Jump to content
Dogomania

Czasowa

Members
  • Posts

    757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czasowa

  1. Moim marzeniem jest posiadać psa rasy border collie. Jednak wolałabym żeby był On miej więcej wielkości mojego westie, gdyż Fudzi lepsze znajomości zawiera z mniejszymi psami. Najlepiej żeby był On długo włosy, bo kocham kombinować z sierścią psa, niestety, przy westie jest to ograniczone. No i żeby był jak najbardziej borderopodobny charakterem. Czy zna ktoś może taką rasę? :oops:
  2. [url]http://i35.tinypic.com/svq9gm.jpg[/url] Mnie sie to również podoba :loveu:
  3. [quote name='border_collie&westie']Zresztą jeśli aparat się tak popsuje to nie może ani robić fot ani filmików :razz: A to zrób kilka innych fot np. Fudzia i też zobaczę czy takie są :eviltong:[/QUOTE] Taaa.... a ty skąd wiesz.... popsuł Ci się kiedyś tak.:roll: A fotki będą, i filmik też, bo wybieram się z białym dzisiaj na cmentarz. :cool3:
  4. Czasowa

    Ares...

    Przyznaj się, fotki masz na Rogzie(rogz.pl) :mad:
  5. [quote name='Karolina&Lucky']No nie wiem, nie wiem... Zastanowię się :eviltong: Edit: Macie jedno - Andy i Lucky na spacerze: [URL]http://images36.fotosik.pl/105/4505fce5e10b21c8.jpg[/URL] :evil_lol: I co, ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?! :mad: :diabloti:[/QUOTE] A mnie wyskakuje, ze zdjęcie niedostępne :diabloti:
  6. Jak przyjedziesz, zobaczysz se sama. :cool3: A po za tym, akurat tak fotki obrobić nie umiem.:placz: Istnieje akcja "Podziel się posiłkiem". Powinna jeszcze istnieć taka jak "Podziel się aparatem" ... ;-(
  7. [url]http://www.youtube.com/watch?v=6sx1iVECfw4[/url]
  8. [quote name='Karolina&Lucky']To źle myślałaś :diabloti:[/QUOTE] Na to wychodzi :cool1: Ale mam nadzieję , ze skoro ty jesteś nowym właścicielem Andiego, będzie więcej fotek, co? :eviltong:
  9. Moniek- trudno tego nie zauważyć :placz:
  10. [quote name='Karolina&Lucky'][URL]http://i35.tinypic.com/qzq8pc.jpg[/URL] Moooje maleństwo :loveu: :diabloti:[/QUOTE] Twoje? A ja myślałam ze Ani ;-) Anka, jak mogłaś sprzedać jej ANDIEGO :evil_lol:
  11. Czasowa

    Ares...

    Mój też kocha ławki ;) Śliczny banerek :loveu::loveu::loveu:
  12. O matko. To Andy na prawdę? :loveu: Stęskniliśmy się za tym jego ślicznym pyszczkiem :razz:
  13. [url]http://i36.tinypic.com/a5gprb.jpg[/url] Ale urósł od ostatniego razu :crazyeye::loveu::crazyeye:
  14. Nie martw się tym tak bardzo; każdy popełnia błędy. Mogłaś nie znać wcześniej czegoś takiego jak R=R. Ważne żeby pies miał dobre warunki ;)
  15. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/19i26wrzesiewies69.jpg[/url] "Jak będę robił zeza, to może się odczepicie, bo zezowate zdjecia są na nic" :evil_lol:
  16. Podziel się aparatem :placz:
  17. A za rok na pomorze na jakieś MP byś Caprinka nie pożyczyła ? ;) Debiutować chcemy za rok ;)
  18. Czasowa

    Tofik ;)

    Nie ma to jak same beagle w jednym miejscu :p
  19. Myślałam że nas po długim czasie(aż tydzień) nierozmawiania ze sobą fotkami ugościcie, a tu nic :crazyeye:
  20. Myślałam że zobaczę jak Luna urosła, a tu maleństwo jeszcze mniejsze niż ostatnio :crazyeye: Ale za to urocze :loveu:
  21. Sorry,dawno mnie tu nie było, jaki aparat kupiłaś? :razz: Lucky jest przeuroczy :loveu::loveu::loveu:
  22. Super szeleczki. Ciekawe wzorek Z jakiej firmy? :eviltong: Komórką foty robiłaś? Ja też teraz bez aparatu( chyba ze ty już masz, oprócz tego w komórce, bo dawno tu nie byłam) ;)
  23. I słusznie Mój ma to gdzieś czy to obroża płaska, zaciskowa czy pół zaciskowa, i tak tylko przy nodze idzie ;) Kiłi; śliczny avatar :loveu:
  24. [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF7722.jpg[/url] Śliczny "szczenięcy" pyszczek. Mi się wydaje czy Twój Fuks, to wieczny szczeniak, tak jak mój :evil_lol:
  25. Też bym swojego chciała robić... ale taki los ze On w miejscu nie ustoi ;) Przepięknie. I przyłączam się do pytanie; co ty zrobiłaś że Ona tak ślicznie stoi ;-)
×
×
  • Create New...