-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Miłego spacerku:-) Zajrzyjcie przy okazji na bazarek dla mojego Szarika:-) A może ktoś chce grosik do transportu mojej Karwusi dołożyć...? Przepraszam, że tak egoistycznie wykorzystuję wątek Majeczki:-)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Awit replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Boże:-( Jak to się spaliło, tak samo, czy zwarcie? Jak bardzo współczuję:-( Mam łóżko używane, taką kanapę, spałam na niej ileś lat, jest rozdarta w 2 miejscach, ale pod prześcieradłem czy narzutą nie widać, miała jechać na działkę do kogoś, mogę oddać Pani Joli. A na stronie znajdki, jest już informacja o tym nieszczęściu? Nie mam fb. Pani Jolu, myślę o Was...:-( -
A dziś przyszło 20zł od Jo37. Dziękuję! Kto jeszcze, kto......? Cioteczki, żebyście Wy wiedziały jaki domek czeka na Karwusię, żebyście wiedziały...:-) Domek z psiątkami, kochany, cieplutki, pełen miłości, domek stworzony dla takich Karwuś... Słów mi brakuje by opisać ten domek. Takich domków jest bardzo malutko, a szkoda.... A i zdjęcie babulinki naszej też czasem będzie:-) Hmmm, chyba będzie...
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
No ładnie, nikt nie zajrzał do Szarika....:-) Dostałam 10zł stałej od Danavas dla Szarika. Słuchajcie, a można już tak zacząć ogłaszać Szarika? -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Tak tak, nie skacze, zauważyłam, nie musiałam się bronić i zasłaniać:-) Wydeptały mnie za to wszystkie, ile tych nóg było? Ze 28 psich nóżek:-) Edit: Otrzymałam stałą wpłatę od danavas 10zł. Dziękuję! Tak Sylwiaso, wykreśliłam drób z tekstu. Tylko, muszę o nim pamiętać:-) Mundzia to młoda, roczna sunia, którą ktoś wyrzucił jak przedmiot i zostawił na polu. Nagle pojawiła się koło samochodu dobrych ludzi i dobiegła za nimi na podwórko. Dobrzy ludzie, sami posiadający już 6 psów, zadzwonili po pomoc. Mundzia nie mogła zostać na wsi. Została stamtąd zabrana. Teraz czeka na dom. To wspaniała, energiczna, dogadująca się z psami i kotami suczka z mięciutką sierścią i nietypową urodą. Uwielbia wtulać się w człowieka całą swoim psim ciałkiem. Czy znajdzie się ktoś taki, kto pokocha ją i przygarnie tak aby mogła spędzić resztę życia u boku człowieka? Podaruj jej dom, a odwdzięczy się oddaniem i podaruje chwile radości. Będzie z niej idealna towarzyszka. Ta piękna, czuła i wdzięczna psinka potrzebuje domu. Suczka została odrobaczona i zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Niedługo zostanie wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o kontakt: -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
No nic, dobrze, że kupiłam pakiecik, to pójdą może jutro te ogłoszenia. Fiera wysłałam Ci 200zł za pobyt Muńki za cały wrzesień. -
Dziś otrzymałam kolejną wpłatę dla Amiego, od Javena: 10zł. I mamy tyle: 30.08: 100.krooppka 31.08: 10.Pola53 01.09: 10.Figanna 01.09: 50. wtatara. 05.09: 15.Olga7 06.09: 250.Marpol 07.09: 10.Javena Razem: 445. Rozumiem, że kastracja to warunek, różne powody mogą mieć, może obawiają się zabiegu, powikłań, może mają suki w sąsiedztwie. A może kastrowali kiedyś psa i coś się po zabiegu zadziało. Kastrowałabym jak najszybciej i po 2 dniach do domku niech jedzie. Znajomy pies na 2 dzień po zabiegu zdjął sobie szwy zębami, dostał dodatkowo antybiotyk i wszystko dobrze się skończyło.
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Awit replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Danavas, zajrzałam i do Michela i do Duszka. Serce mi się rwie w kawałki widząc tyle psiego cierpienia, żołądek ściska bólem, łzy płyną:-(:-( -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
Awit replied to danavas's topic in Już w nowym domu
O Jezu, tyle żywych ran, ależ musiało go boleć:-( Gdzie on teraz jest, tam w komórce ludzie się nim zajmują? -
Ludka jak Budrysek czy Klaudus wejdą na dogo, na pewno odpowiedzą, może jeszcze nie były odkąd pytałaś o Amiego. One mają naprawdę mnóstwo zajęcia, a dogo dziś w ogóle wyjątkowo chodzi fatalnie. Ja dziś nie mogłam wejść przez godzinę, dziwne bo o wielu m-cy z dogo kłopotów nie miałam.
-
[quote name='Agnieszka Co.'][B]Awit[/B] jeszcze mojej wplaty nie wliczyłaś do funduszy Amiego - chyba że zliczasz tylko te, które wpływają do Ciebie[/QUOTE] Tak, liczę te co do mnie przyszły. Dziś przyszło od Marpol 250zł. I to co jest u mnie wygląda następująco: 30.08: 100.krooppka 31.08: 10.Pola53 01.09: 10.Figanna 01.09: 50. Jan T. 05.09: 15.Olga7 06.09: 250.Marpol Razem: 435.
-
[quote name='wtatara']a moje pieniążki wpłynęły[/QUOTE] Wtatara pytasz czy doszły czy stwierdzasz, że doszły?:-)
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Awit replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Czyli "zgubili" go specjalnie. Powinni za porzucenie odpowiedzieć. Tylko gdyby wiedzieli, że mają zostać ukarani, "zgubiliby" tak, że już nikt nigdy żywego by nie znalazł. Mój umysł nie pojmuje takich zachowań. -
To co miałam wysłałam tripti, ale mogę tobie obraczus też wysłać. Nie są za specjalne, bo one się tak ruszały jak sprężynki:-)
-
Dingo odszedł 6 września. ['][']['][']['] Pamiętamy....
Awit replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( Śpij dobrze maleńki:-( -
Nausicaa, Jo37 dziękuję Wam!! Karwia jest jakieś 100km od Władka, ale jeszcze kilka dni musimy się wstrzymać, poza tym muszę i chcę sama pojechać. Muszę ją zobaczyć, obiecałam, że po nią wrócę i że zawiozę do tego dobrego domku tymczasowego. Te moje "muszę" to ogromna potrzeba mojego serca i psychiki. To bardzo silne uczucie. Dlatego nie szukam transportu. Ogólnie nie lubię jeździć, dla mnie to nic przyjemnego, zabezpieczę się lekami i pojadę. Gdybym nie miała Szarika i Mundzi w hotelach, nie prosiłabym o pomoc. Ale finansowo mam krucho. Bardzo dziękuję za pomoc. Bardzo.