Sara nie przytyje na tych lekach i karmie!
Mam wyniki wymazu i ma bakterie coli w jelitach co nie pozwoli jej przytyć, jutro będę miała zestaw leków - antybiotyk, dobre bakterie wypierające te złe + coś na trzustkę także - pytanie - co obecnie na trzustkę dostaje Sara i w jakiej dawce?
miesiąc kuracji i kontrola! mamy powtórkę z Orionowej sytuacji :-(
Opis zachowania rewelacyjny. Problem w tym, że nie udziela nam wskazówek jak pracować z Labi, aby je wyeliminować. Przyjadę z kolegą, który zajmuje się poschizowanymi psami i spróbujemy coś wymyślić...
[quote name='Maciek777']Mam to w swoich materiałach, tylko muszę zajrzeć tam i będę coś już wiedział co z tym zrobić:)
[/QUOTE]
to zanim zastosujesz - daj znać co masz zamiar robić, ok??
wiesz.. foty były robione przez profesjonalnego fotografa więc mozesz odetchnąć :-)
może kogoś zainteresuje!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/plakatmsp.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1641/plakatmsp.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[quote name='Maciek777']Za godzinę jadę do hotelu, zobaczę ją po raz pierwszy i jakieś fotki zrobię:)
Tak patrzę na to ostatnie zdjęcie i na jej banerek i albo tak na zdjęciach wychodzi albo z pyska nieco pitt bulla przypomina:hmmmm:[/QUOTE]
mnie też ciut pitta przypomina...
dzieki Maciek! martwi mnie, że Labi gdy coś się dzieje na terenie hotelu kręci się w kółko :-( trzeba będzie się zastanowić co zrobić!! tak poza tym to ponoć jest grzeczna i całkiem wesoła - co widziałyśmy w czwartek..
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/p1010058t.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1518/p1010058t.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
dziewczyny ze środy szukają psiakom domów..
ja niestety ostatnio nie ogarniam :(
wiem, że odzewu z ogłoszeń nie było, wiem, że do środy trafił kolejny astowaty biedak.. :(