Jump to content
Dogomania

What May NN

Members
  • Posts

    7395
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by What May NN

  1. super :-) moze wreszcie znajdzie dom!
  2. Sara nie przytyje na tych lekach i karmie! Mam wyniki wymazu i ma bakterie coli w jelitach co nie pozwoli jej przytyć, jutro będę miała zestaw leków - antybiotyk, dobre bakterie wypierające te złe + coś na trzustkę także - pytanie - co obecnie na trzustkę dostaje Sara i w jakiej dawce? miesiąc kuracji i kontrola! mamy powtórkę z Orionowej sytuacji :-(
  3. Opis zachowania rewelacyjny. Problem w tym, że nie udziela nam wskazówek jak pracować z Labi, aby je wyeliminować. Przyjadę z kolegą, który zajmuje się poschizowanymi psami i spróbujemy coś wymyślić...
  4. [quote name='Maciek777']Mam to w swoich materiałach, tylko muszę zajrzeć tam i będę coś już wiedział co z tym zrobić:) [/QUOTE] to zanim zastosujesz - daj znać co masz zamiar robić, ok?? wiesz.. foty były robione przez profesjonalnego fotografa więc mozesz odetchnąć :-)
  5. sto lat Hexi :-) buziole w pychol!!
  6. [IMG]http://imageshack.us/a/img690/8126/32305396.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img651/3096/36326696.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img26/2590/59631282.jpg[/IMG]
  7. może kogoś zainteresuje! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/plakatmsp.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1641/plakatmsp.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. [quote name='Maciek777']Za godzinę jadę do hotelu, zobaczę ją po raz pierwszy i jakieś fotki zrobię:) Tak patrzę na to ostatnie zdjęcie i na jej banerek i albo tak na zdjęciach wychodzi albo z pyska nieco pitt bulla przypomina:hmmmm:[/QUOTE] mnie też ciut pitta przypomina... dzieki Maciek! martwi mnie, że Labi gdy coś się dzieje na terenie hotelu kręci się w kółko :-( trzeba będzie się zastanowić co zrobić!! tak poza tym to ponoć jest grzeczna i całkiem wesoła - co widziałyśmy w czwartek..
  9. Gratulacje :-)
  10. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p1010058t.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1518/p1010058t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. Labi w hotelu grzeczna, już w lepszym humorze niż wczoraj!
  12. Labi w psanatorium! fotki nowe jutro...
  13. SZTORM jest boski po prostu!! wspaniały :) buziole w piękny pychol !
  14. ale słodziak mały :) :) super odnaleźć takie foty :)
  15. tak, to dobre wieści :) zmieniam tytuł :)
  16. dziewczyny ze środy szukają psiakom domów.. ja niestety ostatnio nie ogarniam :( wiem, że odzewu z ogłoszeń nie było, wiem, że do środy trafił kolejny astowaty biedak.. :(
  17. Leoś do góry!! pokazuj się :)
  18. przypominam Labi... straszna cisza...
  19. Gosiu - zmień tytuł! Waldi przecież w domku :)
×
×
  • Create New...