Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Hm mysle, ze glownie to: Henio nie jest szczeniaczkiem, nie jest w typie rasy, nie jest kudlaty i o ciekawym umaszczeniu, nie znajduje sie w dramatycznych warunkach, nie ma nic w sytuacji Henia co go odroznia od ilosci innych psow, ktore szukaja domu...
  2. Marinko sprawdz jeszcze te wplate, mam nadzieje, ze sie nie pomylilam i nie wpalcilam gdzies indziej, nie bylam w zbyt dobrym stanie jak robilam wplaty ...
  3. Trzeba przypominac Andegawenka ma absolutna slusznosc :) Zaganiam Cie, tym bardziej, ze musze to podatki zrobic. Lece do Polski w kwietniu, wiec musze je zrobic lada moment. Ale moze tak od jutra ;) U mnie Corka i Maz chorzy, ja dzisiaj pierwszy raz wyszlam z domu, ale zaczal padac snieg i ma padac wieczorem marznacy deszcz to juz wiecej nie wychodze az do jutra :)
  4. No, a tyle czekal :) Ja mam teraz to samo z Heniem, ktory wrocil z adopcji, mam nadzieje, ze sie mu tak powiedzie jak Zapowi :)
  5. To sie ciesze :) mam nadzieje, ze szybko dojdzie :)
  6. No to milo ze sie konto wzbogacilo :) Wplacialam rowniez chyba dodatkowe 50 zl. dla Kseni.
  7. Za nim jednak weszlam na watek, to bylam w banku i wplacilam Heniowi stowke, to moze cos pomoze w sytuacji ??mam nadzieje, ze szybko dojdzie. :)
  8. Czy to pite do mnie ??? Bylam chora i dalej troch a Corka to juz chora 3 tygodnie i dalej czuje sie gorzej ode mnie...
  9. Wplacialam troche Kseni na konto i za bazarek.
  10. No wiem, ale mnie dopadlo... za duzo sie dzieje :) jeszcze sie okazalo, ze sie zalapalam na kurs o ktory sie staralam, ale bylo za duzo kandydatow i sie nie dostalam. Ktos zrezygnowal i kurs mam :) doslowenie wszystko naraz :) Teraraz sie relaksuje :) a jutro jade na polnoc :)
  11. Zagladam do Dziadka, chociaz sie co nieco pochorowalam..
  12. U mnie sie tyle dzieje, ze zaniemoglam chyba z wrazenia ;)
  13. Podnosie Ksenie, chociaz co nieco niedomagam...
  14. No, ale jednak od czasu do czasu psy znajduja domy.
  15. Ksenia potrzebuje kasy... i nie ma domku. Proponuje bardziej wzmozona akcje na f.b. W koncu tam jest mase ludzi.
  16. Heniu napewno by dal rade jak by mial odpowiednia ilosc spacerow, ale oczywiscie domek z ogrodkiem to super wyjscie :)
  17. Wsadzialam Henia zdjecia na f.b.
  18. Bardzo czesto zwierzta ktore jada do stalych domow zachowuja sie nadzwyczaj dobrze. Moze to kwestia tego, ze jest ich mniej i maja wiecej ludzia per zwierze :)
  19. Z mojego doswiadczenie b. duzo zalezy od ludzi i ich podejscia do sprawy. Jak sie bierze psa to na zawsze i to ludzie ksztaltuja psy a nie odwrotnie.
×
×
  • Create New...