[url]http://img829.imageshack.us/img829/29/90241001.jpg[/url]
Ślicznie wygląda - pomysł z loczkami extra!
[url]http://img823.imageshack.us/img823/72/72102247.jpg[/url] bidulka się napracuje ... a do wanny w domu ja wsadzasz?
[url]http://img.photobucket.com/albums/v485/Pietoro/webjunk/YorkieJapan.jpg[/url] boziu tak to ja chyba Cleośkę obetnę jak już skończy "karierę" wystawową :loveu:
Karola nie rób tego Lakiemu :eviltong:
Hej!
Fajny kuferek - wydaje mi się że identyczny jak w germapolu :)
Ja też mam prostownice dla Cleo - sama mam proste włosy i nie używam. A dla niej mam taką na gaz, jakby nie było na wystawie prądu. No a taka na prąd też by się przydała :D
[quote name='Asiaczek'][B]Czesiek wyczuł atmosfere sylwestrową i.... zawczasu się przewrócił;)[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5749&d=1293619660[/URL]
.................
pzdr.[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[url]http://www.dogomania.pl/attachment.php?attachmentid=5751&d=1293619699[/url] a mnie tu się Gabcia najbardziej podoba - taka uśmiechnięta :D
Dużo zdrowia w Nowym Roku!
[quote name='dysia-u']chciałam rano odpalić auto a ono tylko zarzęziło i doooopa
kurcze, tyle różnych załatwień miała przewidzianych na dziś a tu ...
stary rok kończy sie spektakularnie
cały rok nie zrobiło mi takiego numeru jak dziś
a niech to!!!!!!![/QUOTE]
My też mamy przy - 6 problemy z odpalaniem samochodu wrrrr na sylwestra auto do mechanikusa idzie i moze bedzie lepiej odpalał.
[url]http://i53.tinypic.com/opw7pi.png[/url] :loveu:jak Gracja Klaudi :loveu:
Czarnulka mała. Tola też ma smolenia na pycholku, ale węższe i mi się to tez podoba :cool1: