-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejny problem , znalazłam DT , blisko , nie za drogo , umówiłam się , że do DT pojedzie jeden pies z jedną sunią , dzisiaj się okazało , że mam zabrać obu chłopaków , a one się bardzo ze sobą gryzą , więc nie powinny być w jednym kojcu . Ja zaczyna mieć dosyć , nigdy wcześniej nie miałam takich problemów z psami w hotelu . Może znacie miejsce które przyjęło by całą rodzinkę ?Bo ja już nie widzę wyjścia z sytuacji . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']to wszystkie pieski mają domy? bo widzę zmianę tytułu?[/QUOTE] Dom znalazł jeden , w tytule napisałam jakie są koszty utrzymania rodzinki -
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Pozbierałam wszystkie nasze bazarki wreszcie , bardzo proszę o podnoszenie , bez tego za chwilę nasze psy zaczną lądować na ulicy : Psie smaki i akcesoria : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240013-szelki-obroże-kości-ryjki-łapki-wędzone-czyli-wszystko-dla-psa-!Do-25-02-[/URL]! bluzeczki , koszulki i sweterki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239853-Markowe-bluzeczki-t-shirty-swetry-na-wyżłowate-szczeniaczki-leczenie-Puzona-do-19-02[/URL] dwie strony różnych fantów : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239658-Dwie-strony-fantów!!-Ponad-150-pozycji[/URL]!! kosmetyki , perfumy , kawa i herbata [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239446-Kosmetyki-perfumy-kawa-i-herbata-dla-podopiecznych-Amicus-Canis-Do-20-02[/URL] księgarnia z nowymi i prawie nowymi książkami [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239469-Super-księgarnia-dla-psiaków-z-Tomaszowa-!!!Do-23-02-[/URL]! ciuszki bez cen minimalnych [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239625-Ciuszki-i-nie-tylko-bez-cen-minimalnych-dla-3-psiaków-do-20-02-12g-20-00[/URL] wszystko do robienia biżuterii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239932-Wszystko-do-robienia-biżuterii-koraliki-żyłki-bigle-sztyfty-Do-28-02-![/URL] książki / romanse po 2 zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239977-Książki-romanse-od-2-zł-Zapraszamy-!!!Do-02-03-13![/URL] książki , muzyka , filmy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239434-Fona-zaprasza-do-czytania-słuchania-i-oglądania-dla-Tamiry-Szakry-do-14-02-12g-20-0[/url] -
[quote name='Hałabajówka']Tydzień temu mu robiłam. Ja mam jednego i nie miał nigdy rozwolnienia a chudł w oczach, mam nadzieję że to nie to no zobaczymy za jakieś 2 tygodnie jak będzie wyglądał. Wet mi mówił że jest też zimno i dlatego może wolno przybierać na masie że na wiosnę może przytyje jeżeli nie znajdziemy żadnych chorób...oby. On też bardzo dużo biega.[/QUOTE] Ja myślę , że trzeba o kastracji myśleć , bo strach go oddać bez .
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
kolejny bazar dla słodziaków , pamiętajcie , żę w poprzednim DT musimy spłacić dług (około 700 zł ) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240013-szelki-obro%C5%BCe-ko%C5%9Bci-ryjki-%C5%82apki-w%C4%99dzone-czyli-wszystko-dla-psa-%21Do-25-02-%21?p=20453118#post20453118[/url] -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
kolejny bazar dla dzieciaków : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240013-szelki-obro%C5%BCe-ko%C5%9Bci-ryjki-%C5%82apki-w%C4%99dzone-czyli-wszystko-dla-psa-%21Do-25-02-%21?p=20453118#post20453118[/url] Błagam podnoście , od marca koszty utrzymania rodziny wzrosną bardzo , w hotelu będziemy płacić za mamę i 3 szczeniaki 600 zł , w DT za dwa dzieciaki 300zł , do tego karma minimum 300 zł , razem daje 1200 zł . -
[quote name='Hałabajówka']Apetyt ma jak smok je dawkę jak na psa 60kg... daliśmy mu teraz na robale środek taki co to niby wszystko wybija i zobaczymy...morfologia jest ok...jak coś to zostaje tylko trzustka i brak lipazy mój bullek na to choruje i dostaje tabletki i jest ok. Przytył z początku a potem staną i teraz nie widzę pogrubienia....może taki jego urok :)[/QUOTE] A to robiłaś mu morfologię ? Przy trzustce z reguły są bardzo częste rozwolnienia (mam już drugiego trzustkowca u siebie ) .
