka:) będziemy szukać domów,a na razie musi byc tak jak jest
  16. Jest chudy....bardzo:( kochane kocisko,zagląda w okno,chyba chcialby wyjść może domek dla niego się znajdzie.......jak nie to wróci w kwietniu na działkę
×
×
  • Create New...