Myślimy, że Ząbek jest tak sympatycznym pieskiem, że podbije serca pani znajomych.Jednakże to pani wie najlepiej czy naprawdę można na nich liczyć. Domyślam się, że tylko co jakiś czas musieliby się zająć Ząbkiem. Myślę, że szczera rozmowa dużo wyjaśni, a Ząbeczek wciąż czeka z utęsknieniem na swój domek .......