Z Twojego bazarku zostało 52zł
Dług,który wisiał wynosił 142zł
Z Twojego bazarku rozliczenie jest wyżej: dwie faktury za karmę,5 budek dla kotków,materiały/pleksa...tylko jedna,chociaż jeszcze potrzebuję.....i taśma........po rozliczeniu zostało 52zł
Teraz zakupiłam karmę dla kotków/faktura na wątku/ 144zł. Od kwoty 144zł odjęłam 52zł,więc zostało do zapłaty 92zł
Dodałam to do wcześniejszego długu 142zł + 92zł.Wyszło 234zł.
Pieniądze z Twojego bazarku poszły na bieżące faktury.Napewno są wstawione na wątku.A dług został.
Nie jestem dobra z rachunków,można to sprawdzic na watku czy wszysko jest ok.