-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniu wedruj do gory. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Kseni, widzie, ze fundusze kuleja ... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniu strasznie dawno mnie tu nie bylo. Mialam gosci z Polski przez 3 tygodnie. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Podrzuce Henia i niech sie fatum zmienia :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dobre wiesci to te, ze Henio nie jest zapomniany.. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dawno nie bylam u Kseni :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Fakt cisza ... ale na forum podhalana tez.... Wszyscy pojechali na wakacje. Wiec jestem, ale w czwartek wieczorem znowu jedziemy na polnoc... A 27 przylatuja do nas goscie z Polski, wiec jutro albo nigdy ... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wyglada na 90 %, ze wracam w sobote, ale z jakis wzgledow wszystko sie przeciaga. Samochod w naprawie juz od tygodnia i dalej nie zrobiony itp. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja siedze na wsi i mam kiepski internet, wiec tylko na chwile. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tianku jak chodzi o ogloszenia to jasne zmien na cos innego, bo te obecne nie przynosza rezultatow. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Przyszlam na moment do Kseni. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Corka ok. chociaz wg. mnie za malo uwaza na diete... Wg. planu lazienka bedzie skonczona w tym tygodniu. Od 27 mam gosci z Polski i musze sie przygotowac. Ja mam sporo fotek Henia bo sciagnelam z f.b. Wstawie jak tylko wroce tam gdzie mam lepszy internet. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Akrum zalega sporo z oplatami, czy ktos ma do Niej namiary ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ide szukac strony Burki i Kocurki :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Co tam u Henia ?? dawno nie bylam, bo dalej jestem kierownikiem budowy... lazienki ;) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Malo sie udzielam ostatnio. Moja Corka jest w szpitalu i operacja ma byc dzisiaj lub jutro..... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Kseni. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
O jej, przeciez Henio tez nie za duzy. 4 kilogramowy to nie piesek ;) Nic to znajdziemy dla Henia lepszy dom :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Chwilowo bede rzadziej, bo sie przenosimy na wies i narazie mam tu limitowany internet. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na sugestie od ciotek z Polski ??, ktora gazeta jest najlepsza, moze jest kilka ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
A takie gazety jak Nasz Pies ? czy cos w tym rodzaju ?? Przez chwile bede nie obecna, bo to juz koniec mojego internetu tutaj, chyba, ze cos dokupie, ale narazie siedze i pilnuje remontu na polnocy miedzy Bancroft a Peterborough. Limity sa tu b. male i drogie. Jak sie przeniesiemy to kupimy jeszcze jedne serwis. Bede spowrotem w cywilizacji za jakis tydzien i wtedy zajme sie Heniem na powaznie. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ogloszenie powinno byc zachecajace do adopcji. Czasami dobrze jest tez pisac, ze pies b. potrzebuje domu, bo juz tak dlugo siedzi w hotelu itp. Cos co by wzbudzilo wspoczucie dla psa. Czesto ludzie adoptuja psy bez nogi, stare itp. ci co chca pomagac i czuc sie, ze zrobili dobra robote :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jezeli ktos wie o jakiejsc gazecie gdzie by mozna oglosic Henia placac za ogloszenie, oczywiscie jak by to mialo sens, to dajcie znac. Niestety narazie musze poczekac z nowa strona Henia na f.b bo mam tu b. male limity internetowe, jak przekrocze to place sporo.... Mysle, ze pojade do domu pod koniec tygodnia a tam mam bez limitow i wtedy skoncze strone i zaczne oglaszac Henia na f.b. Wiem, ze sie odwleka, ale jestem w trakcie remontu lazienki i nie moge sie stad ruszyc dopuki moj tz. nie dojedzie.. no i jeszcze samochod ktorym jestem nie ma klimy a sa potworne upaly i jazda z Maya dopoki jest tak goraca tez bardzo ryzykowna..., ale jeszcze chwila i sie bedzie :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ingrid pamietasz jak mowilam o ogloszeniach a f.b, to ciagle aktualne, juz zaczelam mu robic nowa strone, musze skonczyc, nie idzie mi tak szybko jak bym chciala, ale mam nadzieje, ze jutro bede nad tym pracowac. Licze na to, ze da rezultaty :) :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniu odwiedzam cie :) u nas dzisiaj leje, a musimy z Maya pojechac do miasta, bo w domu remont i pracownicy sie Mayi nie podobaja....