[quote name='Balbina12'][B]IMIĘ-[/B]FRANEK:loveu:
[B]DATA URODZENIA-[/B]20.11.2008r
[B]JEST ZE MNĄ OD-[/B]18.01.2009r
[B]WAGA-[/B]2.8
[B]KĄPIELE-[/B]raz na tydzień
[B]ZABAWKI-[/B]zielona piłeczka,miś i chusteczki:mad:
[B]PRZYJACIELE-[/B]Rózia-york,SHILA-kundelek,Gucia,FADO-shar-pei,madoks-york
[B]JAKI JEST - [/B]kochany:loveu::loveu::loveu:[/quote]
To zdjęcie Franulka:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://img22.imageshack.us/img22/105/krakw2009525.jpg[/IMG]
z kolegą Madoksem
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5290/franekdziaka015.jpg[/IMG]
[URL="http://img368.imageshack.us/img368/66/franek034.jpg"][/URL]