[quote name='grzenka']Burasku:placz: (*)
Mortes, dobrze że miał Ciebie,jesteś wspaniała dzięki Tobie pod koniec żył i odszedł "po ludzku"...
Co za potworni ludzie, żeby nawet nie zadzwonić, nie powiedzieć, że coś jest nie tak...
To przez nich nacierpiał się przed śmiercią:angryy: Nigdy nie zrozumiem takich "ludzi":angryy:
Co będzie z Rudym?[/QUOTE]
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ludziom pomagać nie warto. Historia Buraska
[*] najlepiej o ty świadczy.:-(