Myślę, że chyba dam do uszycia, we wsi w której się uczę :) też satynowy, tak jak Twój, bo bardzo ładnie to wygląda, ale pewnie czerwony lub bordowy :)
Mam to szczęście, że p. sprzątaczka tanio szyje ubrania, jak się ją poprosi xD [szyła całej klasie kiedyś fraki na zawody jezdzieckie :D]
znalazlam dwa fajne kolory w internecie..
[img]http://www.tkaninysklep.pl/upload/058-0001.jpg[/img]
[img]http://www.tkaninysklep.pl/upload/058-0005.jpg[/img]
jak myslicie, ktora lepsza?