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Miały ruchu dużo , ale z tego co widziałam do jedzonka też miały dostęp nie ograniczony , teraz dostają wydzielone dawki dwa razy dziennie , zobaczymy jak z kasą , jeśli nie schudną może pomyślimy o karmie light . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']Ale ten pan mi tak powiedział po po pierwszym telefonie..potem nie odpisał na wiadomość, i oczywiście jak dzwoniłam - zero reakcji. Ehhh... szkoda, że chata mi się nie rozciąga. Miziak jest taki Shilowy...:([/QUOTE] i bardzo potrzebuje dobrego domu lub DT , jest najbardziej rozwydrzony i ma najtrudniejszy charakterek . -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
Tymonka replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
zaraz poszukam , spójrz na post wyżej bo pisałyśmy razem . Link do profilu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/members/41860-mysza-1[/url] -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
Tymonka replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Dziekuje, juz jej szukam :Rose:[/QUOTE] Jeszcze mi się przypomniało ,jak przyjechał do mnie psiak z odparzeniami (strasznymi , aż martwica zaczęła się wdawać ) to w aptece kupiłam taki opatrunek w spraju , chłodzący chyba , nazwy nie pamiętam , kosztował coś koło 40-50 zł , ale działał super . Znalazłam jeszcze w domu aerozol neomycinum , to też na trudno gojące się rany , ale pamiętam , że są przypadki kiedy nie można tego stosować , zapytajcie weta , jeśli mogło by pomóc mogę wysłać . -
Lapka uratowana! A Gloria... już w DS! Dziękujemy za wsparcie! :)
Tymonka replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
jestem ,napisz do Mysza 1 , wiem ,że kiedyś miała takie fajne żelowe opatrunki na rany , podobno cuda działały . -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']:multi: :multi: Ja zapraszam was do watku suni z mojego podpisu... moze ktos ma wiedze na temat gojenia sie ran? :([/QUOTE] Już lecę , może pomogę :) -
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='koci.pazur']Żeby mieć 1 % trzeba wykazać się nieprzerwaną działalnością co najmniej przez 2 lata.[/QUOTE] dokładnie to samo napisałam dwa posty wyżej ,zanim zaczęłyśmy działać dosyć dokładnie zapoznałyśmy się ze wszystkimi przepisami . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
bazarek w 1/3 dla dzieciaków : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239977-Ksi%C4%85%C5%BCki-romanse-od-2-z%C5%82-Zapraszamy-%21%21%21Do-02-03-13%21?p=20447529#post20447529[/url] -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Bazarek w 1/3 dla Donalda : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239977-Ksi%C4%85%C5%BCki-romanse-od-2-z%C5%82-Zapraszamy-%21%21%21Do-02-03-13%21?p=20447529#post20447529[/url] -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']Pisze PW bo sie pogubimy[/QUOTE] Dzięki :) Jak dla mnie po tym co karolka napisała nie ma sensu robić wizyty , ja tam psa nie dam . -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']Jak Gamza lub Luba, znajdzie dom - postaram się zająć mamusią.[/QUOTE] Było by cudnie , napisz mi proszę jak to wyglądało dokładnie z panem , chce do niego dzwonić , a nie wiem co mówić , umówiłaś się na niedzielę , później przełożyłaś na poniedziałek ,ale pan już nie chciał psa w poniedziałek tak ? -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']A ja malowanie....... Hotelik zapłacone i zostało [B]Stan na 13.02.13: 47,68 zł.[/B][/QUOTE] A za 15 dni trzeba zapłacić kolejny miesiąc (420zł ) -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karilka']Dzwoniłam do pana - pan powiedział "wizyta miała odbyć sie 4 dni temu, teraz to psa nie chce" nie wiem Anja ale szczerze powiem - troche mnie to uderzyło. Adres Pana mam, i poprosiłam inna (bardziej wyrozumiałą) wolonariuszke o pomoc. Ja coś tym ludziom nie wierze:angryy:... z drugiej strony - wiem, że to jest szansa dla psa.. Zaproszę na wątek dziewczyne, którą namawiam na tą wizyte. Ja po tej Gamzie to już chyba wszędzie węszę podstępy:-(.[/QUOTE] Skoro pan psa nie chce to chyba nie ma co wizyty robić , ja od początku wiedziałam ,że z tego domu nic nie będzie , jeśli ktoś chce psa , a nie interesuje się w ogóle jaki pies ma charakter , co lubi , co umie ,w jakim jest wieku , jaki urośnie to dla mnie odpada . Gdyby mimo starań nie znalazł się dom dla 2 psiaków to mam dt za 300 zł + karma od początku marca , ale dam je tam wtedy tylko pod warunkiem ,że dozbieramy minimum 300 zł stałych deklaracji . -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
