-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Dziś Misza zrobił nam mega niespodzianke - jak zobaczył Panią weterynarz przeskoczył przez furtke zamykającą wejścia do miejsca gdzie sa kojce. Frtka ma około 1.5 wysokości!!!!! A zrobił to tak szybko że sama nie wiem jak on to zrobił:) Jeżeli chodzi o karme to jak najbardziej będzie odpowiednia dla Miszki - z góry dziękujemy:)
-
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mysza 1']A Megi ma miejsce dla niego? Tłoczno tam ma;) Jesli tak, to pomyslę zaraz.[/quote] Mysza:) Mam cztery kojce - w każdym jeden psiak. Planuje jeszcze dostawić jedną małą budę do Twojego Puszka bo on jest mały i druga buda dla takiego malucha spokojnie wejdzie. A dla Onkowatego mam zarezerwowany oddzielny kojec, w którym bedzie stała duża buda bo w przyszły weekend odwoże bokserka, który tam jest:) -
[quote name='mysza 1']Widzę Serock k/Warszawy to pewnie u Megi. Skoro jest już tyle kasy, bo jest ok. 300 to zabierzmy go już teraz. Uzbieramy potem. Jeszcze coś mu się stanie a często tak bywa, że jak pomoc tuz tuż to jakieś licho się przyplącze. Mogę go zawieźć, znam drogę;) Dołożę też 50 zł na początek.[/quote] Z tym miejscem to jest tak że generalnie od przyszłego weekendu będzie wolne ale do 10 lipca jest rezerwacja dla Onkowatego ze schroniska z Piły, od Szczurosławy. Potwierdzała kilkakrotnie że psiak przyjedzie także czekam. Jak coś się zmieni, Wasz psiak ma miejsce od razu:)
-
Wiecie, Misza robi postępy z dnia na dzień:) Generalnie jego dzisiejszy dzień wyglądał tak, że troche pospacerował po działce za moim Darkiem, troche poleżał, pojadł, dostał antybiotyk; jak trochę pochodzi kładzie się i odpoczywa a my wtedy przykrywamy go zielonym kocykiem od Leyli żeby nie było mu chłodno w to jego łyse ciałko. Wykorzystując moment kiedy Misza leżał w otwartym kojcu za domem, wzieliśmy z moim Darkiem resztę tymczasowiczów i chcieliśmy iśc na spacer. Kiedy Misza usłyszał, że chcemy wychodzic przybiegł!!!! z kocykiem na plecach, merdając ogonem pod bramę i też chciał z nami iśc ( w tym kocyku chyba:)) Wyobrażacie sobie jak mu zalezało, że z takimi łapami był stanie jeszcze podbiec? Z uwagi na stan łap został bidak za bramą ale widac było jak bardzo by chciał też już tak biegać jak inne psiaki:)
-
Proponuje dla Miśka dom tymczasowy w Serocku koło Warszawy:) 330 zł miesięcznie z pełnym wyżywieniem, spacerkami oraz wybiegiem:) Zeby się lepiej czuł możecie mu nawet wstawić jego osobista budę. Na razie wszystkie kojce są zajęte ale byłby pierwszy w kolejce. Generalnie czasem łaczę młode psiaki w jednym kojcu ale on chyba będzie potrzebował swojego indywidualnego także będzie musiał chwilkę poczekać. Jeżeli się zdecydujecie prosiłabym tylko aby piesek w trakcie transportu był odrobaczony i odpchlony (mieszkam w lesie a kleszcze grasują:() i żebyście zostawili dla niego pieniążki na szczepienia to zrobimy je tydzień po odrobaczeniu:)
-
Zaznaczam:)
-
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiesz, on jak chodził bez smyczy, kiedy wracaliśmy do domu ze spaceru biegł pierwszy pod bramę i czekał aż reszta przyjdzie:) Taki mądrala:loveu: -
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nie ma problemu:) Bedzie chodzić na smyczy:) Powiem mu, że Ty go tak urządziłaś :lol: Ale wiesz, to jedyny psiak, wśród naszych tymczasowiczów , który ma takie prawa - po prostu mu ufam ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Puszkowi też zrobię indywidualne fotki tylko podeślij mi adres mailowy bo nie potrafię ich wstawiać:( A jeżeli chodzi o Verterka to mega pogodny, wesoły psiak, lubi dzieci co testowaliśmy na widocznych zdjęciach na moim synku ale ze względu na swoje rozmiary, energie i chęć witania się poprzez skakanie "na klatę" polecałabym go dla dzieci powyżej 5 - tego roku życia - mój synek ma 2,5 ale jest spory i od małego wychowywany z psami także nic go nie przeraża:) Myślę też że Verterek byłby super stróżem (oczywiście domu z ogrodem) bo jest bardzo czujny:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Warunki super i Verter w końcu wybiegany i szczęśliwy ale trzeba mu szukać domku bo inne Bidy już czekają na jego miejsce. Prosze, jemu potrzeba teraz ogłoszeń i prawdziwego jedynego Pancia:) -
Borysek odszedł ... tak krótko cieszył się domem...
