obawa jest jedna - że pies wróci po kilku dniach do klatki! a to dla niego będzie większa tragedia niż siedzenie w schronie teraz..
może Fred się uspokoi po kilku dniach, a może nie, może trzeba będzie skonsultować się ze specjalistą by wiedzieć jak ćwiczyć! musicie wiedzieć czy jesteście gotowi na pracę z psem i czy się jej podejmiecie, a w razie gdyby Wam się nie udało lub mielibyście dość to co??