Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
  • Posts

    15513
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fiorsteinbock

  1. Zagladam do Lisia. Fotek jeszcze nie ma, Cioteczka zaganiana. Ale, pocvzekamy!
  2. [quote name='Mysza2']To dobrze, że następna bieda znalazła swoja przystań, Szamanek na pewno by się cieszył[/QUOTE] Jestem takiego samego zdania, Myszko.
  3. [quote name='kikou']wyrobiła :) :) była sesja lisiaczkowa... jeszcze tylko pytanie za sto punktów, kiedy sie [B]Ciotka wyrobi żeby wstawić fotki na forum[/B][/QUOTE] Hehehe to prawda :) dla ułatwienia i przyspieszenia, poprosiłam Ulv aby do mnie wysłała zdjęcia i nie wracam więcej głowy.
  4. Żegnaj Daszeńko (*) Spotkasz mojego Filipa, utul go ode mnie...
  5. Czytając watek Daszki wzbierała we mnie złość, taka czysto ludzka...ale jak patrze teraz na jej zdjęcie i wiem, że mogłaby być wsród nas to brakuje mi słów i odechciewa mi się jakichkolwiek komentarzy :( Odpoczywaj Maleńka...ofiaro ludzkiej arogancji i ignorancji!!! Jak to dobrze jest mieć sprawdzone i zaufane DT...
  6. Cioteczki, może naszego Lisia dzisiaj Ulvhedinn odwiedzi :) Nie wiem czy wyrobi czasowo.
  7. Zapisuję sunie. Cioteczko a masz możliwość załatwić linkę, czy jakąs smycz i wymienić ten łańcuch? Przynajmniej do czasu sterylki. Sunia jest sliczna, moze zrobic jej fotki na dworze i równolegle zaczac ogłaszanie?
  8. Czyli wieści jak najbardziej dobre!! Co nas ogromnie cieszy i raduje! A o wdzieczności Maxa nie będę pisać ;) Hehehehe
  9. [quote name='farmerka63']To ta rzeczka ? [URL]http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=33039&mod=6[/URL][/QUOTE] Tak, farmerko. Mieszkam w sąsiedniej Bielawie i nawet nie wiedziałam, że rzeczka taki stan osiągnęła.
  10. [quote name='michelle04']Sorki Cioteczki, że nie piszę,ale sytuacja u nas jest krytyczna :shake: Rzeka wezbrała i brakuje tylko pól metra by przedarła się przez wały, a my do rzeki mamy tylko jakieś 10 metrów, jesteśmy zagrożeni zalaniem, więc wszyscy obserwujemy rzekę i modlimy się by przestało padać :roll: Dostałam zapytanie o Kondzia, wklejam treść i odpowiedź: [LIST] [/LIST] [/QUOTE] Jeśli mogę pomóc, walcie jak w dym!
  11. Dzis zagladam wraz z Karolką, która pozdrawia Palomka :) A jak Cioteczki postępy u chłopaka?? Muszę coś wygrzebać na bazarek dla niego bo z kasa to u mnie krucho :/
  12. Cioteczki, zapraszamy na "Ucztę kinomana" i nie tylko... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244766-Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-maluszk%C3%B3w-i-filmy-dla-rodzic%C3%B3w-do-3-lipca-godz-22-00[/url]
  13. Zapraszam na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244760-Książeczkowo-dla-niewidomej-Sabinki-bazarek-do-3-lipca-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...pca-godz-22-00[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244766-Książeczki-dla-maluszków-i-filmy-dla-rodziców-do-3-lipca-godz-22-00[/url]
  14. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244760-Ksi%C4%85%C5%BCeczkowo-dla-niewidomej-Sabinki-bazarek-do-3-lipca-godz-22-00[/url]
  15. Cioteczki, zapraszam na bazarek książkowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244760-Ksi%C4%85%C5%BCeczkowo-dla-niewidomej-Sabinki-bazarek-do-3-lipca-godz-22-00[/url]
  16. Kocurku, wpłynęło od Ciebie 12,63zł! Bardzo dziękujemy :)
  17. Grażynko, proszę zmień tytuł wątku. Pani właścicielka adoptowała małego, 5 letniego psiaka ze schroniska. Piesek miał trudną przeszłość...były właściciel znęcał się na nim, dusił, do ziemi przygniatał - koszmar. Piesek ma lęki ale będzie dobrze, ważne, że zaczął kolejny - lepszy etap życia.
  18. O mateczko! Pierwszy raz widzę tak umaszczonego kota! Jakby poskładali dwa koty w jednego :) Fantastyczny!
×
×
  • Create New...