-
Posts
757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Czasowa
-
Hej Foty wstawiam xd [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9908/jestein001.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6140/jestein002.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/5081/jestein003.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4623/jestein004.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7548/jestein005.jpg[/IMG]
-
[quote name='border_collie&westie']Heh ;) Ale naucz się myśleć nie tylko o sobie :lol:[/quote] Tobie by się to przydało, bo Nas na foty nowe namawiałaś, i masz p;-) Co tydzień nowe xd
-
[quote name='McDzik']Chcę :loveu: z uroczystym odsłonięciem mojego złotego pomnika :loveu:[/quote] Mogłabym Ci taki załatwić.... ale bys ty płaciła :evil_lol:
-
powiedziałam jak do kompa siądę xd [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8613/kokardkapierwszafudzilu.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8613/kokardkapierwszafudzilu.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8613/kokardkapierwszafudzilu.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3233/kokardkapierwszafudzilue.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8613/kokardkapierwszafudzilu.jpg[/IMG]
-
[quote name='border_collie&westie']Dzięki wszystkim! :loveu: CaneSs - fnx :loveu: Bianka - myślę, że nie jest zarośnięta, ale i tak niedługo się pewnie wybierzemy, bo jeśli pojadę do tych Kielc muszę się spytać bzium czy może mi pożyczyć psiaka :diabloti: Czasowa - a co ja mam powiedzieć, jak przez ładny miesiąc nie widziałam fot Fudzia - dopiero teraz się pancia obudziła? :mad: Tak w ogóle fotek nie będzie przez pewien czas, bo na moim komputerze nie mam dostępu do INTERNETU :angryy: z niewiadomych przyczyn i od czasu do czasu korzystam z laptopu taty, na którym fotek nie ma. Będę mogła Wam wygrzebać archiwalne z bloga, ale Alka mi będzie marudzić :eviltong: Zresztą większość z bloga już wstawiłam. Kiedy tylko na moim komputerze będzie dostęp do neta, obiecuję filmik Mi i Spika ze sztuczkami ;) (jeszcze nic więcej nie umiemy :angryy:, ale będziecie mogli oglądać jak Spike prosi i siada :eviltong:). Pozdrawiamy, Hania & Misia :D[/quote] Oj będę marudzić, będę :razz: Bo mi się te blogowe znudziły xd
-
[quote name='bianka19']No za jakieś 2-3 godzin będą zdjecia. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Dobra, to ja też idę, ale na miasto :evil_lol: Bez psa :razz: Fotki u nas dzisiaj po południu albo jutro rano xd
-
Nie opuszczaj nas :placz: Chyba ze dasz foty jak przyjdziesz :diabloti:
-
[quote name='bianka19']No na szkołę to my też :cool1:[/quote] Heh, kto wie, może inni też :eviltong: Zrobiłam Fudziowi kokardkę własnoręcznie xd pO południu, jak do kompa siądę, będą foty.:evil_lol:
-
[quote name='bianka19']Heej :multi: Niedługo dam :diabloti:[/quote] Okej. :cool1:
-
[quote name='bianka19']CO wy na nas obrażeni ? :placz::placz:[/quote] Dlaczego? Myśmy sie na Was nie obrazili, tylko na szkołę :placz:
-
Hej wam Myślałam ze nie przeżyję tej szkoły, bez fot Cezuśka :placz:
-
[url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSC05063.jpg[/url] Jestem groźny pies :cool1:
-
[quote name='border_collie&westie']No właśnie Alu, to czemu ty go nigdzie ze sobą nie bierzesz :mad: I fajny z niego model. Co do miny - szczery uśmiech :evil_lol: A on wtedy przypadkiem nie ziewał?[/quote] A no nie ziewał, nie ziewał :cool3:
-
[quote name='border_collie&westie']Eee... O której to było godzinie, że tam było tak pusto?... Śliczny Fudzio :loveu:. Szkoda tylko, że ta fotka co stoi na przednich łapach jest niewyraźna, ale i tak świetnie go uchwyciłaś. A Odys nie wygląda na przestraszonego :eviltong: A to, że Mi uwielbia jazdę samochodem chyba już wiesz :lol: Fajnie, że wreszcie te fotki, czekamy na film... [SIZE=1]Jasmina* już dawno temu była na Dogo xd[/SIZE][/quote] A więc Haniu, tu tak po wakacjach codziennie jest., My środkiem ulicy chodzimy xd Odys, zawsze udawał twardziela, szczeknia dwa razy i ucieka od Białego A ze Misia lubi samochód to wiem, Fudzi go teraz pokochał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://img33.imageshack.us/img33/249/20992477.jpg[/url] No Czarnulka, kiedy pogrzeb? [url]http://img76.imageshack.us/img76/8938/o22v.jpg[/url] Matko, i Bonę zabił :crazyeye: [url]http://img2.imageshack.us/img2/2102/o20.jpg[/url] Jimmy zabójca huszczaków :mad:
-
Nudziły mi sie te foty, widziałam je parę miesięcy temu
-
Matko, ten potrafi skakać :loveu::loveu::loveu:
-
Super prezentacja Nie dziwię się że 1 miejsce Gratuluję :loveu:
-
Kiedy do Andiego? :roll: Andigarta wygłaszcz przy najbliższej okazji :evil_lol:
-
[url]http://i28.tinypic.com/28vegec.jpg[/url] \ Ale fajny Puszek :loveu:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Czasowa replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
O, śliczny ten Daktyl. Ale wyrosła Lunka Myślałam że tego tygodnia nie przeżyję, co do szkoły -
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2852/jesieniiwo055.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4848/jesieniiwo056.jpg[/IMG] Fudzi- pogromca Odysa, Fudzi to jedyny pies, którego Odys się boi :evil_lol: