Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Witaj Heniu :) musze doczytac co sie u ciebie na watku dzieje.
  2. Hm to ciekawe, ze nie dziala.... sprawdze, na samym koncu postu pierwszego wstawilam wszystkie 3 linki.
  3. Moge zrobic wydarzenie (mam nadzieje) zrobilam Heniowi strone i zaplacilam, zeby sie pojawiala jako ogloszenie, ale narazie nie bylo wynikow. Moge to samo zrobic z wydarzeniem (mam nadzieje), bo jeszcze tego nie probowalam.
  4. Ogloszenia na f.b sie skonczyly, strona ma wiele likow, ale domu nie przyniosly. Nie nalezy sie zrazac, bedziemy walczyc dalej. :)
  5. Strone ktora zrobilam to nie wydarzenie, tylko strona pod tytulem Henio szuka domu https://www.facebook.com/Henio-szuka-domu-1493327344291976/timeline/?ref=aymt_homepage_panel prosze ja udostepniac, moze pomoze w znalezieniu domu. Na tej stronie wstawilam te fotiki Henia, ktore mialam.
  6. Dzieki :) mam nadzieje, ze da sie je sciagnac.
  7. Oglaszam Henia na f.b, ale jak narazie oprocz tego, ze ma duzo likow to nic sie nie dzieje ...
  8. Czy moge dostac zdjecie na maila ? zeby wstawic na f.b ?? [email protected]
  9. Wyglada na to, ze Heniowi brakuje na hotelik ??
  10. Hm ja nie wiem, czy te dywagacje zmienia cene pobyty Kseni ?? Jezeli nie to skierujmy uwage na to co robimy dalej. Wiadomo, ze ds bylby najlepszym wyjsciem, ale jezeli go nie znajdziemy w ciagu krotkiego czasu to co dalej ??
  11. Henio zdrowy i do adopcji gotowy :) :)
  12. Teraz nie ma co sie spierac czyja wina itp. Sytuacja jest jaka jest i trzeba cos z tym zrobic.
  13. Teraz to trzeba pomyslec co dalej, bo nie ma pieniedzy na normalna oplate a co dopiero na zwiekszona.
  14. U Henia tez domu niet, ale bede je obydwa oglaszac na f.b. Zeby Ksenie oglaszac to strona musi byc scisle na to zrobiona. Nie wiem czy sie tu uda wstawic, ale to jest nowa strona Henia: https://www.facebook.com/Henio-szuka-domu-1493327344291976/timeline/ Czyli musi byc telefon osoby od adopcji.
  15. Hm lepiej, ze sie rozmyslil... bo widocznie nie bylo to to. Damy rade :)
  16. Przywedrowalam od Kseni. Nowe dogo jest takie malo przyjacielskie i trudno znalezc watki. I nie wiem jak potem wrocic na watek, udalo mi sie Henia i Ksenie wsadzic tak, ze moge do nich wrocic, ale nie pamietam jak to zrobilam ....
  17. Tianku ja moge pomoc z ogloszeniami Kseni na f.b., dlatego chce dojsc kto prowadzi strone Kseni na f.b, ale jakos nie moge sie dowiedziec. Zrobie druga bardziej konkretna, taka na adopcje.
  18. W kazdym razie Henio ktorego watek prowadze na dogo ma szanse na dom :) Jezeli sie uda, to bede miala wiecej czasu dla Kseni. I Kseni tez sie musi udac. Ja tam nie bylam za dawaniem 3000 ... Czy Ksenia ma jakies ogloszenia ?? i kto prowadzi Kseni strone na f.b bo nie pamietam ?? Trzeba ruszyc na f.b pelna para, bo tam jest o wiele wiecej osob niz tu czy na innych stronach.
  19. O to czekamy na wyniki. I ja sie tez pisze na wizyte do Henia jak bede w Krakowie. Mam nadzieje, ze Pan sie zgodzi, bo czulabym sie b. zle jak bym Henia nie mogla osobiscie zobaczyc.
  20. Ok czyli uwazasz, zeby dac 3000 zl. za to, ze Ksenia zostanie u Wiosny ?
  21. Hm .. Nie znam Wiosny, ale przeciez Ksenia teraz gdziesz juz mieszka i wogole pomysl, ze ktos wezmie psa, do ktorego po takim czasie jest juz przywiazany ( mam nadzieje ), za 3000 zl. gdzie wiadomo, ze sytuacja finansowa Kseni jest b. ciezka .... No nie wiem, jakos tak nie za bardzo.. Jest tak trudno doradzac jak sie nie zna osobiscie sytuacji. Przenoszenie Kseni po raz ktorys nie jest dobrym wyjsciem z sytuacji, ale wiadomosci, ktore dochodza tez nie wygladaja zachecajaco.... Czyli Ksenia moze zostac tam gdzie jest jezeli zaplacimy wiecej, inaczej i tak trzeba szukac innego miejsca, bo mamy malo deklaracji na chwile obecna.... Niektorzy pisza, ze Kseni jest tam dobrze ????? I co teraz ??? Ile mamy czasu ???
  22. Hm dom wydaje sie dobry, bo Pan nie pracuje ? to Henio sam w domu bedzie rzadko. No i na Slasku, czyli blisko Krakowa, moglabym Henia odwiedzac jak bede w Polsce. Czy wiecie gdzie Henia Pan wypatrzyl ?? Wiecej bedzie wiadomo po wizycie. Czy juz szukac kogos do wizyty ?? No i trzeba sie pytac czy w razie czego syn sie zajmie ?? Pan jest super mlody :) tylko te dializy, ale mam nadzieje ze sa pod kontrola.
  23. O jej ale marmolada. Taka cena. Trzeba Kseni koniecznie znalezc dom. Moze Wiosna chce sie poprostu pozbyc Kseni.... Nie podoba mi sie, to ze kwestia ceny nie byla omowiona wczesniej ?? ( czy byla ??), bo w tej chwili jestesmy postawieni przed faktem dokonanym, ze cena sie zmienila bez uprzedzenia. Wiadomo, ze stale Kseni brakowalo deklaracji, a teraz to juz wogole marmolada. Jezeli sprawa ceny nie byla ustalona wczesniej, to jest tzw. chwyt ponizej pasa...i zupelnie nie profesjonalny. Nie zmienia sie cen z dnia na dzien.
  24. I co ?? Mam wrazenie, ze jakies ciotki podhalanowe tez sa na Slasku. Funia napisz cos wiecej ????
×
×
  • Create New...