-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czasowa
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czasowa replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Piękny macie banerek :loveu::loveu::loveu: -
[url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oy6847_DSC04263.JPG[/url] Śliczności Hej ;* Sorry że Was nie odwiedzałam, al jakoś tak wyszło :-(
-
[quote name='bianka19']Super filmik :loveu::loveu: Nareszcie cos w końcu jest w tej Waszej galerii :multi::multi: Daj jakies zdjęcia jeszcze :razz:[/quote] A będą, będą- jutro albo dzisiaj jeszcze :cool1:
-
[quote name='Boness.']A mogę o coś spytać - po co ten ptaszek tam? :eviltong: Fajny króliś ;)[/quote] A bo takie są słowa piosenki :diabloti: Dzięki :razz: Tylko z tą fotą z gitarą miałam problem, bo ten Fudziowaty nos jest zbyt ciekawski :evil_lol:
-
[quote name='border_collie&westie']Ehh Ala nie denerwuj się :) Po pierwsze - zlepek to to samo co filmik ;) Po prostu chcę mieć filmik jak Mi i Fudzi zjeżdżają ze zjeżdżalni, możesz je wstawić oddzielnie, ale ja po prostu chcę mieć ten film, bo był kręcony na TWOIM APARACIE![/quote] Okej, okej. Za rok Ci go dam na rocznicę :evil_lol: Nie, dobra. Nie wiem, do końca roku go dostaniesz, kiedy- nie wiem. :diabloti:
-
Ten biegnący Spike mnie rozbraja :loveu::loveu::loveu:
-
No chyba ze. Zazdroszcze ze ktoś to robi za Ciebie Juz raz dałam mojemu bratu zeby mi fotki wstawił, a potem musiałam całą gale czyścic, od Tego co powypisywał. :crazyeye:
-
[quote name='border_collie&westie']Fajny filmik, wreszcie! :p Tylko tytuł jest o Fudzim i Laurze, a film nie tylko o nich... Mogłabyś zrobić [I]króciótki [/I]zlepek z Mi i Fudzim? Znaczy ok. 10 fot i dwa filmiki (wiesz jakie :eviltong:). Wtedy nie chciało Ci się zapisać, ale teraz może więc wielkie proszę... Ma weekend, chyba zdążysz go w dwa dni zlepić?[/quote] Nie, nie robię takich jak krótkich filmików. Juz Ci mówiłam :angryy: I przestań, bo mnie już wkurza to twoje proszenie o krótki zlepek. Zlepków nie robię- robię filmiki. I nie robie filmików na zamówienie, bo nie wszystko jest mozliwe. Żegnam :cool1:
-
[url=http://www.youtube.com/watch?v=CWfGI3gf5v4]YouTube - Fudzi i Laura- z walki na miłość[/url] Filmik. Dziwny, ale okej :shake: Oceniać go, ale mi już ! :eviltong:
-
[quote name='Marta & Figa']Pewnie, że możesz wrzucić na bloga ;) zdjęcia moje[/quote] To Hania woje foty wstawia :eviltong:
-
[url]http://img40.imageshack.us/img40/4391/fru14.jpg[/url] Taka zgrana paka Dwie urocze siberianki, i jeden przystojny facet na czele :eviltong:
-
[url]http://img198.imageshack.us/img198/6761/dscn5876m.jpg[/url] Jak ja kocham ten jej ogon :loveu::loveu::loveu:
-
Hej Korciaczki ;-) Ale z tymi pomysłami nie trafiłaś. Heh, mój pomysł, fakt, ale Wy zawsze miałyście lepsze :loveu: Pancia Kody-No widzisz, ale nie o charakter chodzi, tylko o to, jak ma Fudzia stosunek do psów, a jaki mit jest o stosunku rottweilerów do psów. Niespodzianka będzie niestety, w listopadzie prawdopodobnie, ale na filmikiem pracuję, i będzie max. za tydzień, a może jeszcze dziś. Trzymajcie kciuki, bo kompowi odwala
-
Jeżeli byś u Nas mieszkała- to fot Bony by nie było :evil_lol: Śliczna obróżka, to ta od Marty, o której opowiadałaś Nam tyle? :lol:
-
A kto inny by psy miał łapać? Ty jesteś w tym najlepsza :eviltong:
-
Fudzi tak samo leży :loveu:
-
[quote name='border_collie&westie']Łiii, ja wiem jaka niespodzianka! Ale nie zdradzam! :p[/quote] To nie zdradzaj :mad: Za dwa tygodnie będzie :roll:
-
Bianka- napisałam Ci na PW:roll:
-
No to gratulacje Wygłaszcz psiaki :loveu:
-
W takim razie stajemy w kolejce :eviltong:
-
Hej dziewczyny :cool3: Pracujemy nad niespodzianką xd
-
[url]http://i35.tinypic.com/352i3cn.jpg[/url] Cudowne zdjecie :cool3:
-
Też w to nie wierzyłam, ale może w końcu ktoś jej do rozumu przemówił :crazyeye:
-
[URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0012-1.jpg[/URL] Nie ma nic piękniejszego niż szczęśliwy pies i zdenerwowany właściciel :cool3: