Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. [quote name='ona03']Nadal duży dług u [B]Shrekusia[/B], tak jak u pozostałych podopiecznych BM Malutki bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225750-Torebki-prosto-z-Wiednia-spodnie-z-Ire-dla-Braci-Mniejszych-do-23-04-2012-godz-20-00[/URL] i jeszcze jeden [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225893-Bi%C5%BCuteria-dla-kobitek-%29-do-23-04-2012-godz-19-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225893-Biżuteria-dla-kobitek-)-do-23-04-2012-godz-19-00[/URL] zapraszam :)[/QUOTE] Wstaw bazarki na reklame bazarkow :):)
  2. Ciesze sie, ze Abi ma takich dobrych opiekunow:):)
  3. I jak tam Tymonek ???
  4. Zagladam do Tymonka :):)
  5. Ja sie ciesze, ze Szarik chociaz te pare lat mial dobre zycie, bo nie wszystkim pieskom sie udaje.
  6. Ciotki pewnie kontempluja ;);)
  7. O Ciocia jak to czytam to czuje sie jeszcze gorzej..........a mam tyle roznych malo przyjemnych spraw do zalatwienia..........
  8. Smutno, ale jak juz nic nie mozna bylo zrobic to lepiej niz jak by sie mial meczyc.
  9. Lepiej, zeby nie cierpial...........
  10. [quote name='Malwi']chyba nie jest aktualne, wieczorem albo jutro zrobię podsumowanie. Z tego co pamiętam masz wpłacone do lipca.[/QUOTE] Staralam sie troche wesprzec Wiktora, bo brakowalo. Chwilowo sama mam troche sytuacje ;), no, ale to przejsciowe.
  11. [quote name='Malwi']ja jeszcze nie wysłałam pieniędzy za kwiecień bo nie wiem co robić , nie mam wpłaty od Ciebie[/QUOTE] Czy rozliczenie na pierwszej stronie jest aktualne, bo mnie sie wydawalo, ze ja w ktoryms momencie wplacilam 30 zl. na Wiktora, a wszedzie widnieje, ze place po 10 zl, a za marzec nic ???
  12. W takim wypadku moze kupic tylko osoba, ktora moze go odebrac osobiscie.
  13. [quote name='sleepingbyday']ja wiem, wiem, że zdarzają się cuda....[/QUOTE] Liczymy na cud.
  14. [quote name='sleepingbyday']Tak źle to jest![/QUOTE] Henio z mojego podpisu siedzial u Funi chyba rok i pol.
  15. Mozna by tez sprzedac na bazarku a pieniadze przeznaczy na psy lub koty.
  16. [quote name='sleepingbyday']mam doła związanego z rurkiem. wydaje mi się, że nigdy nie znajdzie domu..... :-( :-([/QUOTE] E tak zle nie bedzie :)
  17. Przyszlam na watek i mam nadzieje, ze z czasem bedzie Ci troche lepiej.
  18. [quote name='ostatniaszansa']Domek odpadl po rozmowie tel :(:(:( /Agnieszka[/QUOTE] A to szkoda.
  19. [quote name='andegawenka']Bank sam może regulować rachunki, jeśli mama ma konto.....[/QUOTE] Rachunki byly za duze i Mama nie miala dosyc pieniedzy z emerytury.
×
×
  • Create New...