[quote name='Malwi']ja jeszcze nie wysłałam pieniędzy za kwiecień bo nie wiem co robić , nie mam wpłaty od Ciebie[/QUOTE]
Czy rozliczenie na pierwszej stronie jest aktualne, bo mnie sie wydawalo, ze ja w ktoryms momencie wplacilam 30 zl. na Wiktora, a wszedzie widnieje, ze place po 10 zl, a za marzec nic ???