W związku z zamiłowanie chłopaków do szukania dziury w całym , dt zamyka je jednak na noc ,co by czegoś jednak nie wykombinowały . Zapraszam po wszystko do robienia biżuterii : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239932-Wszystko-do-robienia-bi%C5%BCuterii-koraliki-%C5%BCy%C5%82ki-bigle-sztyfty-Do-28-02-%21?p=20441192#post20441192[/url] -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nie mam żadnych wiadomości od Karilki , nie wiem co się dzieje :( Zapraszam po wszystko do robienia biżuterii : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239932-Wszystko-do-robienia-biżuterii-koraliki-żyłki-bigle-sztyfty-Do-28-02-!?p=20441192#post20441192[/URL] i ogłoszenia Leosia [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-21777001.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/leos-...-21777001.html[/URL] [URL="http://adin.pl/"]http://adin.pl[/URL][COLOR=#000000] - czeka na akceptację moderatora[/COLOR] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51165/leos-wesoly-szczeniak-szuka-dobrego-domu-/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...dobrego-domu-/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu-id59424.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id59424.html[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=6286[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/leos-wesoly-szczeniak-szuka-dobrego-domu-ID2htJp.html"]http://tablica.pl/oferta/leos-wesoly...u-ID2htJp.html[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu/56490"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/ps...ego-domu/56490[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/tomaszow-mazowiecki/leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu-456048849"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...domu-456048849[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/26502/leos_wesoly_i_bystry_szczeniak_szuka_dob.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d..._szuka_dob.php[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_leos_wesoly_szczeniak_do_adopcji_tomaszow_mazowiecki-19895.html"]http://www.hodowcy.com.pl/pies/oglos...cki-19895.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/151005/Leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/151...-dobrego-domu/[/URL] [URL="http://adopcje.org/"]http://adopcje.org[/URL][COLOR=#000000] - czeka na akceptację administratora[/COLOR] [URL="http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-6007/leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6007-big-1-1360686241.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-6...360686241.jpeg[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=158028[/URL] [URL="http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu-iid-481548867"]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/leo...-iid-481548867[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl/oferta55782_leos_wesoly_i_bystry_szczeniak_szuka_dobrego_domu.html"]http://www.oglosze.pl/oferta55782_le...rego_domu.html[/URL] [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/469743385/Leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dobrego-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...rego-domu.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=5677[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/73611.html[/URL] [URL="http://piotrkow-trybunalski.lento.pl/leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-domu_,836760.html"]http://piotrkow-trybunalski.lento.pl...u_,836760.html[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69801,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9801,Lw==.html[/URL] [URL="http://naszezwierzaki.info/17-oddam/6564-leos-wesoly-szczeniak-szuka-do.html"]http://naszezwierzaki.info/17-oddam/...-szuka-do.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5526914[/URL] [URL="http://ojej.pl/"]http://ojej.pl[/URL][COLOR=#000000] - oczekuje na akcpetację[/COLOR] [URL="http://www.tablomat.pl/announcements/show/707/leos-wesoly-szczeniak-szuka-domu"]http://www.tablomat.pl/announcements...iak-szuka-domu[/URL] [URL="http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/owczarek/leos-wesoly-szczeniak-szuka-domu-l36286.html"]http://zoomia.pl/oferty/adopcje/odda...mu-l36286.html[/URL] [URL="http://tygodniowe.pl/73824-leos-wesoly-i-bystry-szczeniak-szuka-dob/szczegoly.html"]http://tygodniowe.pl/73824-leos-weso...szczegoly.