[URL]http://img820.imageshack.us/img820/9513/p1010209a.jpg[/URL] ale piekne zdjęcie :)
A pańcia co się Norka czepia? Moje to broni tylko za to, ze małpy do nich mówię, a na swojego narzeka że brak manier :eviltong: Zrobiła by wychodek dla niego , to by krzaczków nie podlewał :eviltong: