Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Dżeki jest malutki - taki jamnik miniaturka:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/e831789d4be2628fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/357/9541da53c248a82dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/341/dea6cffb189162d8med.jpg[/IMG]
  2. Dzisiaj odwiedziła mnie Tymianka czyli Renata z Domu Tymianka. Niby zwykła wizyta - przyjechała żeby porobić fotki swoim psiakom, przejść się z nimi itd. Byłyśmy też razem na obiedzie. Wtedy akurat zadzwoniła Ludwa, bo chciała zabrać swoją sunie na badania więc wyrwałyśmy się z knajpy i pojechałyśmy do domu żeby dać jej Sunie. Kiedy jechałyśmy obok lasu, który jest po drodze do mojego domu, na piaskowej drodze zobaczyłyśmy małego rudego psiak. Oczywiście cofnęłam, wjechałam w tą drogę. Psiak uciekł ale kiedy Renata do niego wyszła i go zawołała przybiegł w moment i zaczął się przytulać. I w ten sposób Renata zyskała nowego podopiecznego a ja hotelowicza. Dzeki jest super. Widziała go już wetka - ma od 8 do 10 miesięcy; kocha dzieci, super dogaduje się z innymi psami. Jest czyściutki w domu (jest domowym hotelowiczem), nie niszczy, nie szczeka - aniołek. Nie jestem znawcą jamników ale on ma sierść jamniczą, sylwetkę jamniczą ... tylko uszka nie pasują ale jak dla mnie jest w typie. Szukamy domku dla przystojniaka:loveu: [IMG]http://images43.fotosik.pl/357/b262d6c3a5caacbemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/334/ebca5f462c68d7dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/341/dbcdec8b18199509med.jpg[/IMG]
  3. Ok, poprawię dziś a jak się skończy będę odnawiać do skutku:)
  4. Iduś, a co z obrożą dla Leona? Mam tez pytanie czy mogę mu zrobić w wolnej chwili lekka korektę ubranka - uszyłam podobne dwa dla Świnki i Julki i moje są bardziej dopasowane i chyba przez to cieplejsze? Pytam bo to Twój autorski projekt:)
  5. A dziś kupka normalna - ale w kojcu. To już postęp:)
  6. [quote name='asiaf1']Za kilka dni odezwie sie do mnie Bonsai czy udało się jej znaleźć kogoś do sprawdzenia. Domek zapowiada sie obiecująco ale zobaczymy[/QUOTE] Też do niej pisałam:) Ale napisała że napisałaś już wcześniej:)
  7. [quote name='zebrazebra']Moja Holly, znaleziona z rodzeństwem na działkach, zimą, tak miała po pierwszych dniach u mnie. Krew wg weta jest najprawdopodobniej objawem zatrucia, stres się też do tego dokłada. Będzie dobrze!!![/QUOTE] Możesz mieć rację bo Sunia jest naprawdę zestersowana:(
  8. Iduś - moje szczeniaki już mają domy - podaję telefon do Ciebie jak ktoś dzwoni:)
  9. Szafirek dziś pojechał do super domku:) Będzie mieszkać w bloku, w sporym mieszkaniu. Pan miał przez 15 lat berneńczyka , który odszedł rok temu i dopiero teraz zdecydował się na kolejnego psiaka. Szafir będzie teraz Kuflem:) Ma już przygotowaną wyprawkę w domu i nawet goście już na niego czekają żeby go poznać. A to jego nowi Państwo i oczywiście Kufel:) Perełka miała dziś sprawdzany dom w Łodzi przez moja przyjaciółkę... i Pani po nią jutro przyjeżdża:) Teraz tylko mama - jutro przyjeżdza do mnie koleżanka, zrobimy jej fajną sesję zdjęciową, jak tylko będzie można sterylka i do domu. [IMG]http://images50.fotosik.pl/357/f3267c4f157e5e02med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/358/33df2458c5ac3038med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/333/eda1a1cbd05c1812med.jpg[/IMG]
  10. Sprostowanie - nie przeszła... Teraz jest biegunka i krew z biegunką... Jutro będzie wetka podawać Lilce drugi antybiotyk to zapytam co się z nią dzieje. Moze potrzeba więcej czasu a poza tym jeszcze jest cieczka.
