[quote name='Princess_York'] No i nasz wypad do Słowacji nie wypalił :( .
[/QUOTE]
buuu szkoda....
a co do ubranek to ja tez mówię, że są niesamowite! Marzenka jakieś logo wymyśl to nasze psy bedą cię reklamować :)
[url]http://img69.imageshack.us/img69/7491/obraz374t.jpg[/url] moja malutka :D
[url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs016.snc6/166606_185973258098911_100000587153682_579051_1063729_n.jpg[/url] a to Furia?
Stoa Lat! Sto lat!
Wszystkiego najlepszego dla Graculki!![URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FA.gif[/IMG][/URL]
Ps.: Prwawie skończyła I rozdział.... ufff. A później kucie do 3 egzaminów i koniec....:roll:
[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]