-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czasowa
-
Moim marzeniem jest posiadać psa rasy border collie. Jednak wolałabym żeby był On miej więcej wielkości mojego westie, gdyż Fudzi lepsze znajomości zawiera z mniejszymi psami. Najlepiej żeby był On długo włosy, bo kocham kombinować z sierścią psa, niestety, przy westie jest to ograniczone. No i żeby był jak najbardziej borderopodobny charakterem. Czy zna ktoś może taką rasę? :oops:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[url]http://i35.tinypic.com/svq9gm.jpg[/url] Mnie sie to również podoba :loveu:
-
[quote name='border_collie&westie']Zresztą jeśli aparat się tak popsuje to nie może ani robić fot ani filmików :razz: A to zrób kilka innych fot np. Fudzia i też zobaczę czy takie są :eviltong:[/QUOTE] Taaa.... a ty skąd wiesz.... popsuł Ci się kiedyś tak.:roll: A fotki będą, i filmik też, bo wybieram się z białym dzisiaj na cmentarz. :cool3:
-
Przyznaj się, fotki masz na Rogzie(rogz.pl) :mad:
-
[quote name='Karolina&Lucky']No nie wiem, nie wiem... Zastanowię się :eviltong: Edit: Macie jedno - Andy i Lucky na spacerze: [URL]http://images36.fotosik.pl/105/4505fce5e10b21c8.jpg[/URL] :evil_lol: I co, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?! :mad: :diabloti:[/QUOTE] A mnie wyskakuje, ze zdjęcie niedostępne :diabloti:
-
Jak przyjedziesz, zobaczysz se sama. :cool3: A po za tym, akurat tak fotki obrobić nie umiem.:placz: Istnieje akcja "Podziel się posiłkiem". Powinna jeszcze istnieć taka jak "Podziel się aparatem" ... ;-(
-
[url]http://www.youtube.com/watch?v=6sx1iVECfw4[/url]
-
[quote name='Karolina&Lucky']To źle myślałaś :diabloti:[/QUOTE] Na to wychodzi :cool1: Ale mam nadzieję , ze skoro ty jesteś nowym właścicielem Andiego, będzie więcej fotek, co? :eviltong:
-
Moniek- trudno tego nie zauważyć :placz:
-
[quote name='Karolina&Lucky'][URL]http://i35.tinypic.com/qzq8pc.jpg[/URL] Moooje maleństwo :loveu: :diabloti:[/QUOTE] Twoje? A ja myślałam ze Ani ;-) Anka, jak mogłaś sprzedać jej ANDIEGO :evil_lol:
-
Mój też kocha ławki ;) Śliczny banerek :loveu::loveu::loveu:
-
O matko. To Andy na prawdę? :loveu: Stęskniliśmy się za tym jego ślicznym pyszczkiem :razz:
-
[url]http://i36.tinypic.com/a5gprb.jpg[/url] Ale urósł od ostatniego razu :crazyeye::loveu::crazyeye:
-
Czy moj pies to naprawde cocker spaniel?
Czasowa replied to Adrianna Wozny's topic in Cocker spaniel angielski
Nie martw się tym tak bardzo; każdy popełnia błędy. Mogłaś nie znać wcześniej czegoś takiego jak R=R. Ważne żeby pies miał dobre warunki ;) -
Podziel się aparatem :placz:
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Czasowa replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
A za rok na pomorze na jakieś MP byś Caprinka nie pożyczyła ? ;) Debiutować chcemy za rok ;) -
Nie ma to jak same beagle w jednym miejscu :p
-
Myślałam że nas po długim czasie(aż tydzień) nierozmawiania ze sobą fotkami ugościcie, a tu nic :crazyeye:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czasowa replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Myślałam że zobaczę jak Luna urosła, a tu maleństwo jeszcze mniejsze niż ostatnio :crazyeye: Ale za to urocze :loveu: -
Sorry,dawno mnie tu nie było, jaki aparat kupiłaś? :razz: Lucky jest przeuroczy :loveu::loveu::loveu:
-
Super szeleczki. Ciekawe wzorek Z jakiej firmy? :eviltong: Komórką foty robiłaś? Ja też teraz bez aparatu( chyba ze ty już masz, oprócz tego w komórce, bo dawno tu nie byłam) ;)
-
I słusznie Mój ma to gdzieś czy to obroża płaska, zaciskowa czy pół zaciskowa, i tak tylko przy nodze idzie ;) Kiłi; śliczny avatar :loveu:
-
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF7722.jpg[/url] Śliczny "szczenięcy" pyszczek. Mi się wydaje czy Twój Fuks, to wieczny szczeniak, tak jak mój :evil_lol:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Czasowa replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Też bym swojego chciała robić... ale taki los ze On w miejscu nie ustoi ;) Przepięknie. I przyłączam się do pytanie; co ty zrobiłaś że Ona tak ślicznie stoi ;-)