Jaki on pieknisty!!!!!!.Duzo szczescia Kochany , alez Ci sie trafił domek- napewno w tej Twojej małej .... co ja mowie małej duzej głowence nie wiedziałes jakie to szczescie dostaniesz. Jak to mowia gwiazdy Ci sprzyjaja.
Martadelo- jak Ci pisałam juz wczesniej ja Ogiego tez mam od Joli. - i tak jak Twoj moj jest tez szczupły a wazy prawie 40 kg. , ale za to jest bardzo wysoki. Jeszcze raz duzo szczescia dla Was a miziaki dla futerkowych