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/50250/[/URL] [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=18517[/URL] [URL="http://hermestop.com/ogloszenia/184525/Leos_wesoly_i_bystry_szczeniak_szuka_dobrego_domu/Tomaszow_Mazowiecki/zwierzeta"]http://hermestop.com/ogloszenia/1845...ecki/zwierzeta[/URL] i Maxa [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak-do-21777653.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/max-w...-21777653.html[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/max-6-miesieczny-wesoly-szczeniak-do-adopcji-ID2hvqB.html"]http://tablica.pl/oferta/max-6-miesi...i-ID2hvqB.html[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51173/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...zny-szczeniak/[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Max-6-miesieczny-szczeniak-do-adopcji-id59430.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id59430.html[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=6287[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/56496"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/56496[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/piotrkow-trybunalski/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak-456093374"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...niak-456093374[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/151052/Max-6-miesieczny-wesoly-szczeniak-do-adopcji/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/151...ak-do-adopcji/[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/26510/max_wesoly_6_miesieczny_szczeniak_do_ado.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...iak_do_ado.php[/URL] [URL="http://adopcje.org/"]http://adopcje.org[/URL][COLOR=#000000] - czeka na akceptację[/COLOR] [URL="http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak-do-adopcji-iid-481569680"]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/max...-iid-481569680[/URL] [URL="http://www.oglosze.pl/oferta55784_max_6_miesieczny_wesoly_szczeniak_do_adopcji.html"]http://www.oglosze.pl/oferta55784_ma...o_adopcji.html[/URL] [URL="http://tomaszow-mazowiecki.lento.pl/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak-do,837052.html"]http://tomaszow-mazowiecki.lento.pl/...do,837052.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/73624.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=5684[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=158040[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=118532[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5527116[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/max_6_miesieczny_wesoly_szczeniak_do_adopcji_314485.html"]http://www.eoferty.com.pl/max_6_mies...ji_314485.html[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69817,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...9817,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak-do-adopcji/2510632"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/max-weso...dopcji/2510632[/URL] [URL="http://adin.pl/"]http://adin.pl[/URL][COLOR=#000000] czeka na akceptację[/COLOR] [URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=60366&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=...66&method=jobs[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/50258/[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-395290.html[/URL] [URL]http://www.centrumofert.pl/index.php?a=os1&id=240773[/URL] [URL="http://hermestop.com/ogloszenia/184532/Max_6_miesieczny_wesoly_szczeniak_do_adopcji/Tomaszow_Mazowiecki/zwierzeta"]http://hermestop.com/ogloszenia/1845...ecki/zwierzeta[/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Max_wesoly_6_miesieczny_szczeniak_do_adopcji,783033"]http://owi.pl/ogloszenie/Max_wesoly_...adopcji,783033[/URL] [URL="http://cwirek.pl/ogloszenie/max-wesoly-6-miesieczny-szczeniak-do-adopcji,uWLx"]http://cwirek.pl/ogloszenie/max-weso...o-adopcji,uWLx[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl/pies/ogloszenia/za_darmo_pies_max_wesoly_6_miesieczny_szczeniak_tomaszow_mazowiecki-19899.html"]http://www.hodowcy.com.pl/pies/oglos...cki-19899.html[/URL] -
Amicus Canis - Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='malagos']no jeszcze nie 1%, bo trzeba działac co najmniej rok i uzyskać statut organizacji pożytku publicznego.[/QUOTE] Dwa lata , niestety :(