[quote name='Czarnulka']Sieemka Freeedki ;) Co u was?:loveu:[/QUOTE]
Hej Lunki, byczymy sie w domu, bo na dworze zimnoo
[quote name='wiki4']Cześć, Turbodymomeny :evil_lol:[/QUOTE]
Hej gaduły
[quote name='Czarnulka']Mamy dla was prezent w mojej galeri;p[/QUOTE]
Zaraz zerkniemy i na pewno się odwdzięczymy :)
[quote name='zuza:D']Cześć Fredziaki można się fot spodziewać dziś??:razz:[/QUOTE]
Yhy, ale nie Fredki, chyba, że domową sesyjkę zrobię ;)
[quote name='Cavy']Witajcie. :D
Zapraszamy do siebie na zdjęcia nowe. ;-)[/QUOTE]
Zaraz wpadniemy :)