Hej!
Furia coraz ładniejsza mordeczka się robi.
Fajny sprzęt, ale wydaje mi się , że za dużo czerwieni jest na zdjęciach :roll: ja się nie znam, to tylko takie moje małe odczucie ;;) więc mam nadziej, że się nie obrazisz.
znaczy sie na tym nie duzo czerwonego jest ok [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs066.snc6/167625_183355085027395_100000587153682_561628_7472180_n.jpg[/url]
a na tym dużo [url]http://dexter.pro.wp.pl/images/sliczne6.jpg[/url]