Witaj Ząbeczku ;)
Przez parę dni nie zaglądałam do Ciebie a tu zaczyna coś się dziać.
Bardzo się cieszę, że ktoś się w końcu zainteresował naszym rozrabiaką.
Mam nadzieję , że będzie to TEN domeczek .
Pineska pięknieje nam z dnia na dzień.
Widać, że jest bardzo szczęśliwa. Bardzo cieszę się z jej postępów.
Pewnie duża w tym zasługa Kasi, ale psinka jest bardzo pojętna skoro po tak długim pobycie na łańcuchu szybciutko załapała o co chodzi.
Kasiu ja na temat książeczki pisałam ale były jakieś problemy z logowaniem więc wiadomość chyba nie doszła. Napisałam ci o tym w prywatnych wiadomościach więc nie będę się powtarzać. Całuski dla Ząbeczka !!!
Ja reż nie zapomniałam o Zębulku.
Niestety zastępstwa w pracy . Poza tym mam liczną rodzinkę i czasem ciężko się dopchać do komputera.
Muszę czasami pchać się łokciami. Chyba że kupią drugi komputer :lol: to wtedy nie będzie zgrzytów :evil_lol:
Cieszymy się , że u małej wszystko w porządku. Chociaż tak naprawdę okaże się to po wynikach badań.
Dobrze, że u Kasi jest jej dobrze. Fajnie że inne psiaki ją zaakceptowały.