Jump to content
Dogomania

Aga3006

Members
  • Posts

    494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga3006

  1. Charly :mdleje::flaming: najlepiej to by chyba było gdyby ktoś wziął je na dom tymczasowy. Ale pytanie kto?!
  2. Charly nie ładnie tak żartować:lmaa:. Potem pan się zorientuje, że naprawdę było 30 i schronisko będzie zUe :angryy::evil_lol::evil_lol:
  3. fizzy zrób tło. Nie musisz przecież robić takiego jak na zdjęciu. Może być inne np. jakaś łączka pidzej oki genialne ale nad sierścią musisz jeszcze opracować
  4. Straszne ile szczeniaków:roll: już się boje co będzie po świętach Kordonia hahahahaha:lol:
  5. Niektóre są naprawdę mocne. Zwłaszcza te z królikami na talerzu ale i tak mi się bardzo podoba. Sama w końcu mam równie ,,zwariowane'' pomysły, a nawet gorsze:diabloti:
  6. sunshine przydałoby się więcej światłocienia i byłoby super. Feigned oj marnie. Brakuje mi umiejętności i cierpliwości na takie rysunki:placz::placz:
  7. Kucyk na szybko 25 minut:roll: Nie mam czasu na więcej. Kolory trochę siadły przez zdjęcie [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5365/46024113.jpg[/IMG]
  8. Ależ piekne i cudowne te wasze amstafy:loveu::loveu::loveu::loveu: JA CHCĘ TAKIEGO! :diabloti::diabloti::loveu::loveu:
  9. Osz ty wredna Charly. Strzelam focha i już nie przyjdę (i tak bym nie przyszła bo od następnego tygodnia mam w soboty warsztaty w teatrze 6h- mieliśmy już nie mieć ale jednak będziemy:shake:)
  10. Ja natomiast na swoja obronę mam to że byłam chora i jakbym poszła do schroniska w tą pogodę to bym się rozchorowała znowu:eviltong: dodatkowo musiałam uzupełniać lekcje z 2 tyg nieobecności w szkole
  11. Biedny Niko nie ma szczęścia do domów. Który to już jego ,,właściciel''? Trzeci?:shake::shake::placz::placz:
  12. Suuuper:multi::multi::multi::multi: Z tym zalewaniem to naprawdę nie ma żartów. Mojej babci zalało już prawie mieszkanie i coraz więcej wody jest. Chyba będzie musiała się przenosić do mnie z kotem, a ja nie wytrzymam z kotem w jednym mieszkaniu dłużej niż 6 godzin Chyba wpakujemy go do łazienki/ kuchni i tam będzie siedział:diabloti:
  13. Oj Charly Charly... wstawiałam zdjęci Blacky jakiś czas temu:diabloti::diabloti:
  14. Pidzej rysujesz właśnie tak jak ja lubię:loveu: Piękne prace z charakterem i wyobraźnią. Kopiowanki ze zdjęcia chowają się przy takich:loveu::loveu::loveu:
  15. Ja też się złoże jakby co. Niewiele mogę dać ale jak będzie trzeba to dam. Mogłabym założyć bazarek bo teraz mam dużo czasu ale nie mam konta w banku i nie mieliby mi ludzie jak wpłacać:shake::shake:
  16. Wow! padam do stóp. Koma jesteś moim mistrzem:loveu::loveu::loveu:
  17. Jakaś pani miała Blacky masować jej łapkę. Może ona by mu pomogła?
  18. Ela dalej w schronisku:shake: Taka wspaniała a nikt jej nie chce:placz:
  19. Na pewno warto próbować i wierzę,że wszyscy w schronisku poruszą niebo i ziemię by psiaka uratować. Ale jeżeli zostałyby wykorzystane wszystkie możliwości lub psu by się pogorszyło (tfu, tfu...) to nie wiem czy nie lepsze byłoby już uśpienie niż oddanie do dziewczyny, której na utrzymanie chorego zwierzaka nie stać:placz:
  20. Ślicznie chłopak wygląda:multi: Mina na drugim zdjęciu bezcenna ,,ale o co chodzi?!'':lol:
  21. A jaka jest w ogóle szansa na jego wyleczenie? Z tego co widzę to na przednich łapach się podnosi więc może taki wózek jak ten zdałby egzamin. tylko, że drogi pewnie:shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lolus-ma-zlamany-kregoslup-zbieramy-na-pieluszki-rehabilitacje-132968/[/url] Jeżeli nie da rady się go wyleczyć, to oddawanie go tej dziewczynie moim skromnym zdaniem jest znęcaniem się nad tym biednym zwierzęciem i skazywanie na życie w cierpieniu:shake::shake::placz::placz:
  22. Straszne:shake::shake: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4474/s7301030.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6111/s7301029.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1313/s7301036.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/420/s7301037a.jpg[/IMG]
  23. Pachyderek w nowym ubranku przewspaniale wygląda. Prywatny zaklinacz psów też super:evil_lol: Gadule coś ta kąpiel się nie podobała:evil_lol: [SIZE=1]Charly jaki kombinezonik szykowny[/SIZE]:evil_lol:
  24. Smalpati: skoro pod katem to i oki krzywe(swoja droga uszy i pysk też). wstawiłabym lepsze zdjęcie w świetle dziennym ale rysunek już w nowym domu:evil_lol: Mada: pierwszego już wstawiałaś:eviltong: Drugi świetnie się zapowiada. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego
×
×
  • Create New...