-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Jezeli DT nie wywiązywał się z nałożonych obowązków, to ja raczej nie nazwałabym tego szantażem. Tylko zwykłą pazernością i chamstwem. Proponuję wstawic info o tym DT na Czarne kwiatki. Będzie to przestroga dla innych. A tak BTW - to u kogo obecnie sa chłopaki? Bardzo bym chciała wiedzieć... Moja stała dla DiL - 20 zł - poszła. pzdr.[/QUOTE] Słodziaki są teraz w stajni , miejsce załatwiła znajoma Ocelot . Dt wyda psy , w najbliższy weekend przenosimy chłopaków . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
i kolejny bazarek dla dzieciaków i Pepsi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239469-Super-ksi%C4%99garnia-dla-psiak%C3%B3w-z-Tomaszowa-%21%21%21Do-23-02-%21?p=20381808#post20381808[/url] -
[quote name='Anja2201']bazarek dla dziewczyn z rzeczy podarowanych przez GatoNegro22 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239446-Kosmetyki-perfumy-kawa-i-herbata-dla-podopiecznych-Amicus-Canis-Do-20-02?p=20378456#post20378456[/URL][/QUOTE] i jeszcze jedne , tym razem księgarnia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239469-Super-ksi%C4%99garnia-dla-psiak%C3%B3w-z-Tomaszowa-%21%21%21Do-23-02-%21?p=20381808#post20381808[/url]
-
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Znowu brakuje nam ponad 100 zł do opłacenia hotelu , a przypomnę , że Donald miał pełne deklarację , jak tak dalej pójdzie decyzję o tym co dalej z Donaldem trzeba będzie podjąć już , bo nie będzie go za co utrzymać . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
zapraszamy na bazar dla dzieciaków i mamusi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239446-Kosmetyki-perfumy-kawa-i-herbata-dla-podopiecznych-Amicus-Canis-Do-20-02?p=20378456#post20378456[/url] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla słodziaków : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239446-Kosmetyki-perfumy-kawa-i-herbata-dla-podopiecznych-Amicus-Canis-Do-20-02?p=20378456#post20378456[/url] -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='aagataa8']Coś tu pusto:( Co u Rastiego? Może jakieś nowe zdjęcia by się przydały? Pomogłabym robić ogłoszenia...[/QUOTE] U Rastiego wszystko w porządku , zdjęć niestety nie mam :( -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Nadal cisza, z ogłoszeń nikt nie pyta?[/QUOTE] niestety nikt :( -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
udało mi się pożyczyć 350 zł na hotel psiaków , za chwilę będą kolejne długi , a w następnej kolejności ulica . -
[quote name='bela51']Aniu, przeciez nie wyrzucisz ich na ulice ? :-([/QUOTE] Belu , nie wiem czy mam inne wyjście , w sprawie dziewczyn rozesłałam już z 1000 pw z prośbą o pomoc , nikt nie zareagował :( Ja nie jestem w stanie za nie płacić z własnej kieszeni bo sama mam kiepską sytuację finansową , a nasze schronisko nie przyjmie psów z poza miasta mimo tego , że psy z Tomaszowa są . [quote name='bela51']Czy te biedule maja wydarzenie na fb ? Moze tam znajdzie sie dla nich pomoc ?[/QUOTE] Miały , ale nie było żadnego odzewu .
-
Bardzo chciałam wszystkich przeprosić , przede wszystkim Tamirę i Szakrę , że nie dałam rady , ale samymi bazarkami nie dam rady uzbierać 600 zł miesięcznie , dlatego dziewczyny muszą hotel opuścić , na miejsce w schronisku szans nie mają , jedyne co mogę zrobić to przywieść je w to samo miejsce które już znają , z którego je zabrałam :( Chyba , że ktoś zna jakieś schronisko który przyjmie dziewczyny .
-
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Adres wysłany :)Dzięki ogromne . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia Jamajki [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Jamajka---delikatna,-subtelna,-potrzebujaca-uwagi-i-milosci-Szczeniak--id58119.html[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"] http://www.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jamajka-delikatna-subtelna-potrzebujaca-uwagi-i-milosci-Szczeniak-!,81861[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/148221/Jamajka---delikatna-subtelna-potrzebujaca-uwagi-i-milosci-Szczeniak--/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50317/jamajka---delikatna--subtelna--potrzebujaca-uwagi-i-milosci--szczeniak--/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszaniec_tomaszow_maz_-19744.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Jamajka-delikatna-subtelna-potrzebujaca-uwagi-i-milosci-Szc-W0QQAdIdZ451462124[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/jamajka-delikatna-subtelna-5-miesieczna-21699133.html[/URL] [URL]http://lodz.lento.pl/jamajka-delikatna-subtelna-5-miesieczna,801567.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/jamajka-delikatna-subtelna-5-miesieczna-sunia-ID2bRSB.html[/URL] ogłoszenia Tami : [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Tami---slodka-5-miesieczna--suczka-do-adopcji-id58123.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tami-slodka-5-miesieczna-suczka-do-adopcji!,81865[/URL] [URL]http://tomaszow_mazowiecki.kokosy.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/148227/Tami-8211-slodka-5-miesieczna--suczka-do-adopcji/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/50321/tami-----slodka-5-miesieczna--suczka-do-adopcji-/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_mieszaniec_tomaszow_maz_-19746.html[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Tami-slodka-5-miesieczna-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ451472874[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/tami-slodka-5-miesieczna-suczka-do-21699233.html[/URL] [URL]http://lodz.lento.pl/tami-slodka-5-miesieczna-suczka-do-adopcji_,801601.html[/URL] [url]http://tablica.pl/oferta/tami-slodka-5-miesieczna-suczka-do-adopcji-ID2bSmL.html[/url] -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Słodziaki mają szansę na nowy DT w tej samej cenie , dużo lepszy , gdzie będą mieć codzienne spacery do lasu i na łąki , będą socjalizowane z człowiekiem i najważniejsze będą zdjęcia i informację na bieżąco ,mogły by tam jechać już w ten weekend , ale obecny DT nie wyda nam psów do puki nie spłacimy długów (około 700 zł ) . Musimy działać .Nowy DT to dużo większe szanse na nowy DS .