Nie wiem czy dzisiaj Cielaczkowe foty będą, jak nie dziś, to we wtorek, bo poniedziałek mam zawalony jak nie wiem :/
A teraz kilka fotek nie-fredkowych.
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4f499cc4e2d71ef.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/233/b4f499cc4e2d71efmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d281e96e7c00d08e.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/237/d281e96e7c00d08emed.jpg[/IMG][/URL]
A w ogóle w sobote Ruski u nas byli :lol:. Nie, nie rodzina, można powiedzieć kumple wafle, którzy od nas samochód kupili. No i prezent zostawili :lol:. Hihi. Zostawiam na jakąś okazję, to popijemy w galerii :D
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4ff79686d64363d.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/125/b4ff79686d64363dmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e3385053ac788a71.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/238/e3385053ac788a71med.jpg[/IMG][/URL]
Koniec ;)