Cześć dziewczyny wykończy mnie ta pogoda:( Cały czas deszcz:( A tak na poprawę humorku moja Pix;)
[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9058/pict9340.jpg[/IMG]
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7641/pict9339.jpg[/IMG]
[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8122/pict9338.jpg[/IMG]
[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4109/pict9336.jpg[/IMG]
[quote name='megi82']dzień dobry
u mnei znowu deszczowo-mrzawka....juz nie długo imprezka[/QUOTE]
A u nas pierwszy od nie pamiętam kiedy słoneczny dzień :)
Przypomniałam sobie że mam dwie foteczki po wczorajszej zabawie:)
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/781/pict9310t.jpg[/IMG]
[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7893/pict9309.jpg[/IMG]
[quote name='megi82']jak ty to robisz,ze ta maskotka tyle czasu jej wytrzymała?[/QUOTE]
Jak tylko widzę że ma jakieś nowe obrażenia to nitka i igła w dłoń i reaktywuję borsuka:)
Dziewczyny byłyśmy dziś u weta i zważyłam Pixi:) Zmieniłam jej karmę na sensitive i udało mi się podtuczyć Pixi o 400 gram:) tak właśnie zauważyła że ostatnio się zaokrągliła i waży 2200gram:) Jupi:)
Po całym dniu moja śpiąca królewna wstała;)
Na sam początek uśmiech dla wszystkich ciotek z dogo;)
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/619/pict9295.jpg[/IMG]
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/535/pict9302.jpg[/IMG]
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1818/pict9297.jpg[/IMG]
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6466/pict9294.jpg[/IMG]
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6196/pict9293.jpg[/IMG]
Idź Daria do lekarza bo ja też raz tak wywinęłam orła na schodach, i myślałam że wszytko będzie ok, kilka dni mnie ręka pobolała a później okazało się że była złamana i kości zaczęły się źle zrastać i była łamana 2 raz:(