megii1 replied to Szczurosława's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co z Oneczkiem? Taka cisza tu zapanowała:( -
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Puszek to mega grzeczny psiak - już następnego dnia po przywiezieniu chodzi na spacerki bez smyczy. Maluszek bardzo się pilnuje i co pare metrów odwraca główkę czy aby napewno za nim idę:) -
Warszawa Brodno- wlasciciel po operacji, pomoc w spacerach na cito!!!!!
megii1 replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam:) -
TOFIK-młody TERIER mix-SZCZĘŚCIARZ jakich mało - ZOSTAŁ KRAKUSEM !!!
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na czas nieokreślony, 10 zł za dobę. A teraz lecę już spać:) Dobranoc Wszystkim:) -
TOFIK-młody TERIER mix-SZCZĘŚCIARZ jakich mało - ZOSTAŁ KRAKUSEM !!!
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
A miejsce od zaraz zależy tylko od mojego Darka - bo to on zajmuje się psiakami:) -
TOFIK-młody TERIER mix-SZCZĘŚCIARZ jakich mało - ZOSTAŁ KRAKUSEM !!!
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Tak - wszystko już skończone a urlop przełozony. Jest też już 4 tymczasowiczów - Verter vel Bingo z Katowic, Pędzel vel Puszek, bokserek Borys i kaukaz Misza:) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj w odwiedzinach u Bingo była Leyla - takze możecie jej przypominać o fotkach, które robiła. Byłyśmy razem na spacerku z Bingo. Psiaczek robi postępy - przestaje już szczekać przez siatkę, a z radości skacze na klatę:) I wiadomośc z ostatniej chwili - Bingo zabrał własnie kośc Miszki, który jest jego sąsiadem przez ścianę ( Misza był akurat na zewnątrz) i uciekł z nią na wybieg - trwa akcja łapania Bingo:) w celu powiedzenia mu już w dniu dzisiejszym dobranoc - wulkan energii z niego:) -
TOFIK-młody TERIER mix-SZCZĘŚCIARZ jakich mało - ZOSTAŁ KRAKUSEM !!!
megii1 replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam i też czekam na zgodę - ale jeszcze go nie ma:( -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
megii1 replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterek juz po wieczornym spacerku, czesaniu i kolacji poszedł spać:) jutro odrobaczonko i preparat przeciwkleszczowy:) a jaki ma apetyt:) czeka z niecierpliwością na domek:) -
Znaleziony przy trasie malutki Puszek miał nie żyć a ma już dom!!!
megii1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Puszek vel Pędzel już po śniadanku, spacerku, teraz szaleje na wybiegu z moim drugim tymczasowiczem Bingo:) Mega szczęśliwy i ciągle uśmiechniety:) I ogromny pieszczoch z niego:)