[quote name='tigrunia']:evil_lol:
Ja tam chciałam zajrzeć z fotkami jak będą wszystkie 3 obfocone :eviltong:
Dziękujemy :loveu:
Vectre C ale te co pojechał oglądać obie są w automacie no i tak średnio jest przekonany.. On w ogóle nawet zdecydowany nie jest z jakim silnikiem by chciał czy diesel, czy benzyna.. jemu to sie jakieś 200 KM marzy :shake: Ale to w benzynie i gaz by chciał wstawić.. no nie wiem. Zobaczymy - może wróci już nowym autem :roll:[/QUOTE]
U mnie sąsiad ma pod blokiem Vektrę C na sprzedaż silnik 2,2 benzyna 150 koni jak coś:)