Jump to content
Dogomania

koosiek

Members
  • Posts

    10277
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by koosiek

  1. Po Ługach od trzech dni błąka się pies w typie flat coated retrievera w obroży przeciwpchelnej. Może ktoś widział ogłoszenia o zaginięciu albo kojarzy takiego psiaka?
  2. Nie rozumiem, co jest nie tak z rozliczeniem? Wpłaty są takie, jakie zostały podane na wątku, nie mam wglądu w konto, na które wpływają. A sąsiad Sylwiaso o ile dobrze się orientuję, nie ma konta internetowego, więc też nie ma możliwości sprawdzać je z większą częstotliwością. Sylwiaso, nr dostałam, jutro wyślę umowę.
  3. [quote name='edek']następnie obie do Nowego Lubiela.[/QUOTE] Czy nie lepiej by było, gdyby pojechała tam póki co tylko Pixie? Tym bardziej, że u Chauwy jest już chyba kilka psiaków...
  4. Allegro jest, jeszcze 9 dni :) Wyróżnione: [url]http://allegro.pl/sympatyczny-rudy-szuka-domu-pies-adopcja-i1972639584.html[/url] To jaki ma być kontakt?
  5. Zapraszam na bazarek na Rafika - bardzo schorowanego szkielecika :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218966[/url]
  6. Zapraszam na bazarek na Rafika - bardzo schorowanego szkielecika :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218966[/url]
  7. No właśnie takie z niego nie wiadomo co :D Ani to bokser, ani ast, ani CC... Po protu Boss :) Przy okazji zapraszam na bazarek na Rafika - bardzo schorowanego szkielecika :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218966[/url]
  8. Super, dzięki, już wysyłam :) Nowe zdjęcia chłopaków: [CENTER][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5995/boss1ad.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/811/boss3k.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8663/boss4.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3406/hugo2u.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7938/hugo1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. Czy możecie powiadomić schroniska w okolicy?
  10. To świetnie :)
  11. Na stronie PN są chyba nowe zdjęcia: [url]http://www.psyniczyje.pl/[/url] (tak mi sie wydaje, że nie było ich na wątku) Ale generalnie chyba szkoda czasu na wątek, na którym nie wypowiada się nikt, kto ma bezpośredni kontakt z psem... Albo chociaż z osobą, która się psem zajmuje.
  12. Ale wieści :) Trzymam kciuki, żeby to był on!
  13. Zapowiada się naprawdę fajnie :) Myślę, że będzie mu tam bardzo dobrze :) W ogóle z Cudaka będzie piękny pies, jak już się o niego porządnie zadba! Trzeba go było ponownie wykąpać, przyda się też porządne czesanie, bo był cały skołtuniony, i czyszczenie zębów, bo ma spory kamień... Poza tym wciąż jest za chudy, czuć mu wszystkie żebra :( No i po dokładniejszym obejrzeniu wyłysienia na szyi okazało się, że Cudak miał poderżnięte gardło :( Nie wygląda to na robotę człowieka, racze jakby zahaczył o jakiś drut, musiało być dość spore rozcięcie, teraz jest blizna. A sam psiak jest przekochany, pokorny, grzeczny, uroczy... No po prostu Cudak :)
  14. Ale szczęśliwy :) Przy okazji zapraszam na bazarek na Rafika - bardzo schorowanego szkielecika :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218966[/url]
  15. Cudak w sobotę pojechał do nowego domu, już najprawdopodobniej stałego :) [CENTER][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/4793/img1487a.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. Do mnie tamta osoba napisała, że znajoma wzięła kota z Celestynowa. Mój Cudaczek ma dom :multi: W sobotę poznałam czarną sunię której zdjęcia wstawiałam - Demi. Ma początki cieczki, Cudak się do niej dobierał :( No i boję się, żeby nie złapała babeszji, znalazłam na niej żywego kleszcza (na początku grudnia!)... Zrobiłam jej trochę zdjęć, jest naprawdę ładna i przesympatyczna: [CENTER][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4734/img1462yb.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7964/img1466y.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5705/img1471s.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8159/img1495g.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4369/img1496z.jpg[/IMG] [LEFT]Bardzo proszę, udostępniajcie jej event na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/204747149602968/[/URL] I jeszcze eventy dwóch innych psiaków na ulicy: foksio - [URL]http://www.facebook.com/events/327747747242364/[/URL] psiak spod myjni - [URL]http://www.facebook.com/events/280960021949161/[/URL] I na koniec przekleję info, bo może ktoś jeszcze nie wie, a byłby zainteresowany :) [quote]Zapraszamy wszystkich naszych członków, miłośników zwierząt oraz mieszkańców Otwocka i okolic na zebranie naszego Otwockiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które odbędzie się w sobotę, 10.12.2011 o godzinie 12.00 w Klubie Batory ul. Batorego 34 Oto niektóre kwestie, które postaramy się omówić w czasie zebrania: - przygotowanie do akcji "zima" - podsumowanie naszej tegorocznej działalności (pokaz zdjęć) - bardzo duże zainteresowanie bezpłatnymi sterylizacjami/kastracjami bezdomnych zwierząt - wzrost liczby maltretowanych zwierząt i podejmowanych interwencji, z którymi nasz jedyny, aktywny inspektor p. Wanda Jakubowicz już sobie zwyczajnie nie radzi - wspólnie zastanowimy się nad planem działania na następny rok - każdy będzie mógł zgłosić swój problem, uwagi - postaramy się pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny - do zobaczenia:) [URL="http://www.otwock.toz.pl/"]www.otwock.toz.pl[/URL][/quote] EDIT: Czarna sunia chyba pojedzie do hoteliku :multi: I jeszcze banerki od Ola164: [SIZE=5][COLOR=red][FONT=Century Gothic][COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218152"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3782/otwocka1.png[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218152-Otwock-psie-piekie%C5%82ko..."][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6203/otwock1.png[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9771/otwock2.png[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2296/otwock3.png[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  17. Kostek wreszcie naspaceruje i wybiega się za te wszystkie lata tkwienia za kratami :)
  18. Dobrze, dziękuję.
  19. Nie mam z czego wysłać smsa, nie mam kasy na koncie i prędko to się nie zmieni...
  20. Aha, no to mam nadzieję, że jakiś maluch będzie miał dom :)
  21. Obojętnie jaki : [quote]Pani Bozenko nie mam pani tam gdzies w swojej okolicy kotka malego bo znajoma szuka obojetna plec obojetny kolor futerka wazne zeby umialo juz samo jesc[/quote] Podesłałam namiar na tą osobę, która szuka leku dla tymczasów, ale nie wiem, czy tamta będzie gotowa wziąć kociaka wymagającego leczenia. Ja jestem zupełnie nie-kocia, moja znajoma ma na DT już tylko dorosłą kotkę, więc nie bardzo mam gdzie szukać.
  22. Dwa psiaki mają zostać zabrane dzisiaj/jutro przez dziewczynę, która je dokarmia i P. Wandę - jadą do domów. Zostają dwa dzikusy, czyli Atos i złota, chudziutka sunia... One też mają być łapane i jeśli się uda trafia do schroniska :( Niestety to jedyne wyjście, Może Atos jakoś by sobie w zimę poradził, ale suka nie przeżyje na mrozie... No i zimą będzie bardzo trudno podejść pod las, żeby zostawić im jedzenie... [B]Sylwiaso[/B], jak w tej chwili wyglądają finanse muszkieterów? Czy mają jeszcze jakieś zaległości? I co z danymi do umowy?
×
×
  • Create New...