[quote name='*kleo*']Robi wrażenie :cool3: Ale ja też bym się nie czuła zbyt pewnie, przynajmniej na początku, u nas w jednym domu handlowym jest akwarium w podłodze i przechodzi się nad rybkami, ale ja zawsze staram się ominąć żeby nie łazić po tej szybie :eviltong:
A ja też wróciłam dziś do domku jak było jasno, Gracka miała spacer o wschodzie słońca :evil_lol:[/QUOTE]
My też dziś spacerowałyśmy po "nocy" bo siedziałam do 4 nad projektami i Pixi zamiast spać to dzielnie mi towarzyszyła:) Teraz smacznie odsypia i nie wiem czy nie położyć się koło niej i też drzemkę sobie zrobić:)