  11. [quote name='idusiek']a jak ona wq ogole? nadal bieguna czy przeszło?[/QUOTE] Tak biegunka przeszła:) Teraz załatwia się w kojcu na twardo:)
  12. Na razie trójka jest w klatce ale... Była dziś wetka - maluchy mają koło 6 tygodni, mogą same jeść (jak mama jest to wcinają z mamą suche:)) i nadają się do adopcji. Dziś jadę sprawdzać już dla jednego lub nawet dwóch domek - dzięki Gosiu:)
  13. A ponieważ hotel stara się aby psiakom było jak najlepiej i żeby czuły się komfortowo więc ... sprowadziliśmy dziś mamę:) Koszt 50 zł a ile przyjemności:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/d0289d20b27fcfb4med.jpg[/IMG]
  14. I jeszcze Perełka:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/333/e70e4607c5c2779fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/357/0b72dd27706b4d92med.jpg[/IMG]
  15. W domu zobaczył je mój Kacper:) ale one nadal smutne:( [IMG]http://images37.fotosik.pl/333/2f15d1d4870a9b8emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/356/0e625a810cdb04c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/333/5ea97ab9375ed342med.jpg[/IMG]
  16. Maluszki kiepsko spały:( Dziś już nic nie jadły, smutaski takie. Na dworzu się trochę ożywiły... [IMG]http://images40.fotosik.pl/340/1fbd615a17b4db61med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/941316721278aaaemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/356/7c2ba178faf84abfmed.jpg[/IMG]
  17. [quote name='idusiek']oo dziękujemy bardzo , dziękujemy ! Czas chyba ogłaszać powoli Lilę...nie?[/QUOTE] Można już ogłaszać:) Jak najbardziej:)
  18. [quote name='idusiek']ty ty, nie wpychaj mi sie tu ze swoimi kulkami ;)[/QUOTE] Ale ładne te moje kulki co?:)
  19. Mam inny plan, a nawet dwa plany - zadzwonię do Ciebie w weekend i Ci opowiem:)
  20. Super:) Wszystko mi się podoba:) Gosiu, ja Cie rzadko wykorzystuje - Idę częściej:) Może Ty byś mi zrobiła dla nich allegro - tylko ten tekst i te fotki - wyróżnione za 20 zł? Podałabym Ci namiary na moje allegro na pw?
  21. [quote name='megii1']Mamy oddać nie chcieli:([/QUOTE] Iduś, please, zrobisz im wyróżnione allegro - jedno dla dwójki?:) I jeszcze Tara:)
  22. [quote name='idusiek']łaaaał a mamę macie?[/QUOTE] Mamy oddać nie chcieli:(
  23. Sunia miała ostatnio nieprzyjemny wypadek:( Ma cieczkę, nie lubi suk, została więc zamknięta sama w kojcu a nie tak jak wcześniej z kolegą. Ale niestety Luna tak nie lubi suk ,że uganiała się za każda przechodząca koło kojca. Tak ganiała że udzerzyła w coś okiem. W jednym oku zrobił się obrzęk i stan zapalny, z drugiego zza gałki ocznej poleciała strużka krwi. Wyglądało to strasznie. Pojechaliśmy do lekarza, Sunia została zbadana (stwierdzona uraz mechaniczny) , dostała leki przeciwzapalne i krople do oczu. Dziś już nie ma po wszystkim śladu. A to nowe allegro Luny - ode mnie, zrobione przez Idusiek:) I nowe fotki w allegro:) [url]http://allegro.pl/luna-1-5-roczny-owczarek-niemiecki-suczka-i1286290516.html[/url]
  24. Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!!
  25. [quote name='megii1']Zapraszam na wątek moich tymczasowiczów - szczeniaczków Perełki i Szafirka - warto - są cudne:) Proszę tylko o ogłoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195044-Dwa-pi%C4%99kne-szczeniaki-pere%C5%82ka-i-szafirek-szukaj%C4%85-super-dom%C3%B3w[/url]!!!![/QUOTE] Abrakadabra, to o ich mamie Ci kiedyś mówiłam... Wtedy była z nimi w ciąży....
×
×
  • Create New...