EKOVET
ul. Metalowców 29B
Wrocław
[url=http://www.ekovet.pl]Centrum weterynaryjne Ekovet we Wrocławiu - Twoja lecznica dla zwierząt.[/url]
71 373-83-50 do 52
Całodobowa klinika ze szpitalem. Polecam.
[quote name='C&B']No to go weź do domku:loveu: <serio, serio>
Ale ja i tak będę dla niego numerem jeden:diabloti:[/QUOTE]Powiedz kiedy to go zabieram :loveu::loveu::loveu: <serio, serio>
Dropsik to prawie ksero Blejda ;)
Najbardziej mi szkoda drobniutkiego Maniusia :-( Już wystarczająco długo siedzi za kratami. A przecież jest taki cudny.
Mi poprostu serce pęka jak patrzę na ten biały pyszczek :-(
Spróbuję jutro zadzwonic. Tylko nie wiem czy nie byłoby lepiej gdyby ktoś wypytał o dziewczynkę bezpośrednio w schronisku. Jasna ciasna - czemu to tak daleko ? :-(
Mój Black jest bez jajek - kastrat ;) Nawet gdyby chciał to żadnej suni już nic w życiu nie zmajstruje ;) On też ze schronu - Pabianice. Będę czekała na jakieś nowe wieści.