-
Posts
2286 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nano
-
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Jedynym plusem tego artykułu jest to, że może zniechęci osoby, które chciałyby kupić cockera, bo ma ładne oczy.[/QUOTE] dokładnie i o to mi chodziło :) -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
dzięki xD zmienione xD może być ?? :D -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
pozbieramy troche imion a potem zrobimy ankiete xD -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Nano - jesli Hugo ma juz domek,to moze zmien tytul,bo jest mylacy troche....;)[/QUOTE] kto mi pomoże w tej kwestii ?? jak zmienić tytuł ?? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
wiedziałam, że będzie dobrze :):):) to może jakiś kasting na imię?? tutuł może zmienic tylko admin ?? -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
Paulina czekamy na kolejne fotki z cyklu niegrzeczny Hugo xD -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
siedze jak na szpilkach... co po chwile odświeżam wątek... boże... niech będzie wszystko dobrze... -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
Owszem, ale to nawet dobrze bo cocker to pies dla doświadczonego właściciela (i tak właśnie artykuł go przedstawia) a nie tak jak większość ludzi myśli, że jest to mało wymagający pies, odpowiedni do miasta, na kanapę, dla dziecka itd... -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
z cyklu: zanim kupisz cocker spaniela... [URL]http://img64.imageshack.us/i/zanimkupisz1.jpg/[/URL] [URL]http://img205.imageshack.us/i/zanimkupisz2.jpg/[/URL] EDIT: coś jeszcze ciekawego... rodzic - dziecko - pies... [url]http://img12.imageshack.us/i/wyrzutki.jpg/[/url] -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
supcio :) czekam jutro z niecierpliwością na nowe wiadomości :) -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
kurcze to nie fajnie... york kumpeli tak miał, że mu zęby nachodziły i musiał to mieć operacyjnie usuwane... -
a mnie najbardziej inspirują dogi niemieckie :) oprócz niego jeszcze: chart irlandzki, berneńczyk, wilczak, amstaff, border collie, owczarek australijski, rhodesian ridgeback, doberman, wyżeł weimarski, chart perski długowłosy :) a zresztą co ja tu piszę wszystkie psy są super !!!! :D
-
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
no no :) ale przystojniak :D -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
czyli przypuszczają, że może być tak jak z Dudusiem ?? ;( -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Nie wygląda to za wesoło... jest gorzej niż się dziewczyny spodziewały :([/QUOTE] u mnie jakoś biegała... chodziła za mną, nawet dość szybko... bawiłam się z nią i przejawiała odruchy jak normaly zdrowy szczeniak... co dokładnie mówiły ?? -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
i malutka przed chwilą ruszyła w trasę.... -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nano']mała właśnie się wylatała a teraz śpi mi na nodze xD a dokladniej na moim laczku xD[/QUOTE] czyli jest u mnie xD -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']ZrzeCZeniu, bo zrzeszać to my się nie mamy zamiaru :D[/QUOTE] no tak xD z tego szczęścia już mi się palce mieszają xD -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
nie no coś ty... podpisała właścicielka suni -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
dzwoniłam do nich o 12:06 tak jak mi nr podałaś... były wtedy w połowie drogi bo mają problemy z autkiem... mówily że będą w Poznaniu ok 15... mała właśnie się wylatała a teraz śpi mi na nodze xD a dokladniej na moim laczku xD a co do zrzeszenia to oczywiscie mam podpisane xD dowiedziałam się, że mała urodziła się 30 Marca... -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
to 2 czy 3 czerwca ?? EDIT: zakończyłam aukcje xD -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
dziewczyny dajcie jakiś znak na tel., że żyjecie... bo nie wiem czy mam się jutro z zajęć śpieszyć czy nie... -
SZCZENIAK COCKER SPANIEL - PIESEK - znalazł domek u amacariel
Nano replied to Nano's topic in Już w nowym domu
na 99 % Hugo jedzie do amacariel :) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img266.imageshack.us/img266/5540/p1100947.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8633/p1100948.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4200/p1100949b.jpg[/IMG] I najsłodsze na koniec :) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/494/p1100950.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1097/p1100951v.jpg[/IMG] w tej chwili mała sobie śpi ze swoim nowym przyjacielem misiem :) -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
Nano replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
mała właśnie do mnie dotarła... [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1825/p1100943.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6430/p1100944u.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9692/p1100945.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5314/p1100946.jpg[/IMG]