Jump to content
Dogomania

DarkWater

Members
  • Posts

    3908
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DarkWater

  1. a ja z plakacikami Rufusa obeszłam weterynarzy na Wyżynach/Glinkach - rzeczywiście mają tablice korkowe i chętnie plakaciki powywieszali
  2. SUPER! :lol:
  3. a dokąd pojedzie? i jaka rodzinka jej się trafiła? reszcie dorobiłam: [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-222387.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaczki-dwa-pieski-jedna-suczka,29745[/URL] [URL]http://kielce.olx.pl/szczeniaki-szczenieta-szukaja-najlepszych-domkow-iid-151744177[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniaki-szczenieta-szukaja-najlepszych-domkow-W0QQAdIdZ250676433[/URL] [url]http://www.anonse.pl/zwierzeta-domowe,domkow,poszukuja,takie_1021,19672356.html[/url] powinno wystarczyć
  4. Plakat dla Nordi (Gonzikowa kazała): [URL="http://img839.imageshack.us/i/plakatnordi.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5850/plakatnordi.th.jpg[/IMG][/URL] może po gabinetach wet., sklepach zoolog., marketach porozklejać? dwa na stronę A4: [URL="http://img251.imageshack.us/i/nordiplakatdwa.jpg/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9876/nordiplakatdwa.th.jpg[/IMG][/URL]
  5. [B]Ewo Gonzalez[/B]... bezoperacyjnie oddzielę Ci nogi od pupy... => ale masz, jak chciałaś: [url]http://allegro.pl/nordi-ofiara-bestialstwa-pora-szukac-domu-i1386225193.html[/url]
  6. banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198508-Nordi-sunia-po-tragicznych-przej%C5%9Bciach-nie-straci%C5%82a-wiary-w-ludzi...-DT-DS"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3817/nordi2.jpg[/IMG][/URL] PS. acha, właśnie doczytałam - banerek miał być ładny... :-/
  7. Macie bąbelki Allegro: [url]http://allegro.pl/szczeniaki-szukaja-domku-szczenieta-i1382668089.html[/url]
  8. Kamilka jutro poprawię ewentualne niedociągnięcia (jestem już zmęczona): [url]http://allegro.pl/karo-bedzie-ci-wierny-cale-zycie-bydgoszcz-i1375820026.html[/url]
  9. specjalnie wycięłam ;-) a czyj telefon wkleić? ja Rufuska w ogóle nie znam i jak ktoś zadzwoni, to co ja mu powiem? :-/
  10. Tak na szybko: [URL="http://img69.imageshack.us/i/ruffek.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6458/ruffek.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  11. ale jak robimy - ja mogę max. 50zł i to w styczniu dopiero
  12. [quote name='paulinken']Może zróbmy zrzutę na ogłoszenie w MP?[/QUOTE] a jaki to koszt? Paulinken chyba tylko my dwie wchodzimy w grę jeżeli chodzi o pieniążki no chyba, że mi leszcza na korki z angielskiego naraicie :cool3:
  13. [URL="http://img33.imageshack.us/i/p1100231d.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3151/p1100231d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL]
  14. Super! a ja wykupiłam mu pakiet ogłoszeń (5o stron) na bazarku.
  15. wystawiłam ponownie Allegro z linkami do filmów i tel. Gallegro [url]http://allegro.pl/szczeniaki-szukaja-domu-szczenieta-i1318264368.html[/url]
  16. Ja mu Allegro wyróżnione zrobiłam, ale efektu zero. Zwykłe ma non stop kolor.
  17. Już znalazłam na stronie schroniska: Wpłaty miesięcznego dofinansowania mogą być dowolne, lecz nie mniejsze niż: [B]Kot - 30PLN[/B] [B]Pies - 50 PLN[/B]
  18. [quote name='Igiełka']dzięki za odpowiedz,:lol: szkoda troszkę że nie wiadomo ile[/QUOTE] z tego co pamiętam dużo :-/ mały pies 40zł, duży 50zł (CHYBA ???)
  19. No szczeniaczki, łapcie swoją okazję: [url]http://allegro.pl/szczeniaki-szukaja-domu-i1298443120.html[/url]
  20. no to jak chcecie, (zdjęcia mogę wziąć z wątku, tekst by był potrzebny i namiary)
×
×
  • Create New...