-
Posts
27988 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Szarotka
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniu :) musze doczytac co sie u ciebie na watku dzieje. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Hm to ciekawe, ze nie dziala.... sprawdze, na samym koncu postu pierwszego wstawilam wszystkie 3 linki. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
I co dalej z ta sytuacja ??? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Moge zrobic wydarzenie (mam nadzieje) zrobilam Heniowi strone i zaplacilam, zeby sie pojawiala jako ogloszenie, ale narazie nie bylo wynikow. Moge to samo zrobic z wydarzeniem (mam nadzieje), bo jeszcze tego nie probowalam. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ogloszenia na f.b sie skonczyly, strona ma wiele likow, ale domu nie przyniosly. Nie nalezy sie zrazac, bedziemy walczyc dalej. :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Strone ktora zrobilam to nie wydarzenie, tylko strona pod tytulem Henio szuka domu https://www.facebook.com/Henio-szuka-domu-1493327344291976/timeline/?ref=aymt_homepage_panel prosze ja udostepniac, moze pomoze w znalezieniu domu. Na tej stronie wstawilam te fotiki Henia, ktore mialam. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dzieki :) mam nadzieje, ze da sie je sciagnac. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Oglaszam Henia na f.b, ale jak narazie oprocz tego, ze ma duzo likow to nic sie nie dzieje ... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Czy moge dostac zdjecie na maila ? zeby wstawic na f.b ?? [email protected] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wyglada na to, ze Heniowi brakuje na hotelik ?? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Hm ja nie wiem, czy te dywagacje zmienia cene pobyty Kseni ?? Jezeli nie to skierujmy uwage na to co robimy dalej. Wiadomo, ze ds bylby najlepszym wyjsciem, ale jezeli go nie znajdziemy w ciagu krotkiego czasu to co dalej ?? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio zdrowy i do adopcji gotowy :) :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Teraz nie ma co sie spierac czyja wina itp. Sytuacja jest jaka jest i trzeba cos z tym zrobic. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Teraz to trzeba pomyslec co dalej, bo nie ma pieniedzy na normalna oplate a co dopiero na zwiekszona. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
U Henia tez domu niet, ale bede je obydwa oglaszac na f.b. Zeby Ksenie oglaszac to strona musi byc scisle na to zrobiona. Nie wiem czy sie tu uda wstawic, ale to jest nowa strona Henia: https://www.facebook.com/Henio-szuka-domu-1493327344291976/timeline/ Czyli musi byc telefon osoby od adopcji. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Hm lepiej, ze sie rozmyslil... bo widocznie nie bylo to to. Damy rade :) -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Tianku ja moge pomoc z ogloszeniami Kseni na f.b., dlatego chce dojsc kto prowadzi strone Kseni na f.b, ale jakos nie moge sie dowiedziec. Zrobie druga bardziej konkretna, taka na adopcje. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
W kazdym razie Henio ktorego watek prowadze na dogo ma szanse na dom :) Jezeli sie uda, to bede miala wiecej czasu dla Kseni. I Kseni tez sie musi udac. Ja tam nie bylam za dawaniem 3000 ... Czy Ksenia ma jakies ogloszenia ?? i kto prowadzi Kseni strone na f.b bo nie pamietam ?? Trzeba ruszyc na f.b pelna para, bo tam jest o wiele wiecej osob niz tu czy na innych stronach. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
O to czekamy na wyniki. I ja sie tez pisze na wizyte do Henia jak bede w Krakowie. Mam nadzieje, ze Pan sie zgodzi, bo czulabym sie b. zle jak bym Henia nie mogla osobiscie zobaczyc. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ok czyli uwazasz, zeby dac 3000 zl. za to, ze Ksenia zostanie u Wiosny ? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Hm .. Nie znam Wiosny, ale przeciez Ksenia teraz gdziesz juz mieszka i wogole pomysl, ze ktos wezmie psa, do ktorego po takim czasie jest juz przywiazany ( mam nadzieje ), za 3000 zl. gdzie wiadomo, ze sytuacja finansowa Kseni jest b. ciezka .... No nie wiem, jakos tak nie za bardzo.. Jest tak trudno doradzac jak sie nie zna osobiscie sytuacji. Przenoszenie Kseni po raz ktorys nie jest dobrym wyjsciem z sytuacji, ale wiadomosci, ktore dochodza tez nie wygladaja zachecajaco.... Czyli Ksenia moze zostac tam gdzie jest jezeli zaplacimy wiecej, inaczej i tak trzeba szukac innego miejsca, bo mamy malo deklaracji na chwile obecna.... Niektorzy pisza, ze Kseni jest tam dobrze ????? I co teraz ??? Ile mamy czasu ??? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Hm dom wydaje sie dobry, bo Pan nie pracuje ? to Henio sam w domu bedzie rzadko. No i na Slasku, czyli blisko Krakowa, moglabym Henia odwiedzac jak bede w Polsce. Czy wiecie gdzie Henia Pan wypatrzyl ?? Wiecej bedzie wiadomo po wizycie. Czy juz szukac kogos do wizyty ?? No i trzeba sie pytac czy w razie czego syn sie zajmie ?? Pan jest super mlody :) tylko te dializy, ale mam nadzieje ze sa pod kontrola. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Szarotka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
O jej ale marmolada. Taka cena. Trzeba Kseni koniecznie znalezc dom. Moze Wiosna chce sie poprostu pozbyc Kseni.... Nie podoba mi sie, to ze kwestia ceny nie byla omowiona wczesniej ?? ( czy byla ??), bo w tej chwili jestesmy postawieni przed faktem dokonanym, ze cena sie zmienila bez uprzedzenia. Wiadomo, ze stale Kseni brakowalo deklaracji, a teraz to juz wogole marmolada. Jezeli sprawa ceny nie byla ustalona wczesniej, to jest tzw. chwyt ponizej pasa...i zupelnie nie profesjonalny. Nie zmienia sie cen z dnia na dzien. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Szarotka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
I co ?? Mam wrazenie, ze jakies ciotki podhalanowe tez sa na Slasku. Funia napisz cos wiecej ????