Jump to content
Dogomania

Szarotka

Members
  • Posts

    27988
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szarotka

  1. Zagladam do Kseni, widzie, ze fundusze kuleja ...
  2. Heniu strasznie dawno mnie tu nie bylo. Mialam gosci z Polski przez 3 tygodnie.
  3. Podrzuce Henia i niech sie fatum zmienia :)
  4. Dobre wiesci to te, ze Henio nie jest zapomniany..
  5. Fakt cisza ... ale na forum podhalana tez.... Wszyscy pojechali na wakacje. Wiec jestem, ale w czwartek wieczorem znowu jedziemy na polnoc... A 27 przylatuja do nas goscie z Polski, wiec jutro albo nigdy ...
  6. Wyglada na 90 %, ze wracam w sobote, ale z jakis wzgledow wszystko sie przeciaga. Samochod w naprawie juz od tygodnia i dalej nie zrobiony itp.
  7. Ja siedze na wsi i mam kiepski internet, wiec tylko na chwile.
  8. Tianku jak chodzi o ogloszenia to jasne zmien na cos innego, bo te obecne nie przynosza rezultatow.
  9. Corka ok. chociaz wg. mnie za malo uwaza na diete... Wg. planu lazienka bedzie skonczona w tym tygodniu. Od 27 mam gosci z Polski i musze sie przygotowac. Ja mam sporo fotek Henia bo sciagnelam z f.b. Wstawie jak tylko wroce tam gdzie mam lepszy internet.
  10. Akrum zalega sporo z oplatami, czy ktos ma do Niej namiary ??
  11. Ide szukac strony Burki i Kocurki :)
  12. Co tam u Henia ?? dawno nie bylam, bo dalej jestem kierownikiem budowy... lazienki ;)
  13. Malo sie udzielam ostatnio. Moja Corka jest w szpitalu i operacja ma byc dzisiaj lub jutro.....
  14. O jej, przeciez Henio tez nie za duzy. 4 kilogramowy to nie piesek ;) Nic to znajdziemy dla Henia lepszy dom :)
  15. Chwilowo bede rzadziej, bo sie przenosimy na wies i narazie mam tu limitowany internet.
  16. No to czekamy na sugestie od ciotek z Polski ??, ktora gazeta jest najlepsza, moze jest kilka ??
  17. A takie gazety jak Nasz Pies ? czy cos w tym rodzaju ?? Przez chwile bede nie obecna, bo to juz koniec mojego internetu tutaj, chyba, ze cos dokupie, ale narazie siedze i pilnuje remontu na polnocy miedzy Bancroft a Peterborough. Limity sa tu b. male i drogie. Jak sie przeniesiemy to kupimy jeszcze jedne serwis. Bede spowrotem w cywilizacji za jakis tydzien i wtedy zajme sie Heniem na powaznie.
  18. Ogloszenie powinno byc zachecajace do adopcji. Czasami dobrze jest tez pisac, ze pies b. potrzebuje domu, bo juz tak dlugo siedzi w hotelu itp. Cos co by wzbudzilo wspoczucie dla psa. Czesto ludzie adoptuja psy bez nogi, stare itp. ci co chca pomagac i czuc sie, ze zrobili dobra robote :)
  19. Jezeli ktos wie o jakiejsc gazecie gdzie by mozna oglosic Henia placac za ogloszenie, oczywiscie jak by to mialo sens, to dajcie znac. Niestety narazie musze poczekac z nowa strona Henia na f.b bo mam tu b. male limity internetowe, jak przekrocze to place sporo.... Mysle, ze pojade do domu pod koniec tygodnia a tam mam bez limitow i wtedy skoncze strone i zaczne oglaszac Henia na f.b. Wiem, ze sie odwleka, ale jestem w trakcie remontu lazienki i nie moge sie stad ruszyc dopuki moj tz. nie dojedzie.. no i jeszcze samochod ktorym jestem nie ma klimy a sa potworne upaly i jazda z Maya dopoki jest tak goraca tez bardzo ryzykowna..., ale jeszcze chwila i sie bedzie :)
  20. Ingrid pamietasz jak mowilam o ogloszeniach a f.b, to ciagle aktualne, juz zaczelam mu robic nowa strone, musze skonczyc, nie idzie mi tak szybko jak bym chciala, ale mam nadzieje, ze jutro bede nad tym pracowac. Licze na to, ze da rezultaty :) :)
  21. Heniu odwiedzam cie :) u nas dzisiaj leje, a musimy z Maya pojechac do miasta, bo w domu remont i pracownicy sie Mayi nie podobaja....
×
×
  • Create New...